Vietējās ziņas

 • Mūzikas terapija – fiziskajai, garīgajai un sociālajai veselībai

  Mūzika un tās ietekme uz cilvēka veselību tiek pētīta jau sen, un šo pētījumu laikā atklātie fakti ir visai pārsteidzoši. Vai zinājāt, ka mūzika atstāj labvēlīgu ietekmi ne tikai uz cilvēka garīgo, bet arī fizisko un sociālo veselību? 

 • 6 noderīgi padomi datora iegādē

  Portatīvie un stacionārie datori mūsdienās ir teju vai neaizstājamas ierīces gan darba, gan izklaides vajadzībām. Laikam ejot, datortehnika ir strauji mainījusies un piedāvā iepriekš neredzētas iespējas un vēl līdz šim nedzirdētas inovācijas. 

 • Bezvadu elektroinstrumentu priekšrocības un trūkumi

  Pašreiz instrumentu tirgus ir tik plašs kā vēl nekad, tādēļ izvēlēties labākos un piemērotākos instrumentus var būt sarežģīts uzdevums. Protams, ikviens vēlas, lai darbs būtu pēc iespējas vienkāršāks, tādēļ arvien biežāk cilvēki dod priekšroku elektroinstrumentiem. 

 • Mājās vajadzīga metināšanas iekārta – pēc kā un kādu vislabāk izvēlēties?

  Kārtīgā saimniecībā vienmēr ir daudz darba, tāpēc jebkura ierīce, kas palīdz raitāk izdarīt darāmo, ir zelta vērtē. Privātmājā var metināt žogu, vārtus, siltumnīcu, lapeni un citu. Daudzi cilvēki metināšanas ierīces meklē un izvēlas pēc cenu kategorijas, kas nav slikti, tomēr der ielāgot, ka arī metināšanas ierīces ir dažādas un uzsvars uz darāmo darbu mērķi var būt atšķirīgs. 

 • Kā mainās Bonus-malus klases Latvijas autovadītājiem?

  Ik gadu 15. septembrī notiek OCTA apdrošināšanas risku izvērtēšanas sistēmas Bonus-malus risku klašu pārrēķināšana. 

 • Palodzes no mākslīgā akmens – virsmas ar plašu lietojumu

  Palodzes parasti asociējas ar nelielu un baltu apmali zem loga, uz kuras novietoti telpaugi. Ikdienā palodzēm nepievēršam īpašu uzmanību un nedomājam, kā tās varētu daudzveidīgi izmantot. Tomēr vajadzētu to darīt, jo palodzes ir virsmas ar lielu potenciālu. It īpaši, ja izvēlētas palodzes no mākslīgā akmens, kas ir uz akrila bāzes veidots kompozītmateriāls, kam piemīt daudz vērtīgu īpašību.

 • Četri praktiski instrumenti, kas palīdzēs ikdienā radīt koptu dārzu

  Dzīvojot privātmājā, kurā ir mauriņš, krūmi, koki un mazdārziņš, vienmēr ir vēlme, lai viss izskatās sakopts, mīlēts un mājīgs. Tomēr – kā jau katrā privātmājā – vienmēr ir daudz darba, un tos visus nevar paspēt izdarīt vienlaikus. Lai atvieglotu mājas darbus un lai viss ritētu raitāk, šajā rakstā pastāstīsim par četriem lieliskiem darba instrumentiem, ar kuru palīdzību varēsit daudz vieglāk un ātrāk darboties dārzā. 

 • Agresīvas braukšanas bīstamās sekas

  Arvien biežāk un biežāk tiek runāts par autobraucēju kultūru un tās uzlabošanu ar mērķi izskaust agresīvu braukšanu. Agresīva braukšana bieži vien rodas no pārgalvības, kad cilvēks pie stūres neapzinās savas spējas un neprot pareizi novērtēt situāciju. Tomēr agresīva braukšana ir arī necieņa pret citiem satiksmes dalībniekiem, kaut vai nesignalizējot ar pagrieziena rādītāju par savu vēlmi mainīt braukšanas joslu vai virzienu.

 • Atslēgas, kurām vajadzētu būt ikviena vīrieša instrumentu krājumos

  Veicot sava auto remontu patstāvīgi, var ietaupīt patiesi daudz, taču būsim reāli – ne visiem ir tādas prasmes un galvenokārt arī instrumenti, lai to paveiktu. Diemžēl ne visiem vīriešiem instrumentu krājumos ir tas, kas nepieciešams, taču, kā zināt, kuri instrumenti ir noderīgi, ja neesi automehāniķis? 

 • Kas ir SEO pakalpojumi un kā tie palīdz uzņēmuma pārdošanām?

  Jebkurš veselīgs uzņēmums domā par to, kā attīstīties, kā iegūt jaunus klientus un kā pārdot savas preces vai pakalpojumus vēl vairāk. Daudz ko var paveikt ar saviem spēkiem – uzlabojot klientu pieredzi, produktu, tā var attīstīties arī dabiskā ceļā, tomēr visjaudīgāk iespējams attīstīties ar gudra mārketinga palīdzību.