Vietējās ziņas

 • Granulu apkures katli – priekšrocības un trūkumi

  Publicitātes foto

  Pieaugot eļļas un fosilā kurināmā cenām, daudzi māju īpašnieki sāk lūkoties pēc alternatīviem veidiem, kā ekonomiskāk apsildīt savus mājokļus. Viena no iespējām, kas kļūst arvien populārākā visā pasaulē, ir granulu apkures katli. Tas ir moderns risinājums, kuru ir vērts iepazīt. Vadošais būvniecības preču tirgotājs internetā Latvijā, Prof.lv ir apkopojis granulu apkures katlu galvenās priekšrocības un iespējamos trūkumus, ar kuriem jārēķinās. 

 • Kafijas automāts mājai – kurš piemērotākais?

  Ja esi kafijas cienītājs, tad noteikti kaut reizi arī tavā prātā ir ienākusi doma par kafijas automāta iegādi. Tas sniedz lielisku iespēju sev pagatavot gardu dzērienu dažādās variācijās, kā arī šādā veidā iepriecināt ne tikai sevi, bet arī citus. Šajā rakstā esam gatavi tev pastāstīt, kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties kafijas automātu mājai - cena, jauda, izmērs, citi parametri? Kam ir pati lielākā nozīme izvēles procesā? Pēc šī raksta izlasīšanas tu noteikti atradīsi atbildes uz visiem šiem jautājumiem!

 • Padomi, kā samazināt izmaksas par automašīnu ikdienā

  Lai arī braukšana ar automašīnu ievērojami atvieglo mūsu ikdienu, tas ir salīdzinoši dārgs prieks. Pat vēl pirms mēs sēžamies pie stūres, esam jau sastapušies ar izdevumiem – OCTA, ceļu nodokli, tehnisko apskati u.tml. 

 • Trīs faktori, ko ņemt vērā, pērkot riepas internetā

  Publicitātes foto

  Pieaugot interneta nozīmei cilvēku dzīvē, tiešsaistē iespējams iegādāties teju visu – un riepas nav izņēmums. Tas, bez šaubām, ir ērti un vienkārši – visus piedāvājumus iespējams izskatīt un izvērtēt jebkurā sev ērtā laikā. Tomēr, plānojot iegādāties auto riepas internetā, vajadzētu ņemt vērā vairākus faktorus, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli. 

 • Atsvaidzini vannas istabas iekārtojumu ar jaunu izlietni

  Publicitātes foto

  Liela, maza, balta vai citas krāsas izlietne ir teju ikvienā vannas istabā. Taču ne visi ir apmierināti ar tās izskatu. Iespējams, tā jau savu laiku nokalpojusi vai vienkārši apnikusi. Par laimi, mūsdienās piedāvājumā ir tik daudz modeļu, ka acis ņirb. Interneta veikals 220.lv zina, kā panākt, lai izlietnes iegāde vannas istabai būtu vienkāršāka.

 • Kāpēc logus izvēlēties uzņēmumā Logunams.lv?

  Publicitātes foto

  Cilvēkiem vienmēr ir paticis, ja ir pieejamas izvēles iespējas, taču, ja šādu iespēju ir pārāk daudz, ir ļoti viegli apjukt un pastāv risks pieņemt nepareizo lēmumu. Attiecībā uz jaunu logu izvēli un uzstādīšanu kļūdas atļauties nedrīkst, jo tieši logi ir tie, no kuriem atkarīga ne tikai saules gaisma jūsu mājās, bet arī siltums, klusums un drošība. Šis ir darbs, kas jāuztic pieredzējušiem savas jomas profesionāļiem – firmai Logunams.lv, kas ar PVC logu tirdzniecību un uzstādīšanu nodarbojas jau kopš 1999. gada. 

 • 6 izdevīgi hobiji, kurus vērts pamēģināt ikvienam

  Vaļasprieki jeb hobiji ir nepieciešami ikvienam cilvēkam neatkarīgi no viņa vecuma. Ikvienam no mums ir darbs vai mācības, tomēr ārpus darba ir nepieciešams atrast nodarbi, kura interesētu un liktos gana aizraujoša, lai to darītu ilgtermiņā. Esam apkopojuši vairākus hobijus, kuri diezgan izdevīgi, un, iespējams, jau pavisam drīz kāds no tiem varētu kļūt arī par Tavu hobiju!

 • Ko labāk izvēlēties – elektrisko vai benzīna malkas skaldītāju?

  Publicitātes foto

  Malkas skaldītāji nav pāris gadu vecs izgudrojums. Kā izrādās, tas patentēts jau 1959. gadā un kopš tā laika ir pilnībā pārveidojis malkas sagatavošanas procesu gan mājsaimniecībās, gan ražotnēs. Un, protams, nevar arī nepieminēt ieguvumus cilvēku veselībai, it īpaši, runājot par muguras sāpēm, kuras nereti moka cilvēkus, kas skalda un zāģē malku ar tradicionālajiem instrumentiem. 

 • Vecpuišu ballīte, kas noraus jums jumtu!

  Foto: Shutterstock.com

  Vecpuišu ballīte strauji tuvojas, bet nav vēl plāns, kā izklaidēties un pārbaudīt vecpuisi? Uzspēlējat peintbolu vai airsoftu - īstu veču spēles!

 • Kā kredītu apvienošana var palīdzēt risināt finanšu problēmas

  Viena no izplatītām finanšu problēmām, ar ko saskaras daudzi Latvijas iedzīvotāji, ir kredītu radītais slogs, kas reizēm arī kļūst par nopietnu problēmu ar nepatīkamām sekām. Iemesli, kāpēc iedzīvotāji nonāk šādās situācijās, ir dažādi — ienākumu samazināšanās, neapdomīgi slēgtas līgumsaistības ar aizdevējiem, pietiekami neizvērtēta maksātspēja, naudas trūkums pamatvajadzību nodrošināšanai utt.