Vietējās ziņas

 • Rīgas pašvaldības šī gada budžeta izdevumus plānots palielināt par 42,76 miljoniem eiro

  Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas pašvaldības šī gada budžeta izdevumus plānots palielināt par 42,76 miljoniem eiro, lai gan daļu no izdevumu palielinājuma veido pērn nerealizēto projektu pārcelšana uz šo gadu, liecina izskatīšanai Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā iesniegtajam grozījumu projektam pievienotie dokumenti.

 • Lieliska atpūta sportiskam noskaņojumam!

  Publicitātes foto

  Sporta bārs, kas apvieno gan sportisku atmosfēru, gan gardas maltītes un atspirdzinošus kokteiļus, gan ļauj sekot līdzi pasaulē aktuālākajiem notikumiem sportā, tas ir – Optibet. Nepārtraukti tiek translēti elpu aizraujoši, pasaulē nozīmīgākie sporta notikumi, kas apvienojumā ar mūsu interjeru un gardajiem piedāvājumiem, rada ļoti sportisku gaisotni, kas patiks katram sporta entuziastam. 

 • Opozīcijas deputāts aicina izvērtēt alternatīvas sāls izmantošanai Rīgas ceļu uzturēšanā

  Krišjāņa Barona iela.

  Rīga, 20.marts, LETA. Rīgas domes deputāts Ansis Ansbergs ("Latvijas Attīstībai") rosina steidzami izstrādāt stratēģiju, kas ļautu rast risinājumu, viņaprāt, pārmērīgajam sāls lietojumam Rīgas ielās, aģentūru LETA informēja partijas pārstāvis Artūrs Toms Plešs.

 • Labākais ceļvedis klozetpoda iegāde

  Publicitātes foto

  Tualetes pods ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ mūsu mājokļos ir tāda telpa kā tualete. Vai vannas istaba, atkarībā no telpu plānojuma. Kopš brīža, kad mājās parādījās kanalizācijas un ūdens apgādes sistēmas, mēs šo komfortu uzskatām par pašsaprotamu. Taču, kas attiecas uz santehniku, tualetes podi mēs būt dažādi, tādēļ ir svarīgi izvēlēties tādu, kurš atbilst telpas izmēram, tavām un citu mājinieku vajadzībām, kā arī finansiālajām iespējām. 

 • BVKB: Vanšu tiltam un Zemitāna tiltam nepieciešama padziļināta tehniskā izpēte

  Vanšu tilts.

  Rīga, 19.marts, LETA. Gan Vanšu, gan Zemitāna tiltam ir jāveic padziļināta tehniskā izpēte, lai novērtētu tiltu nestspēju, pirmdien žurnālistiem sacīja Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) vadītāja Svetlana Mjakuškina.

 • Riepu otrā dzīve – 12 idejas, kuras būs pa spēkam ikvienam

  Foto: Shutterstock.com

  Ikviens autovadītājs zina, ka labas riepas ir ārkārtīgi svarīgas mašīnas drošībai, un, braucot intensīvi vai mazāk intensīvi, tās nodilst, līdz ar to jāmaina ik pēc dažiem gadiem. Riepu darbmūžu gados var pagarināt, ja, sekojot laikapstākļiem, maina ziemas un vasaras riepas. No 1. marta jau drīkst braukt ar vasaras riepām, taču vēlams ar to nesteigties un nogaidīt, līdz visi cīruļputeņi ir beigušies un diennakts vidējā gaisa temperatūra ir stabili virs +7.

 • Piecu personu slepkavam atlikušais mūžs būs jāpavada aiz restēm

  Rīgas Centrālcietums.

  Rīga, 16.marts, LETA. Par divu sirmgalvju slepkavību Jaunolainē Rīgas rajona tiesa piespriedusi mūža ieslodzījumu Staņislavam Spilam, kurš jau agrāk izcietis sodu par trīs personu nogalināšanu.

 • KNAB izvērtēs "Re:Baltica" pētījumu par miljoniem eiro iztērēšanu Ušakova popularitātei

  Rīga, 15.marts, LETA. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atbilstoši savai kompetencei izvērtēs pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publicēto pētījumu, kurā apgalvots, ka Rīgas mēra Nila Ušakova (S) popularitātei trīs gados iztērēti vismaz astoņi miljoni eiro rīdzinieku naudas, aģentūrai LETA teica KNAB preses pārstāve Laura Dūša.

 • Meklē ideālo trimmeri? Noderīgi padomi tieši Tev!

  Publicitātes foto

  Ja tev pieder māja vai vasarnīca, vai pat dzīvoklis, ir ļoti iespējams, ka tu arī rūpējies par dārziņu vai kādu citu apzaļumotu teritoriju, piemēram, pagalmu utt. Zālāja kopšana katru gadu prasa pamatīgas rūpes, jo teju katru nedēļu nepieciešams pļaut zāli, kas siltā laika dēļ diezgan ātri ataug. Par laimi, ir pieejami dažādi piederumi un ierīces, kas atvieglo zāles pļaušanu. Mūsdienās daudzās saimniecībās ļoti iecienīti ir dažādi trimmeri. 

 • "OP Corporate Bank" Latvijas filiāle piešķīrusi "Rīgas ūdenim" kredītlīniju 15 miljonu eiro apmērā

  Rīga, 14.marts, LETA. Somijas "OP Corporate Bank plc" Latvijas filiāle ir parakstījusi līgumu ar SIA "Rīgas ūdens" par kredītlīnijas piešķiršanu 15 miljonu eiro apmērā investīciju programmas projektu īstenošanai, aģentūrai LETA pavēstīja bankas pārstāvji.