Vietējās ziņas

 • Satiksmes departaments puteņa dēļ neprognozē būtiskus traucējumus satiksmē Rīgā

  Sabiedriskais transports sniegputenī Daugavgrīvas ielā.

  Rīga, 24.janv., LETA. Tā kā spēcīgā snigšana Rīgā sākās pēc tam, kad cilvēki bija ieradušies darbā un, paredzams, ka beigsies vairākas stundas pirms darba dienas beigām, būtiski traucējumi satiksmē Rīgā nav paredzami, aģentūrai LETA sacīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

 • SEO čeklists – 7 soļi līdz optimizētai mājaslapai

  Publicitātes foto

  Domājot par mājaslapas sasniegumu uzlabošanu meklētājprogrammās, vispirms jāpievērš uzmanība statistikai. Retais zina to, ka 75% interneta lietotāju, meklējot informāciju "Google" vai kur citur, nekad neiet tālāk par pirmo lapu! Iedomājies, cik svarīgi ir nokļūt pirmajā lapā, kā rezultātā arī ir attīstījusies industrija, kuras galvenais uzdevums ir SEO optimizācija. 

 • Sākta trešā disciplinārlieta pret sociālās aprūpes centra "Rīga" vadītāju Pauderi

  Sociālās aprūpes centra "Rīga" filiāles "Rīga" vadītāja Inese Paudere (no kreisās) uzrunā klātesošos filiāles 90 gadu jubilejas pasākumā.

  Rīga, 23.janv., LETA. Ar Labklājības ministra Jāņa Reira (V) rīkojumu ierosināta disciplinārlieta pret valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" direktori Inesi Pauderi, vienlaikus atstādinot viņu no amata pienākumu izpildes līdz gala nolēmumam lietā, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš.

 • Kādās situācijās noteikti jākonsultējas ar traumatologu

  Publicitātes foto

  Traumatologs ir ārsts, kurš diagnosticē un ārstē cilvēka balsta aparātu — skeletu, muskuļus, locītavas. Tāda veida traumas un saslimšanas ir izplatītas, tāpēc traumatologs-ortopēds ir neaizstājams speciālists, kurš sniedz palīdzību gan pacientiem, kuri tikko guvuši traumas, gan pacientiem, kuriem nepieciešama palīdzība vēlākā posmā pēc traumas gūšanas, gan pacientiem dažādu ar balsta aparātu saistītu sūdzību gadījumā.

 • Joprojām nav izvēlēts Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktors

  Rīga, 22.janv., LETA. Rīgas domes vadība joprojām nav izraudzījusies jauno Pilsētas attīstības departamenta direktoru un arī amata konkurss uz šo vietu pagaidām izsludināts nav, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes Personāla nodaļas vadītāja Rita Logina.

 • 5 ādas slimības, ar kurām noteikti jāvēršas pie dermatologa

  Publicitātes foto

  Ādas veselība ir tikpat nozīmīga kā jebkuru citu orgānu veselība, jo galu galā āda ir cilvēka lielākais orgāns. Tomēr vairums cilvēku pārāk maz pievēršas savam ādas stāvoklim, neatpazīst saslimšanas un tās arī neārstē. Cerot, ka gan jau pat pāries, kaut ko pasmērē. Ja problēma nav citu acīm saredzama, tad tā varbūt pat tiek ilgstoši ignorēta, veicinot stāvokļa pasliktināšanos. 

 • Nepieļauj kļūdas, izvēloties kredītu refinansēšanu

  Publicitātes foto

  Kredītu tirgum attīstoties, daļa no aizņēmējiem agri vai vēlu saprot, ka sākotnēji izvēlētais risinājums ne vienmēr ir bijis pats labākais. Maksājumi liekas pārāk lieli, un aizņemtā nauda jau sen ir iztērēta. Šādā brīdī ir tikai likumsakarīgi meklēt iespējas kā a) samazināt kredīta maksājumus vai b) atbrīvoties no maksājumiem pilnībā. Ne vienmēr to var izdarīt, taču, ja aizdevums ir ņemts brīdī, kad procenti tirgus situācijas ietekmē ir bijuši augstāki nekā patlaban, izdevīgu risinājumu būs vieglāk atrast. 

 • Kādēļ ir vērts spiest sulu mājas apstākļos?

  Publicitātes foto

  Iespējams, tu jau to lasīji kaut kur internetā, ieraudzīji kārdinošu sulas iepakojumu veikalā vai arī dzirdēji kāda drauga stāstīto, cik garda ir mājās spiesta sula…Iespēju, kā par to uzzināt, nudien ir daudz. Taču šoreiz mazliet vairāk parunāsim tieši par to, kas ir sulu spiešana, kādēļ to vajadzēti darīt, kā sākt un kādi ir svaigas sulas patērēšanas ieguvumi. Aiziet!

 • Rīgā martā norisināsies otrais bērnu un jauniešu teātra festivāls "Eju meklēt!"

  Rīga, 19.janv., LETA. Rīgā no 15.marta līdz 18.martam norisināsies otrais bērnu un jauniešu teātra festivāls "Eju meklēt!", kura laikā iedzīvotājiem tiks piedāvātas vairāk nekā 30 izrādes un pasākumi, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāji.

 • Līdz 231 eiro palielinās Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu privāto bērnudārzu apmeklēšanai

  Rīga, 18.janv., LETA. Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu privāto bērnudārzu apmeklēšanai bērniem no pusotra līdz četru gadu vecumam palielinās līdz 231 eiro, ceturtdien lēma Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja.