Vietējās ziņas

 • Nacionālās operas ēkas remontdarbi izmaksās ap 1,5 miljoniem eiro

  Rīga, 15.aug., LETA. Latvijas Nacionālās operas ēkas remontdarbi izmaksās ap 1 500 000 eiro, mediju pasākumā sacīja SIA "Rīgas nami" valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

 • Rīgā plāno izveidot četrus jaunus atkritumu savākšanas un šķirošanas laukumus

  Rīga, 15.aug., LETA. Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti šodien atbalstīja četru jaunu atkritumu savākšanas un šķirošanas laukumu izveidi galvaspilsētā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

 • Vai zināt, kādās situācijās virsmatracis ir noderīgs un kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Stocksnap.io

  Labs miegs ir viens no galvenajiem labas veselības un lieliska izskata priekšnosacījumiem. Lai kārtīgi izgulētos pa nakti vai dienas laikā izbaudītu kvalitatīvu spēka snaudu, nepieciešama laba un ērta guļvieta. Gadījumā, ja Jūsu gulta savu laiku jau ir nokalpojusi, taču pašlaik nav pieejami līdzekļi jaunas gultas vai matrača iegādei, lielisks risinājums miega kvalitātes nodrošināšanai ir virsmatracis. Sīkāk par priekšrocībām, ko sniedz virsmatrači un kā izvēlēties Jums piemērotāko virsmatraci, uzziniet raksta turpinājumā!

 • Tulkojumu birojs – vieta, kur sākas sapratne

  Foto: Bigstockphoto.com

  Daudziem šķita, ka līdz ar Google Translate nākšanu klajā tulkojumu birojs kļūs par tādu pašu arhaismu kā stelles vai arkls. Tāpat daudziem likās, ka tulkošanas pakalpojumi nu vairs nebūs nepieciešami un katrs pats būs sev tulkojumu birojs vienā personā. Taču tas nebūt nav tik vienkārši, kā varētu šķist. Un droši var apgalvot, ka tulkojumu birojs vēl pāris gadu desmitus būs populāra pietura dažādu preču ražotājiem starptautiskajā tirgū. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā veidojusies tulkošanas nozare!

 • ES fondi – atspēriena punkts jūsu izaugsmei

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kopš Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai interese par ES fondu līdzekļu piesaisti nerimstas. Un pamatoti – tas ir lielisks, pieejams un noderīgs finanšu instruments uzņēmējdarbības sākšanai, attīstībai vai reorganizācijai. Uzņēmējiem pieejamais fondu klāsts ir gana plašs, lai ikviena ideja varētu tikt atbalstīta ne tikai teorētiski, bet arī finansiāli. Ja jums šķiet, ka jūsu zināšanas ir nepilnīgas, varbūt ir vērts piesaistīt profesionālu un pieredzējušu konsultantu, lai uzzinātu vairāk?

 • Autoskola "Credo Autoprieks" aicina iegūt braukšanas apliecību desmit dažādās kategorijās 

  Foto: Pixabay.com

  Autovadīšanas prasmes ir daļa no mūsu ikdienas. Pat ja pašiem makā vēl nav nekādu auto vadīšanas tiesību, noteikti ir kāds ģimenes loceklis, kas vada vieglo automašīnu. Mūsdienās dažādu tehnikas vienību vadīšanas prasmes ir ne tikai ikdienas nepieciešamība, bet arī priekšnoteikums labi apmaksāta darba atrašanai. Ja vēlies kļūt par autobusa šoferi vai tālbraucēju, tad jāatrod autoskola, kurā smelties teorētiskās zināšanas un apgūt braukšanas iemaņas, vadot atbilstošas kategorijas transportlīdzekli.

 • TOP 5 vasaras piedāvājumi no Precesdarbam.lv

  Foto: Pexels.com

  Vasarā jāpaspēj daudz – gan atpūsties pludmalē, gan ceļot, gan arī veikt mājokļa un dārza labiekārtošanas darbus. Precesdarbam.lv piedāvājums ir tik plašs, ka te katrs atradīs ko sev noderīgu. Ko izvēlēsies Tu?

 • Kur nonāks Pasečņiks un kurš būs Porziņģa jaunais saspēles vadītājs?

  Foto: Pixabay.com

  22. jūnija naktī Bruklinā NBA klubi izraudzīsies 60 jaunos spēlētājus, uz kuriem pieteikt savas tiesības. Ļoti labas cerības tikt izraudzītam pirmajā kārtā ir Anžejam Pasečņikam, uz vietu otrās kārtas beigās cer Rolands Šmits, bet svarīga izvēle sagaida Kristapa Porziņģa pārstāvēto "Knicks".

 • "Credit24" – uzticams sabiedrotais finanšu jautājumos

  Foto: Pixabay.com

  Mūsdienu straujajā dzīves ritmā arvien lielāka nozīme ir interneta sniegtajām iespējām.  Tās var noderēt arī tad, ja radušies neplānoti izdevumi un nepieciešams aizdevums. Ja bankas vai citas kredītiestādes apmeklējums un kredīta pieteikuma sagatavošana prasa laiku, tad ātrais kredīts pieejams internetā salīdzinoši īsā laikā. Viss, kas nepieciešams, ir internets, mobilais telefons, konts bankā un brīvs brīdis pieteikuma aizpildīšanai.

 • VID veicis reidus vairākos sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos Vecrīgā

  Pixabay

  Valsts ieņēmumu dienests (VID) pagājušajā nedēļā veicis reidus vairākos sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos Vecrīgā, atklājot vērienīgu krāpšanās shēmu. Visi pārbaudītie uzņēmumi ir saistīti ar vieniem un tiem pašiem īpašniekiem, tāpat identisks ir to krāpšanās veids.