Vietējās ziņas

 • Auto logu tonēšana – kāpēc ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvas logu tonējamās līmplēves?

  Auto logu tonēšana ir auto īpašnieku vidū populārs risinājums – tas ļauj uzlabot transportlīdzekļa izskatu, nodrošina augstāku komforta līmeni autovadītājam un pasažieriem, kā arī sniedz vairākas citas priekšrocības.

 • Kā izvēlēties vīriešu ziemas jaku?

  Pavisam drīz jau klāt būs ziema, līdz ar to iespējams, ka lielākajai daļai cilvēku atkal aktualizēsies jautājums par ziemas apģērba izvēli un iegādi. Mūsdienās veikalos iespējams atrast daudz un dažādas ziemas virsjakas, tomēr ir vairākas nisanses, ko būtu vēlams ņemt vērā pirms konkrētā apģērba gabala iegādes. Iespējams, ka dāmām ir nedaudz vieglāk atrast sev ziemas virsjaku, bet kā ir kungiem? 

 • D vitamīns – kāda ir tā loma un kā to uzņemt pietiekamā daudzumā

  Iespējams, D vitamīns ir viens no tiem retajiem vitamīniem, par kura lietošanas nepieciešamību mūsu platuma grādos veselības speciālisti šķēpus nelauž un ir vienisprātis, ka D vitamīns lielai daļai ziemeļvalstīs dzīvojošo cilvēku ir jālieto papildus. D vitamīna loma organisma procesos ir ļoti būtiska, tāpēc ārsti aicina cilvēkus pievērst tam uzmanību.

 • Kā sapucēties un nenošaut greizi, dodoties uz balli?

  Etiķeti nepārzina visi, tāpēc laikā, kad jādodas uz svinīgām ballēm, ceremonijām un citiem svarīgiem svētku pasākumiem, var rasties satraukums par to, kā pareizi saposties, lai izskatītos ne tikai satriecoši, bet arī korekti. Dažādie nosacījumi un pieņemtās sabiedrības normas ir veids, kā izrādīt cieņu pasākuma organizatoriem un, protams, justies arī pašam lieliski un līdzvērtīgi. 

 • Kā veiksmīgāk kārtot līgumus uzņēmumā

  Foto: Unsplash.com

  Neatkarīgi no izvēlētā uzņēmējdarbības veida un apmēriem neatņemama darba sastāvdaļa ir līgumi. Līgumi ar partneriem, klientiem, piegādātājiem, darbiniekiem un tā tālāk. Turklāt – līgumus ne tikai svarīgi noslēgt, bet arī korekti sagatavot, lai tiktu ievērotas abu pušu intereses labākajā iespējamajā veidā. Šoreiz nedaudz par to, kas jāņem vērā, sagatavojot jaunu līgumu vai parakstot gatavu, kā arī – kā šo juridisko pusi var atvieglot DSS Legal speciālisti.

 • Kādos gadījumos var palīdzēt dermatologs

  Dermatologs ir ārsts, kur pārziņā ir visas ādas, matu un nagu saslimšanas. Dermatologs spēj diagnosticēt slimību un nozīmēt piemērotu ārstēšanu. Lai gan ādas, matu un nagu slimības ir samērā izplatītas, diemžēl dermatologu savlaicīgi apmeklē tikai neliela daļa pacientu. Saskaroties ar ādas, matu un nagu veselības problēmām, vairums cilvēku to neuzskata par nopietnu situāciju, pasmērē kādu ziedi vai citu līdzekli, kas stāv mājās vai nopirkts aptiekā, neiedziļinoties problēmas būtībā. Visbiežāk ārsta kabinetā cilvēks nonāk tikai tad, kad problēma jau kļuvusi nopietna.

 • Ieteikumi ātrai auto mazgāšanai

  Jo rūpīgāk autovadītājs izturas pret savu automašīnu, jo labākā tehniskā un vizuālā kārtībā tā ir, līdz ar to auto ilgāk kalpo un izskatās kā tikko no rūpnīcas. Protams, svarīga auto kopšanas sastāvdaļa ir regulāra tās mazgāšana, tomēr ne vienmēr steidzīgajā dienas režīmā ir iespējams atlicināt laiku šī darba paveikšanai. Tieši tapēc var noderēt ieteikumi ātrai auto mazgāšanai.

 • LED apgaismojums – izcila izvēle jūsu mājoklim

  Vai arī jūs esat saskāries ar grūtībām izvēlēties īsto apgaismojumu savam mājoklim? Pareizā gaismas ķermeņu izvēle un novietojums jau tā ir visai sarežģīts process, taču jāpiedomā arī par spuldzēm, proti, tādiem faktoriem kā to efektivitāti un ilgtspēju. 

 • Kas jāzina katram autovadītājam karstās vasaras dienās?

  Brīdī, kad termometra stabiņš uzkāpj virs +25 grādiem pēc Celsija, ikkatram no mums jārēķinās ar pastiprinātas uzmanības pievēršanu izmaiņām savā pašsajūtā. Pārlieku karsts un svelmains laiks nereti nāk komplektā ar noguruma izjūtu, nelielām galvassāpēm, sliktu dūšu, izteiktām slāpēm, kā arī reiboņiem, kas var ievērojami patraucēt ne tikai gājēju un atpūtnieku ikdienas gaitas, bet arīdzan autovadītāju plānus. 

 • Auto mazgāšana soli pa solim

  Jo vairāk tiek lietota automašīna, jo vairāk sāk parādīties dažādas nodiluma pazīmes, piemēram, traipi, skrāpējumi, dažādi netīrumi. Lai automašīnu saglabātu vizuāli pievilcīgu ilgāku laiku, tā noteikti ir rūpīgi un bieži jākopj.