Svaigo pārtikas produktu izvietojumu paplašināšanā veikalos "Maxima Latvija" šogad investēs 1,2 miljonus eiro

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Lai paplašinātu svaigo pārtikas produktu izvietojumu veikalos, "Maxima Latvija" šogad plāno pārkārtot 57 "Maxima X" formāta veikalus. Kopējās investīcijas 2016.gadā šajā projektā sasniegs teju 1,2 miljonus eiro.

Kā pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja uzņēmumā, "Maxima Latvija" veikalos tiek mainīts vitrīnu izkārtojums un palielināts ledusskapju skaits, lai tajos var izvietot vairāk dažādus svaigās pārtikas produktus, piemēram, piena produktus, gaļas produktus un citus.

"Pirms veikalu pārveides tika paveikts liels darbs, lai izanalizētu iedzīvotāju iepirkšanās paradumus un vēlmes. Līdz ar svaigās pārtikas produktu pieaugumu "Maxima Latvija" veikalos, vietējo produktu īpatsvars arī ir pieaudzis, ko savukārt augstu novērtē mūsu klienti," norāda "Maxima Latvija" vadītājs Andris Vilcmeiers.

Šobrīd jau 30 "Maxima Latvija" veikalos pārkārtošana ir beigusies, taču darbs turpinās vēl citos veikalos. Kopumā jauno izkārtojumu visos "Maxima X" formāta veikalos plānots ieviest 3 gadu periodā. Pašlaik "Maxima Latvija" ir 148 veikali, no kuriem 122 ir "Maxima X" formāta veikali.