Vietējās ziņas

 • "Arco Real Estate": Šogad sērijveida dzīvokļu cenas augušas par 3,1%

  Rīga, 13.jūn., LETA. Šā gada maijā Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 0,1%, bet kopš 2018.gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas kopumā palielinājās par 3,1%, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

 • Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu Rīgā par 4,27 miljoniem eiro pārbūvēs "Kauno tiltai"

  Rīga, 12.jūn., LETA. Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada pārbūvi Rīgā par 4,27 miljoniem eiro veiks lietuviešu uzņēmums AS "Kauno tiltai", liecina Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija.

 • Zibens aizsardzība vasaras laikā ir īpaši svarīga! 

  Publicitātes foto

  Straujiem soļiem sākusies vasara, kas priecē ar sauli un iespēju atpūsties brīvā dabā. Taču vienlaikus karstajā laikā jāpadomā par savas veselības un mājokļa aizsardzību ne tikai sauļošanās kontekstā, bet arī domājot par zibens aizsardzību. Vai Tava māja ir gatava zibens spērienam un ir aprīkota ar atbilstošu, profesionālu un mūsdienīgu aizsardzības sistēmu? Vai zini, kā rīkoties, ja sācies spēcīgs negaiss? Vai slēpties zem koka lapotnes vai tomēr atrasties klajā laukā? Profesionāls zibensnovedējs un zināšanas par zibensaizsardzību var glābt pat dzīvību. 

 • Lai nodrošinātu Līgo pasākumus, Rīgas pašvaldība tērēs vairāk nekā 380 000 eiro

  Rīga, 11.jūn., LETA. Rīgas dome noslēgusi 380 212 eiro vērtu iepirkumu par Līgo dienas pasākumu rīkošanu Rīgā, 11.novembra krastmalā, kuri, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad kopumā norisināsies trīs dienas, aģentūrai LETA apstiprināja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.

 • Skaistumkopšana skaistuma oāzē Nofrete

  Publicitātes foto

  Ķermeņa un iekšējās pasaules harmonija ir stāvoklis, kuru vēlas sasniegt daudzi un turklāt visas dzīves garumā. Ir svarīgi ik pa laikam apstāties ikdienas skrējienā, parūpēties un palutināt sevi. Tas mainīs ne tikai jūsu ārējo izskatu, bet arī garīgo labsajūtu, dos pārliecību un jaunu sparu tālākiem darbiem. 

 • IeVP noliedz izplatīto informāciju par piecu ieslodzīto izbēgšanu no Rīgas Centrālcietuma

  Rīgas Centrālcietums.

  Rīga, 8.jūn., LETA. Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP) noliedz atsevišķās interneta vietnēs izplatīto informāciju par piecu ieslodzīto izbēgšanu no Rīgas Centrālcietuma.

 • Pulksteņu veikals ar Šveices sajūtu 

  Publicitātes foto

  Laiku nevar ne pataustīt, ne apturēt. Taču to var izdarīt ar laikrādi! Ne velti vārds "pulkstenis" ir cēlies no vārda "pulsēt". Cilvēks jau kopš neatminamiem laikiem laika noteikšanai izmantojis dabas parādības, gadalaiku maiņu, mēness fāzes, dienas un nakts miju. Taču vienmēr ir bijusi vēlme iedalīt laiku vēl sīkākās mērvienībās un piefiksēt tās ar vēl lielāku punktualitāti. Iespējams, visprecīzāko laiku pasaulē rāda Šveicē ražotie pulksteņi. Ja vēlies iejusties Šveices unikālajā un šarmantajā vidē, ir vērts apmeklēt kādu no Šveices pulksteņu veikaliem. 

 • Dermatologs Rīgā – prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika

  Publicitātes foto

  Mūsu katra ķermenis ir mūsu prāta un gara mājas, un, tāpat kā savas mājas, arī ķermenis ir jāuztur tīrs un skaists, lai mēs justos labi, veseli un laimīgi. Mēs esam viens vesels – gan mūsu fiziskā, gan emocionālā un intelektuālā puse –, un ir jāpadomā par visu vienlīdzīgi. Rūpes par ķermeni nav tikai sekla iegriba būtu skaistam, kā varētu šķist, tā ir vēlme būt harmonijā ar savu iekšējo pasauli. Fiziskas aktivitātes, pareizs uzturs, dermatologa apmeklējums – tas viss kopā veido veselu, žirgtu un skaistu ķermeni un ādu. Jo īpaši, sākoties vasarai, rūpes par ādu ir svarīgas. Tā jāpasargā no saules negatīvās ietekmes, jāattīra no ziemā sakrājušajiem netīrumiem, jāmitrina un visādi citādi jālutina, lai iegūtu starojošu un jauneklīgu izskatu. 

 • 11 dienas pirms termiņa ekspluatācijā nodots Mežaparka Lielās estrādes pirmais atjaunošanas posms

  Rīga. 7.jūn., LETA. Šodien plkst.12 ekspluatācijā ir nodots Mežaparka Lielās estrādes pirmais atjaunošanas posms, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Gailīte.

 • Saeimas komisija virza tālāk ieceri patvaļīgi nocirstu koku vietā Rīgas centrā likt stādīt jaunus

  Rīga, 6.jūn., LETA. Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija arī 2.lasījumā atbalstījuši ieceri patvaļīgi nocirstu koku vietā Rīgas centrā likt stādīt jaunus.