Vietējās ziņas

 • Rīga – Eiropas Ziemassvētku tirdziņu galvaspilsēta

  Publicitātes foto

  Ziemassvētki un to gaidīšanas laiks ir brīnumains laiks. Visur redzamas zibošu lampiņu virtenes, gaisā valda piparkūku un kanēļa smarža, Ziemassvētku egle rotā mūsu istabu, un ir vēlme apdāvināt sev tuvos un mīļos ar dāvanām, kas ir sirds siltuma pilnas. Taču dažreiz Ziemassvētku sajūta noplok pirms pašiem svētkiem Ziemassvētku atribūtikas jūklī, un ir vēlme gūt jaunas emocijas un iespaidus.  

 • Vēlos iegādāties saldētavu – kuru labāk?

  Publicitātes foto

  Ja šobrīd domā par to, ka laiks iegādāties jaunu saldētavu, tad noteikti jāpievērš uzmanība vairākām svarīgām lietām, lai savam mājoklim varētu izvēlēties piemērotāko variantu. Bez šaubām, saldētavas mums atvieglo dzīvi un ir lielisks papildinājums ikvienā virtuvē, it īpaši, ja vasaras laikā ievācam ogas un dārzeņus, ko uzturā lietot ziemas periodā. Saldētava patiesi ir lieliska iespēja, kā visus šos gardumus uzglabāt, lai gada aukstākajā laikā varētu veldzēties atmiņās par vasaras burvību un uzņemt nepieciešamo devu vitamīnu. 

 • Rotaļlietas internetā – gan zēniem, gan meitenēm

  Publicitātes foto

  Neviena bērna bērnība nav iedomājama bez rotaļlietām. Zēniem tās visbiežāk ir automašīnas, dažādi konstruktori, savukārt meitenēm patīk lelles, leļļu mājas un dažādi ar tām saistīti aksesuāri. Mūsdienās rotaļlietu piedāvājums ir kļuvis vēl plašāks, tāpēc pavisam viegli iespējams apmaldīties lielajā piedāvājuma klāstā, meklējot piemērotākās rotaļlietas saviem bērniem. Bieži vien arī gadās situācija, kad jādodas pie kāda no draugiem, kuram ir mazi bērni, tāpēc nepieciešams atrast piemērotāko rotaļlietu viņa vecumam. 

 • LEGO – maģiskie klucīši, kas aizrauj bērnus un vecākus

  Publicitātes foto

  LEGO ir viens no populārākajiem rotaļlietu veidiem visā pasaulē. Grūti iedomāties kādu, kurš kaut reizi dzīvē nebūtu par to dzirdējis. Taču, kā izrādās, nav viennozīmīga viedokļa par to, kā pareizi vajadzētu ar LEGO spēlēties un vai to zināt ir svarīgi.

 • Smaržas – kā izvēlēties un kur iegādāties?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienās teju visu var pasūtīt internetveikalā, apmaksāt, izmantojot internetbanku, un sagaidīt, lai gādīgs kurjers preces pienestu pie durvīm. Brīnišķīgi, vai ne? Bet ko darīt ar tādām lietām, kurām nepietiek ar aprakstu? Vai var saprast, kāds būs smaržu aromāts, vien izlasot aprakstu pie internetveikalā ievietotās bildītes? Kādi ir smaržu pasūtīšanas plusi un mīnusi? Un kā izvēlēties labākās smaržas? Par visu pēc kārtas – tālāk.

 • Būtiski fakti, kas jāzina par magnētisko rezonansi 

  Publicitātes foto

  Magnētiskā rezonanse ir kļuvusi par vienu no perspektīvām un efektīvām diagnostikas metodēm, ar ko ārsti strādā visā pasaulē. Tas ir veids, kā ātri iegūt ļoti precīzu un plašu informāciju par pacienta veselība stāvokli, nepakļaujot viņu radiācijai, kā tas ir rentgenā vai datortomogrāfijā. Magnētiskās rezonanses pamatā ir pacienta atrašanās nekaitīgā magnētiskajā laukā, bet izmeklēšanai tiek izmantots augstas frekvences radio impulss. Tas ļauj šo procedūru bez bažām veikt plašām pacientu lokam.

 • Kāpēc ultrasonogrāfija grūtniecības laikā ir tik būtiska 

  Publicitātes foto

  Grūtniecība un ultrasonogrāfija mūsdienu medicīnā jau ir tik cieši saistīti jēdzieni, ka vairs nav šaubu — tā ir ļoti nozīmīga kontroles un diagnostikas procedūra ikvienai grūtniecei. 

 • 5 padomi rotaslietu ērtākai glabāšanai un organizēšanai

  Publicitātes foto

  Ja ir tikai dažas minūtes laika, lai izietu no mājas, bet nav iespējams atrast otru auskaru, ja tieši tā ķēdīte, kas piestāv kleitai, ir sapinusies ar citu neatsienamā mezglā, tad tas tiešām var sabojāt dienu. Lai no šādām situācijām izvairītos, katrai sievietei, kuras garderobē ir vairāk par vienu rotaslietu, nepieciešams atrast labākos veidus, kā organizēt un glabāt rotaslietas.

 • Darbības, kas nepatīk automašīnas akumulatoram

  Publicitātes foto

  Tuvojoties ziemai, akumulators ir viena no tām auto detaļām, par kurām auto īpašnieki atceras arvien biežāk, jo tieši ziemā par sevi vairāk liek manīt akumulatori, kas nav labākajā darba kārtībā. Ja akumulators jau savu nokalpojis, veikalos tiek pētītas akumulatoru cenas un modeļi, domājot, kura ir labākā izvēle. 

 • Izvērtējam iepirkšanos internetā – plusi un mīnusi

  Publicitātes foto

  Mūsdienās cilvēki biežāk kā jebkad izmanto internetu, lai iegādātos dažādas preces un pakalpojumus, sākot ar nekustamajiem īpašumiem, kurpēm un automašīnām, beidzot ar lidmašīnu biļetēm. Kādas ir interneta veikalu priekšrocības? Vai tās nodrošina iespēju iegādāties visu, kas nepieciešams? Vai tomēr ir arī kādi trūkumi, par kuriem tev kā pircējam vajadzētu zināt?