Vietējās ziņas

 • Vēlies pārdot savu māju? Lūk, 7 padomi, kā paaugstināt tās vērtību!

  Ja tuvākajā laikā plāno pārdot savu māju, būtu prātīgi jau laicīgi tam sākt gatavoties. Šis process ietver ne tikai remonta veikšanu, bet arī tehnikas, mēbeļu un citu interjera elementu nomaiņu gadījumos, kad tas ir nepieciešams. Ielūkojies septiņos svarīgākajos ieteikumos, kas palīdzēs gudrā veidā paaugstināt mājas vērtību pirms tās pārdošanas. 

 • Kredīta saņemšanas iespējas Polijā 

  Paredzams, ka tuvāko mēnešu laikā Latvijā būtiski samazināsies ātro kredītu pieejamība. Līdz ar izmaiņām likumos īstermiņa aizdevumu izsniegšana kļūs uzņēmējiem neizdevīga un to izsniegšana, visticamāk, tiks pārtraukta. Mums tepat blakus esošajā Polijā šādas tendences nav novērojamas. Šajā valstī darbojas vairāk nekā 100 dažādu nebanku kredītu izsniegšanas uzņēmumu, un katrs no tiem piedāvā savus aizdevumu veidus. Rezultātā poļiem ir pieejami visdažādākie īstermiņa un ilgtermiņa kredīti, kredītlīnijas, aizdevumi pret ķīlu un citi finanšu pakalpojumi. Arī procentu likmes Polijā nereti ir augstākas nekā Latvijā, bet regulējums vājāks. 

 • Kā izvēlēties datoru ikdienai un kādi ir populārākie modeļi šobrīd?

  Foto: Shutterstock.com

  Viedveikals 1a.lv ir viens no lielākajiem datortehnikas internetveikaliem Latvijā, kurā savas jaunās ierīces ir atradis ne viens vien apmierināts pircējs.

 • Mūsdienīga sadzīves tehnika – noderīgi palīgi ikvienā virtuvē

  Virtuve ir tā telpa, kurā pavadām pietiekami daudz laika – gatavojam maltītes, sarunājamies ar ģimeni un draugiem, uzņemam viesus. Tādēļ svarīgi, lai darbošanās virtuvē būtu ērta un uzturēšanās – patīkama. Šeit noderīga ir sadzīves tehnika, kas atvieglo ikdienu. 

 • Praktiski padomi, kā izvēlēties leņķa slīpmašīnu

  Ir instrumenti, bez kuriem, veicot dažādus remontdarbus, ir grūti iztikt. Viena no tādām ir leņķa slīpmašīna. Neatkarīgi no tā, vai plānots neliels mājokļa remonts vai vērienīgi būvdarbi, šis instruments ir ļoti noderīgs. Turpinājumā noderīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko leņķa slīpmašīnu. 

 • Kā tikt galā ar lapu savākšanu rudenī?

  Lapu savākšana ir viens no grūtākajiem darbiem rudens sezonā. Ja kādreiz tas tika darīts, izmantojot grābekļus, tad tagad ar šo uzdevumu tikt galā ir daudz vienkāršāk, izmantojot jaunākos tehnoloģiju risinājumus. 

 • Gumijas paklājs – tīru telpu garants

  Foto: Berendsen.lv

  Tuvojas rudens – krāšņs, tomēr komplicēts gadalaiks, kas līdz ar krāsainām lapām un kastaņu bumbuļiem nes līdzi arī lietu, dubļus un daudz mazāk saules gaismas. Kā parūpēties par to, lai telpas būtu patīkami tīras un higiēniskas arī rudenī un ziemā? Par to – lasiet tālāk!

 • Alternatīvs risinājums locītavu un mugurkaula saslimšanu ārstēšanā

  "Locītavas ir iespējams izārstēt, neatkarīgi no vecuma!" tā norāda profesors, medicīnas zinātņu doktors Stīvens Veiks, kurš īpaši specializējas locītavu saslimšanu ārstēšanā. 

 • Īstenot savas ieceres var palīdzēt kredītlīnija

  Foto: Shutterstock.com

  Katrs darba spējas vecumā esošs algota darba strādājošs cilvēks vismaz vienu reizi mūžā no rīta ir pamodies ar domu: "Ahh, atkal jāceļas uz darbu, atkal nevar izgulēties, un ārā ir tik auksts/lietains/karsts…" un citiem izteicieniem, kas raksturo nevēlēšanos doties uz darbu. Un pavisam noteikti katram no strādājošajiem cilvēkiem prātā vismaz vienu reizi ir ienākusi doma: "Diez, kā būtu strādāt no mājām?" Kamēr vieni domā, tikmēr 70% pasaules iedzīvotāju savu profesionālo darbību vismaz vienu reizi nedēļā veic attālināti, un no tiem 35% strādā no mājām vismaz pusi nedēļas, informē Šveicē bāzēts ofisa darbības atbalsta uzņēmums. Kā Tu vari sākt strādāt no mājām un kā šī nolūka īstenošanai var palīdzēt kredītlīnija, uzzini raksta turpinājumā!

 • Apkures krāsnis – kā izvēlēties tās atbilstoši savam dzīvesveidam?

  Foto: Shutterstock.com

  Apkures sezona ir tepat aiz stūra, bet vai Jūsu vecā krāsniņa labi pilda savus pienākumus un apsilda dzīvojamo platību maksimāli? Ja nē, tad ir laiks padomāt, kādu mājas apsildes sistēmu izvēlēties vietā. Šis pavisam noteikti varētu būt sarežģīts jautājums, jo variantu, no kuriem izvēlēties, ir ļoti daudz un dažādi. Šajā rakstā uzziniet, kādas apkures krāsnis ir Jums un Jūsu mājvietai vispiemērotākās.