Vietējās ziņas

 • Izbrauciens ar jahtu – ideja vasarīgai atpūtai ar ģimeni, draugiem vai mīļoto

  Vasara ir lielisks laiks atpūtai svaigā gaisā, pie un uz ūdens. Vai esat kādreiz braukuši ar jahtu? Tā ir atpūta, ko vislabāk izbaudīt tieši vasarā. Izbrauciens ar jahtu būs piemērots gan ģimeniskai atpūtai, izklaidei kopā ar draugiem, kā arī romantiskai kopā būšanai ar mīļoto cilvēku.

 • 6 iemesli, kādēļ naudu krāt "zeķē"

  Laikā, kad visus norēķinus un darījumus veicam ar bankas kartēm, esam jau aizmirsuši par skaidras naudas uzkrājumiem. Ļoti reti redzam, ka kāds iekārtojis sev krājkasīti, lai piepildītu kādu sapni, piemēram, ceļojumu vai mājokļa labiekārtošanu. Pārsvarā šī nodarbe raksturīga bērniem, kurus vecāki atalgo par padarītajiem mājas vai saimniecības darbiem, labām atzīmēm vai uzvedību. Tad sīknauda tiek krāta, lai pēc kāda laika iegādātos kāroto rotaļlietu. Bet kā tad ir ar pieaugušajiem?

 • Aizkari kā dizaina elements – kā tos izvēlēties

  Aizkari istabā ir ne tikai funkcionāls elements, bet spēj ienest arī telpai īpašu noskaņu un piešķirt tai raksturu. 

 • Palīgs aktīvam dzīvesveidam - viedpulkstenis

  Mūsdienu dzīves ritms nu jau kļuvis neiedomājams bez dažādām viedierīcēm. Mobilie telefoni, planšetes un klēpjdatori, bez šīm lietām vairs nav iedomājama ne diena. Ar to palīdzību mēs uzzinām jaunākās ziņas, laika prognozi, apgrozībā parādās arvien jaunas aplikācijas, katram dzīves gadījumam, piemēram, soļu skaitīšanai, ikdienas budžeta plānošanai, ar to palīdzību varam kontrolēt bērnu aktivātes un darīt daudzas neiedomājamas lietas.

 • 7 lieliski veidi, kā vasarā atpūsties kopā ar ģimeni

  Vasaras sezona ir lielisks laiks, lai ģimeniski pavadītu kopā laiku aktīvi atpūšoties pie dabas – saulīte silda, ilgi ir gaišs un nav jāuztraucas par neizpildītiem mājasdarbiem uz nākošo dienu, jo ir taču brīvlaiks! Turpinājumā apkopoti 9 lieliski veidi, kā aktīvi un kvalitatīvi kopā atpūsties.

 • 5 ieteikumi mājokļa labiekārtošanā, ja ģimenē aug bērni

  Par dzīvokļa labiekārtošanu vajadzētu sākt domāt jau brīdi, kad tiek plānots ģimenes pieaugums. Jāpiedomā par viengabalainu, ērti kopjamu grīdas segumu, drošām un stabilām mēbelēm, kas viegli transformējamas, bērniem augot, kā arī jāieplāno papildu vieta bērnu rotaļām un vēlāk arī mācībām. Iepērkoties jāpievērš lielāka uzmanība interjera priekšmeta praktiskajai, ne estētiskajai pusei, un lieku reizi jāpārliecinās par tās drošību un piemērotību mājoklī, kur uzturēsies mazi bērni. Turpinājumā pastāstīsim, kas jāņem vērā, iekārtojot mājokli tā, lai bērniem tur uzturēties būtu droši, mājīgi un komfortabli.

 • Kādēļ izvēlēties tulkošanas pakalpojumus, nevis izmantot Google tulkotāju?

  Ja tavs uzņēmums plāno paplašināt darbību ārvalstu tirgū, ļoti iespējams, ka tev var noderēt tulkošanas pakalpojumi, lai uzrunātu mērķauditoriju saprotamā valodā. Bet kāpēc izvēlēties tulkošanas biroju, ja tik vilinoša šķiet Google tulkotāja izmantošana? Viens no galvenajiem iemesliem – Google tulkotājs šobrīd lielākoties nespēj nodrošināt augstas kvalitātes tulkojumu, kas būtu labskanīgs, pareizs, konsekvents, loģisks un pilnībā saprotams. Ja pirmais arguments tevi nepārliecināja, lūk, vēl iemesli, kādēļ ir vērts noalgot profesionāli, nevis izmantot Google tulkotāju.

 • Krūmgrieži – labākie palīgi sarežģīta zāliena iekopšanā

  Foto: Husqvarna.lv

  Skaists un labi iekopts zālājs ir ikvienas mājas greznākā zaļā rota, kas nodrošina gan glītu fonu košumaugiem, gan arī vietu, kur saviesīgi pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni. Līdzena zāliena iekopšana parasti grūtības nesagādā, it īpaši tad, ja tas ir dzīvojamās mājas pagalms, kuru var sakopt vismaz reizi nedēļā. Taču ne visas teritorijas ir līdzenas, ne visas platības ir laiks un vaļa bieži pļaut. Šādos sarežģītākos gadījumos drošākais un labākais palīgs būs Husqvarna krūmgrieži. Ko ar to var paveikt un kāpēc tāds nepieciešams ikvienā saimniecībā – lasiet tālāk!

 • Kādus kruķus izvēlēties – elkoņbalsta vai padušu kruķus

  Ikvienam no mums var rasties dažādas traumas un citas veselības problēmas. Nereti šādos gadījumos ir nepieciešami specializēti palīglīdzekļi, tostarp kruķi. Ir divi galvenie kruķu veidi: padušu un elkoņbalsta. Interneta veikala Kid-man.lv piedāvājumā ir abu veidu kruķi. 

 • 4 mazi soļi, kā uzlabot attiecības ar priekšnieku

  Abpusēji cieņpilnas un produktīvas attiecības starp vadītāju un darbinieku ir jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga. Protams, vadītājam svarīgākā prioritāte ir darbinieki, kas lieliski pilda savus darba pienākumus, tomēr der atcerēties, ka arī viņam vai viņai var būt vēlme pēc tuvākām, ne tikai "priekšnieks – padotais" attiecībām, jo kopā ar darbiniekiem ikdienā tiek pavadīts ļoti daudz laika. Turklāt, iepazīstoties un izveidojot mazliet neformālākas attiecības, vadītājs uzzina par Jums un gūst daudz labāku izpratni par Jūsu spējām, kas palīdzēs nākotnē saistībā ar karjeras izaugsmi.