Vietējās ziņas

 • Ko ņemt līdzi, dodoties ceļojumā rudenī?

  Rudens ir īstais brīdis, kad doties kādā tālākā ceļojumā uz siltajām zemēm, lai aiz muguras atstātu drēgnos rudens vējus un tumšos vakarus. Ceļojums rudenī ir brīnisķīga iespēja paildzināt vasaru un pasargāt sevi no rudens depresijas. Ceļojumam var sākt gatavoties jau laikus, bet var arī iegādāties kādu no pēdejā brīža piedāvājumiem, tā papildus ietaupot naudu. Lai atvaļinājums nesagādātu liekas galvassāpes, nedrīkst aizmirst par visām nepieciešamajām lietām, ko paņemt līdzi, lai cik tāls arī būtu izvēlētais ceļojuma galamērķis. Tāpēc esam izveidojuši sarakstu ar nepieciešamākajām lietām, ko noteikti ielikt čemodānā.

 • Kāpēc jūsu vannasistabai nepieciešams dvieļu žāvētājs?

  Viena atbilde varētu būt – tāpēc, ka vannasistaba jūsu mājoklī ir tā telpa, kur regulāri ir vislielākais mitruma daudzums. Otra atbilde noteikti ir, ka nekad vēl dvieļi nav kļuvuši tik ātri sausi, un dvieļu žāvētājs noteikti atvieglos līdz šim ilgo slapjo dvieļu žāvēšanu. 

 • Lielais izaicinājums pannu pasaulē – čuguna pannas

  Ja mīlat pavadīt laiku virtuvē un pārsteigt draugus un savu ģimeni ar dažādām maltītēm, tad ziniet, cik svarīgi ir trauki, kuros ēdiens tiek gatavots. Protams, pilnvērtīga virtuves trauku sastāvdaļa ir panna. Šoreiz aicinām pievērst uzmanību un varbūt pat kādu izaicināt – pamēģināt gatavot maltīti čuguna pannā. Varbūt kāds no Jums uzreiz atceras bērnībā gatavotos kraukšķīgos omes ceptos kartupelīšus. Jā, tie visdrīzāk bija cepti tieši čuguna pannā. 

 • Kā izvēlēties ziemas riepas?

  Tā kā tuvojas ziemas sezona, tad auto riepas ir tā lieta, kurai ir jāpievērš ļoti liela uzmanība. Šoferiem, kuri tikai nesen ir ieguvuši autovadītāja apliecību, riepu izvēle sagādās lielākas grūtības. Tomēr arī pieredzējuši šoferi nereti mēdz saskarties ar grūtībām riepu izvēlē. Riepu klāsts ir plašs, tāpēc atrast pašas labākās un piemērotākās tieši savai automašīnai, var nebūt viegli. Kā izvēlēties ziemas riepas? Lasiet raksta turpinājumu un Jūs uzzināsiet vairākus vērtīgus ieteikumus, kas novedīs Jūs pie pareizās izvēles!

 • 7 ieteikumi, lai vannas istaba vienmēr būtu tīra un patīkama

  Iekārtojot mājokli, svarīgi ir domāt arī par atbilstošu iegādāto mēbeļu, virsmu kopšanu, lai ieguldījums turpinātu jūs priecēt ilgtermiņā. Pievērsiet īpašu uzmanību vietām, kur mājoklī atrodaties visbiežāk, kā arī īpaša kopšanas pieeja nepieciešama mēbelēm, kuras tiek pakļautas regulārai mitruma ietekmei. 

 • Kā iekārtot funkcionālu un ērtu guļamistabu?

  Lai atpūstos no saspringtas darba dienas, katram vajadzētu iekārtot guļamistabu tā, lai itin nekas netraucētu naktsmieram. Tieši izvēlētās mēbeles, apgaismojums un laba skaņas un gaismas izolācija ir tās lietas, kas nodrošinās jums kvalitatīvu atpūtu un dos spēkus jaunai dienai. Kas tad būtu jāņem vērā, izvēloties guļamistabas mēbeles un citus interjera priekšmetus, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

 • Virtuves nams SCAVOLINI – itāļu mēbeles pēc pasūtījuma

  Nomainot mēbeles mājoklī, mēs varam īstenot ievērojamas pārmaiņas, kas ietekmē ne tikai mūsu komfortu, bet arī to, kā telpas izskatās un kāda ir atmosfēra tajās. Ja esošās viesistabas, vannasistabas vai virtuves mēbeles vairs nešķiet pievilcīgas un savu laiku ir nokalpojušas, ir laiks meklēt ko jaunu. Tiem, kuri augstu novērtē kvalitāti, individuālu pieeju un unikalitāti, piekritīs, ka mēbeles pēc pasūtījuma ir īstais variants – to izvēloties, nekļūdīsies. 

 • 5 pakalpojumi, kurus mūsdienās ātrāk un ērtāk iegādāties internetā

  Internets mūsdienās kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Internetu var ērti izmantot izklaidei, mācībām un, lai viegli atrastu sev nepieciešamo informāciju. Arī dažādu pakalpojumu iegāde un pieejamība internetā padarīta daudz vienkāršāka, kas cilvēkiem atvieglo dzīvi, palīdz ietaupīt laiku un naudu, kas mūsdienās ir svarīgi ikvienam. 

 • Galvenie iemesli, kādēļ cilvēki nespēj izkļūt no parādiem

  Finansiālo saistību kārtošana ir izaicinājumu pilns process. Dažādu iemeslu dēļ gadās, ka cilvēkiem neizdodas laikus apmaksāt rēķinus vai atdot aizdevumus, kā rezultātā viņi nonāk parādos. Izkļūšana no parādiem ir vēl lielāks izaicinājums, tāpēc mēs esam apkopojuši galvenos iemeslus, kādēļ tas ir tik grūti. Ielūkojies tajos un noskaidro, kādas kļūdas nepieļaut savā ikdienā, lai nenonāktu sarežģītā finansiālā situācijā. 

 • Kam sievietes tērē visvairāk naudas?

  Pat tad, ja mēs cenšamies izvairīties no naudas tērēšanas, mūsdienās tas ir teju neiespējami, jo nākas maksāt par dažādām precēm un pakalpojumiem, bez kuriem nevaram iztikt. Un tad, protams, ir arī tādi pirkumi, kurus veicam, jo vēlamies uzlabot savu ikdienu vai iepriecināt sevi vai kādu citu. Šajā rakstā esam apkopojuši tās lietas, kurām tieši sievietes savā ikdienā tērē lielākās naudas summas.