Vietējās ziņas

 • Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdē iecelts urologs Vilnis Lietuvietis

  Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Uroloģijas klīnikas vadītājs Vilnis Lietuvietis

  Rīga, 5.jūn., LETA. Šodien notikušajā kapitāldaļu turētāja sanāksmē nolemts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) valdes locekļa amatā iecelt urologu Vilni Lietuvieti, aģentūru LETA informē Veselības ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders.

 • Sludinājumi Rīgā – no 13. gs. tirgus līdz mūsdienām

  Publicitātes foto

  Rīga jau no pašiem pirmsākumiem bijusi tirdzniecības pilsēta, dažādas formas tirgi dažādās vietās mūsu Rīgai nav sveši. Manuprāt, tirgu var uzskatīt par sava veida sludinājumu portālu mūsdienu izpratnē. Cilvēki nāk uz turieni iegādāties sev kāroto preci par visizdevīgāko cenu, tirgotāji – reklamēt savu preci; tāpat tā ir iespēja komunicēt ar saviem līdzcilvēkiem, kaulēties un būt sabiedrībā. Tā kā šodienas sabiedrība arvien vairāk komunicē ekrānos, arī pēdējo aspektu var pielīdzināt mūsdienām. Protams, Rīga nav pavisam zaudējusi klasisko tirgus pilsētas burvību, un liekas, ka šķietami vecmodīgais tirgus formāts veic savu uzvaras gājienu atpakaļ saulītē. Iet uz tirgu atkal ir stilīgi!

 • Otrdien Ziepniekkalna iedzīvotājiem nebūs pieejams karstais ūdens

  Rīga, 4.jūn., LETA. Rīt, 5.jūnijā, Ziepniekkalna iedzīvotāji Vienības un Ulmaņa gatves, Bauskas, Graudu, Valdeķu un Ozolciema ielas rajonā nesaņems karsto ūdeni, aģentūru LETA informēja AS "Rīgas siltums" pārstāve Zane Jēkabsone.

 • Kondicionēšanas sistēmas – glābiņš no svelmes! 

  Publicitātes foto

  Vasara šogad sākusies ar patīkamu un iepriecinoši svelmi, ko var baudīt brīvā dabā un pie ūdenstilpnēm. Taču ko darīt, ja pēc lielā karstuma gribas baudīt veldzi? Šajā gadījumā lielisks palīgs ir kondicionieris, kas var nodrošināt īpaši patīkamu un komfortablu temperatūru, lai atgūtos no saules pilnās dienas. 

 • Pulksteņi, kas iedvesmo! 

  Publicitātes foto

  Iedvesma ir viens no lielākajiem dzinējspēkiem mūsu ikdienā. Tā ļauj sasniegt mērķus, ieraudzīt jaunus apvāršņus un meklēt citus risinājumus neparedzamās situācijās. Savā līdzībā iedvesma stājas blakus interesei – jo brīdī, kad zūd interese, cilvēks ātri pazūd un beidzas. Tāpat ir ar iedvesmu, jo to un interesi mēs gūstam no visa skaistā, kas mums ir apkārt un kas cilvēkam palīdz pacelties spārnos. Tās var būt gan garīgas vērtības, gan ģimene, gan ārkārtīgi skaistas un vērtīgas luksusa klases lietas. 

 • LVC: Autovadītājiem neievērojot ceļazīmes, būvdarbu vietā uz Rīgas apvedceļa regulāri ir bloķēta satiksme

  Rīga, 1.jūn., LETA. Autovadītājiem neievērojot ceļazīmes, būvdarbu vietā uz Rīgas apvedceļa Baltezers-Saulkalne (A4) regulāri ir bloķēta satiksme, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.

 • Pieci iemesli, kāpēc salīdzināt kredītus vislabāk ir portālā Gudriem.lv

  Publicitātes foto

  Mūsdienās, kad kredītiespēju ir ļoti daudz, ir grūti neapjukt milzīgajā informācijas gūzmā par kredītiem, to daudzveidību un kreditēšanas īpatnībām. Vēl vairāk – ir ne tikai ļoti viegli kļūdīties, bet arī uzķerties uz negodprātīgu starpnieku āķa, savukārt viņiem galvenais ir īstermiņa labums. Gudriem.lv darbojas Latvijas tirgū jau vairāk nekā 10 gadu un ir sevi pierādījis kā uzticamu un pārbaudītu preču un pakalpojumu cenu salīdzināšanas avotu.

 • Sertificēti arhitekti – kvalitātes garantija

  Publicitātes foto

  Arhitekta profesija man vienmēr ir likusies lielas apbrīnas vērta, nedaudz nesaprotama un maģiska. Mēs bieži vien ejot pa ielu pat nepaceļam acis augstāk par saviem pirkstgaliem vai garāmgājēja skatienu un neapzināmies, kādas arhitektūras pērles mums ir visapkārt pilsētā. Tas nudien ir talants izveidot vidi, kurā dzīvojam, strādājam, izklaidējamies, un radīt ainavu, ar kuru katrs asociējam savu pilsētu. 

 • Nekustamā īpašuma apdrošināšana – kāpēc tā nepieciešama un kā to iegūt?

  Publicitātes foto

  Laikā, kad valstī valda sūri apstākļi, ir paaugstinājies noziedzības un zādzību līmenis, noteikti vajadzētu padomāt par sava nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Tāpat allaž der atcerēties, ka nelaime var notikt pašā negaidītākajā brīdī, piemēram, kad esat devušies ceļojumā vai atrodaties savā darba vietā un pat nenojaušat neko nelāgu. Nodrošinieties pret sava īpašuma bojājumiem ar īpašuma apdrošināšanu!

 • Ušakovs: Koku stādīšanas aktīvisti Rīgā ir "absolūti pajoliņi"

  Rīga, 30.maijs, LETA. Cilvēki, kuri patvaļīgi tukšajās vietās Rīgas ielu malās stādīja kokus ir "absolūti pajoliņi", uzskata Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).