Vietējās ziņas

 • Vai zināt, kādās situācijās virsmatracis ir noderīgs un kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Stocksnap.io

  Labs miegs ir viens no galvenajiem labas veselības un lieliska izskata priekšnosacījumiem. Lai kārtīgi izgulētos pa nakti vai dienas laikā izbaudītu kvalitatīvu spēka snaudu, nepieciešama laba un ērta guļvieta. Gadījumā, ja Jūsu gulta savu laiku jau ir nokalpojusi, taču pašlaik nav pieejami līdzekļi jaunas gultas vai matrača iegādei, lielisks risinājums miega kvalitātes nodrošināšanai ir virsmatracis. Sīkāk par priekšrocībām, ko sniedz virsmatrači un kā izvēlēties Jums piemērotāko virsmatraci, uzziniet raksta turpinājumā!

 • Tulkojumu birojs – vieta, kur sākas sapratne

  Foto: Bigstockphoto.com

  Daudziem šķita, ka līdz ar Google Translate nākšanu klajā tulkojumu birojs kļūs par tādu pašu arhaismu kā stelles vai arkls. Tāpat daudziem likās, ka tulkošanas pakalpojumi nu vairs nebūs nepieciešami un katrs pats būs sev tulkojumu birojs vienā personā. Taču tas nebūt nav tik vienkārši, kā varētu šķist. Un droši var apgalvot, ka tulkojumu birojs vēl pāris gadu desmitus būs populāra pietura dažādu preču ražotājiem starptautiskajā tirgū. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā veidojusies tulkošanas nozare!

 • ES fondi – atspēriena punkts jūsu izaugsmei

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kopš Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai interese par ES fondu līdzekļu piesaisti nerimstas. Un pamatoti – tas ir lielisks, pieejams un noderīgs finanšu instruments uzņēmējdarbības sākšanai, attīstībai vai reorganizācijai. Uzņēmējiem pieejamais fondu klāsts ir gana plašs, lai ikviena ideja varētu tikt atbalstīta ne tikai teorētiski, bet arī finansiāli. Ja jums šķiet, ka jūsu zināšanas ir nepilnīgas, varbūt ir vērts piesaistīt profesionālu un pieredzējušu konsultantu, lai uzzinātu vairāk?

 • Autoskola "Credo Autoprieks" aicina iegūt braukšanas apliecību desmit dažādās kategorijās 

  Foto: Pixabay.com

  Autovadīšanas prasmes ir daļa no mūsu ikdienas. Pat ja pašiem makā vēl nav nekādu auto vadīšanas tiesību, noteikti ir kāds ģimenes loceklis, kas vada vieglo automašīnu. Mūsdienās dažādu tehnikas vienību vadīšanas prasmes ir ne tikai ikdienas nepieciešamība, bet arī priekšnoteikums labi apmaksāta darba atrašanai. Ja vēlies kļūt par autobusa šoferi vai tālbraucēju, tad jāatrod autoskola, kurā smelties teorētiskās zināšanas un apgūt braukšanas iemaņas, vadot atbilstošas kategorijas transportlīdzekli.

 • TOP 5 vasaras piedāvājumi no Precesdarbam.lv

  Foto: Pexels.com

  Vasarā jāpaspēj daudz – gan atpūsties pludmalē, gan ceļot, gan arī veikt mājokļa un dārza labiekārtošanas darbus. Precesdarbam.lv piedāvājums ir tik plašs, ka te katrs atradīs ko sev noderīgu. Ko izvēlēsies Tu?

 • "Credit24" – uzticams sabiedrotais finanšu jautājumos

  Foto: Pixabay.com

  Mūsdienu straujajā dzīves ritmā arvien lielāka nozīme ir interneta sniegtajām iespējām.  Tās var noderēt arī tad, ja radušies neplānoti izdevumi un nepieciešams aizdevums. Ja bankas vai citas kredītiestādes apmeklējums un kredīta pieteikuma sagatavošana prasa laiku, tad ātrais kredīts pieejams internetā salīdzinoši īsā laikā. Viss, kas nepieciešams, ir internets, mobilais telefons, konts bankā un brīvs brīdis pieteikuma aizpildīšanai.

 • Rīgā noslēgusies smaga nedēļas nogale

  Publicitātes foto

  Iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas centrāltirgū notika divi spēka sporta pasākumi – gan Rīgas pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, gan projekta "Latvijas spēcīgākā pilsēta 2017" pirmais sacensību posms Rīgā, kur pilsētas aizstāvji trīs stundu laikā kopā pacēla 122 210 kg. Neticamu rezultātu uzrādīja Jefimijs Klementjevs, uzspiežot 50 kg smagu svaru stieni 222 reizes. Dāmu konkurencē arī jauns rekords Svetlanai Svjatnajai, uzspiežot 20 kg 330 reižu. 

 • Ja esi beidzis 9. klasi, nāc mācīties Rīgas Mūzikas internātvidusskolā!

  Foto: Rmivs.lv

  Mūzika – valoda, kuru saprot ikviens! 

 • Kredīts no "Kredits7" – kādi plusi ir jāņem vērā?

  Publicitātes foto

  Pavisam drīz klāt būs ilgi gaidītais atvaļinājumu laiks. Taču to pozitīvo pusi var aizēnot arī kāds saspringtāks mirklis, kas attiecas uz budžeta plānošanu un finansēm. Ja gadās atvaļinājuma naudu iztērēt ātrāk, nekā iecerēts, tad finansiālo drošību līdz algas dienai var palīdzēt nodrošināt ātrais kredīts internetā. Tas noderēs dažādu neparedzētu tēriņu segšanai, kas var piemeklēt ikvienu.