Vietējās ziņas

 • Gards un tīrs ūdens – kādu filtru izvēlēties?

  Tīrs un gards ūdens ir svarīgs faktors ikdienā, jo bez ūdens nevarētu pastāvēt dzīvība, turklāt, jo mazāk tajā ir ķīmisko piejaukumu, mehānisku piedevu vai par daudz izfiltrētu mikroorganismu, jo sliktākā stāvoklī tas ir. Kā iegūt ūdeni, kas ir veselībai nekaitīgs, bez piegaršām un nepatīkamiem aromātiem?

 • Daži noderīgi padomi, lai veļas mašīna kalpotu ilgi

  Veļas mašīna ir viena no sadzīves tehnikām, kuru iegādājamies, lai tā kalpotu ilgus gadus, tomēr šī sadzīves tehnika ir jākopj, lai tā neaizsērētu, nesasmaktu un ātri vien nesaplīstu. Veļas mašīnai ar laiku parādās nogulsnes un netīrumi, kas prasa ikdienas kopšanu. Visvairāk kopšana ir vajadzīga, ja ūdens, ar kuru mazgājiet veļu, ir kaļķains vai ar citiem piemaisījumiem. 

 • Kas veido elektromobiļa efektivitāti?

  Mūsdienās arvien aktuālāks kļūst jautājums par efektīvāku un videi draudzīgāku pārvietošanās veidu izvēli. Šī iemesla dēļ uz ceļiem biežāk sāk parādīties tieši elektromobiļi, kuri darbojas ar elektromotoru un nodrošina daudz dažādu priekšrocību, salīdzinot ar klasisko iekšdedzes dzinēju. 

 • Kādēļ mūsdienās izvēlēties stacionāro datoru?

  Laikmetā, kad gandrīz katram pasaules attīstīto valstu iedzīvotājam ir portatīvais dators, daudzi uzdod jautājumu – kādēļ cilvēki joprojām iegādājas stacionāros datorus? Tie taču ir smagi, neparocīgi, aizņem daudz vietas un tos nevar pārvietot. Tomēr izrādās, ka ir vairāki iemesli, kādēļ tev iespējams nepieciešams tieši stacionārais dators. Par tiem stāsta informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Capital".

 • Paliec mājās – klausies radio internetā

  Ārkārtas situācijas apstākļos un ne tikai darbs mājās var radīt izaicinājumus ne vienam vien Latvijas iedzīvotājam. Papildus izaicinājumus rada ģimenes locekļi, mājas darbi un citi uzmanību mazinoši faktori. Šādos apstākļos viens no veidiem, kā koncentrēt uzmanību, ir mūzikas klausīšanās. Jā, daudziem cilvēkiem mūzikas klausīšanās palīdz "ieiet plūsmā". Apkārtējā pasaule šķietami pazūd, un uzmanības fokuss tiek koncentrēts vienā punktā. 

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • 5 skaistākās Latvijas vietas, ko apceļot ar auto šovasar

  Kad vasara ir vēl tikai priekšā un pasaulē ceļošanas iespējas šobrīd ir ierobežotas, mēs visi varam apskatīt mūsu pašu skaisto un dabas skatiem bagāto Latviju. 

 • Auto pārrakstīšanas līkloči

  Automašīnas iegāde ir ne tikai praktisks, bet arī nozīmīgs notikums ikviena dzīvē, tomēr līdz ar tās iegādi, līdzi nāk vairāki jautājumi. Vispirms daudzus jaunos šoferus uztrauc, kā šo automašīnu pārrakstīt uz sava vārda iegādes brīdī vai kur un kā pareizi jānokārto automašīnas dokumentācija?

 • 5 idejas Māmiņdienas pārsteigumam

  Ar nelielu radošumu un iepriekšēju sagatavošanos arī karantīnas laikā iespējams iepriecināt mammu ar negaidītu pārsteigumu. Turklāt šī brīža apstākļos, kad lielāko daļu laika pavadām mājās, svētku noskaņojuma radīšana ir īpaši nozīmīga.

 • Kā nepārmaksāt par elektroenerģiju

  Gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem viens no ikmēneša obligātajiem maksājumiem ir par patērēto elektroenerģiju. Šis maksājums, no vienas puses, ir neizbēgams, jo visi gribam izmantot elektrības sniegto komfortu, bet no otras puses – mūsu pašu ziņā ir tas, cik liels ir rēķins par elektroenerģiju, jo ne elektrības cena, ne patēriņš nav akmenī kalti, bet gan atkarīgi no mūsu izvēlēm. Izdarot gudras un atbildīgas izvēles, var padarīt rēķinus mazākus.