Vietējās ziņas

 • 4 noderīgi ieteikumi braukšanai ziemas laikā ar auto

  Braukšana ziemas laikā ir īsts izaicinājums pat pieredzējušiem autovadītājiem. It īpaši, ja ceļu klāj ledus un sniegs. Lai palīdzētu uz ceļa justies drošāk, turpinājumā noderīgi ieteikumi braukšanai ziemas laikā. 

 • Kā rūpēties par sava datora un datu drošību?

  Mūsdienās ļoti liela daļa cilvēku savu ikdienu pavada strādājot pie datora. Tehnoloģijas ir ļoti attīstījušās, tāpēc daudzus darbus var paveikt, pat neizejot no mājām. Lai gan strādāšana ar datoru ir salīdzinoši vienkārša un ātra, nepieciešams būt arī uzmanīgiem. Iespējams, ka jūs jau esat saskāries vai tikai dzirdējis par to, ka, lietojot datoru un internetu, savus datus var pakļaut dažādām briesmām. Tomēr ir pāris veidu, kā šīs briesmas var nepieļaut. 

 • Sports grūtniecības laikā: ko, cik bieži un kā drīkst darīt?

  Bērniņa gaidīšanas svētki nepārprotami ir viens no svētlaimīgākajiem brīžiem sievietes dzīvē, kas, par spīti diskomfortam un teju vai nevaldāmajām garastāvokļa maiņām, ir tas laiks, kuru pēc iespējas vairāk vajadzētu veltīt savai labsajūtai. Atslābināt saspringušos muskuļus grūtniecības masāžas seansā, doties nesteidzīgā pastaigā gar jūras krastu vai pat izmēģināt spēkus grūtnieču vingrošanā – variantu nudien ir pietiekami! 

 • Kā izvēlēties piemērotāko spuldzi savam mājoklim?

  Gada tumšākais periods iezīmējas ar to, ka apgaismojumam elektrība mājoklī tiek patērēta daudz vairāk. Tieši tāpēc daudziem viens no spuldžu izvēles galvenajiem parametriem ir to ekonomiskums. Nenoliedzami, ka mākslīgā apgaismojuma izvēle ir ļoti svarīga, tāpēc svarīgs ir arī to elektrības patēriņš. Tomēr ne tikai energoefektivitāte ir svarīga. 

 • 5 palīgierīces mājokļa uzkopšanā, kas atvieglos ikdienu

  Iespējams, lielākā daļa cilvēku piekritīs tam, ka sakoptā un tīrā mājoklī uzturēties ir daudz patīkamāk. Tomēr ne vienmēr ir vēlme bieži kārtot un tīrīt mājokli. Lielākoties arī laika trūkums ir šķērslis, lai kārtīgi iztīrītu māju. Tomēr mūsdienās ir daudz palīgierīču, kas atvieglo ikdienas darbus. 

 • Pazīmes, kas liecina, ka nepieciešams iegādāties jaunas ziemas riepas

  Latvijā jau kādu laiku ir iestājusies ziema, kas nozīmē to, ka automašīnai obligāti ir jābūt aprīkotai ar ziemas riepām. Kā vienu no lielākajiem plusiem var minēt to, ka ziemas riepas nav jāiegādājas katru gadu, līdz ar to arī nav jāuztraucas par finansēm. 

 • Iemesli, kādēļ ziema ir labākais laiks mājokļa remontam

  Tagad, kad mājās pavadām vairāk laika nekā jebkad agrāk, mums pirmajā vietā ir komforts un labsajūta. Pievērsieties savam mājoklim un veiciet interjera atjaunināšanu vai remontdarbus, kurus iepriekš esat atlicis vai kuriem iepriekš nav bijis laika. Lūk, daži iemesli, kādēļ šis ir labākais laiks mājokļa remontam! 

 • Kādēļ ar fiziskām aktivitātēm vajadzētu nodarboties katru dienu?

  Skaitlis uz svariem nav vienīgais iemesls, kādēļ vajadzētu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Realitātē ir daudz dažādu iemeslu, lai nodarbotos ar fiziskām aktivitātēm, tādēļ savu motivāciju nevajadzētu balstīt tikai uz ķermeņa svara pamata – ja jūsu vienīgais mērķis ir ķermeņa masas samazināšana, visticamāk, jums pavisam ātri apniks un atmetīsiet visam ar roku. 

 • Kā piesaistīt klientus savam biznesam jaunajos apstākļos?

  Foto: Freepik.com

  2020. gads teju ikvienam biznesam iesākās ar lieliem izaicinājumiem, un arī turpinājums nav bijis viegls. Taču, tāpat kā jebkuriem laikapstākļiem iespējams atrast piemērotu apģērbu, arī biznesa vidē ārējiem faktoriem iespējams pielāgoties. Iepazīsties ar četriem veidiem, kā šajos izaicinošajos apstākļos piesaistīt jaunus klientus, izmantojot interneta sniegtās iespējas!

 • Auto logu tonēšana – kāpēc ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvas logu tonējamās līmplēves?

  Auto logu tonēšana ir auto īpašnieku vidū populārs risinājums – tas ļauj uzlabot transportlīdzekļa izskatu, nodrošina augstāku komforta līmeni autovadītājam un pasažieriem, kā arī sniedz vairākas citas priekšrocības.