Vietējās ziņas

 • Obligātā OCTA apdrošināšanas polise – kas jāzina, to iegādājoties

  Kļūstot par autoīpašniekiem, autovadītāji rēķinās ar gaidītām un negaidītām papildu izmaksām, vai tā būtu riepu sezonālā nomaiņa, neparedzēti remontdarbi, ceļa nodokļa apmaksa vai OCTA apdrošināšanas polises iegāde. OCTA apdrošināšana ir obligāta visiem autovadītājiem, līdz ar to cenšoties ietaupīt polises izmaksas, padomu lūdzam gan draugiem, gan internetam. No kā sastāv OCTA polises izmaksas un kādēļ daudzām ir tik vērā ņemama cenas atšķirība stāsta apdrošināšanas portāls Manapolise.lv.

 • Interesanti fakti par tulkošanas profesiju

  Globalizācijas un starptautisko sakaru attīstības rezultātā pēdējos gados arvien pieaug pieprasījums pēc tulkošanas pakalpojumiem. Tulkotājiem darba netrūkst un ir jāpaspēj īsā laikā izdarīt vairāk nekā iepriekš, ir pieejami interneta resursi, kā arī datorizēti tulkošanas rīki, tāpēc tiek sagaidīts, ka darbu speciālists paveiks ātrāk. Tulkotājiem ir lieliski jāprot orientēties lielā informācijas apjomā un jāprot izmantot jaunākās tehnoloģijas.

 • Atbalsts miegā. Padomi jauna matrača iegādei

  Statistikas dati liecina, ka katrs no mums aptuveni vienu trešdaļu dzīves pavada miegā. Tādēļ pārdomāta gultas matrača izvēle ir ļoti atbildīgs solis, jo ergonomisks matracis veicina pareizu mugurkaula izliekumu miega laikā, atslābina muskuļus un kopumā nodrošina veselīgu, pilnvērtīgu miegu.

 • Kā sagatavot zemi sēšanai un stādīšanai?

  Nav vairs tālu līdz pavasara sēšanas un stādīšanas laikam. Iespējams, ka diezgan liela daļa cilvēku izvēlas paši saviem spēkiem izaudzēt dažādus dārzeņus un augļus, nevis iegādāties tos veikalā. Protams, izaudzēt pārtikas produktus pašu spēkiem ir laikietilpīgi, kā arī tas prasa zināmas pūles, tomēr šādi produkti ir daudz garšīgāki, kā arī uzturvielām bagātāki. 

 • Kā izvēlēties piemērotu grilu?

  Vairs nav ilgi jāgaida, kad tiks atklāta grilēšanas sezona. Nav šaubu, ka uz uguns gatavotam ēdienam ir īpaša garša. Turklāt tā gatavošana var pārvērsties par īstu izklaidi. Lielu lomu visā grilēšanas procesā spēlē tieši grils. Kādu grilu izvēlēties? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet!

 • Ko ņemt vērā, iegādājoties velosipēdu?

  Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, tāpēc šis ir īstais laiks, kad sākt apsvērt domu par jauna velosipēda iegādi. Velosipēds ir lielisks veids, kā aktīvi pavadīt laiku brīvā dabā gan atpūšoties, gan sportojot vai dodoties uz darbu. Braukšana ar velosipēdu uzlabo ne tikai fizisko veselību, bet arī nenodara kaitējumu dabai. Un tomēr, pirms dodaties uz veikalu, ir dažas lietas, ko ņemt vērā, iegādājoties jaunu velosipēdu.

 • "IKEA" veikala pārvaldītāja Latvijā peļņa pagājušajā finanšu gadā sasniedza 10,37 miljonus eiro

  Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču veikala "IKEA" pārvaldītāja Latvijā SIA "Paul Mason Properties" apgrozījums pirmajā pilnajā darbības gadā, kas ilga no 2018.gada 1.septembra līdz 2019.gada 31.augustam, bija 81,928 miljoni eiro.

 • Saulītis: "RNP liftu lieta" nerada pamatu satraukties par daudzdzīvokļu namos esošo liftu drošību

  Neraugoties uz to, ka saistībā ar pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) noslēgto līgumu par uzņēmuma apsaimniekoto daudzdzīvokļu namu liftu apkalpošanu ir sākts kriminālprocess, iedzīvotājiem nav pamata satraukties par liftu drošību.

 • Brokastu pārslu ražotājs "Milzu!" šogad plāno ražošanas jaudas palielināt divas reizes

  Brokastu pārslu un uzkodu ražotāja SIA "Milzu!" šogad plāno palielināt ražošanas jaudas divas reizes salīdzinājumā ar esošajām jaudām, aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas īpašnieks Enno Ence.

 • "VIA SMS Group" un "Twino" sadarbosies Āzijas un Klusā okeāna reģiona kreditēšanas tirgus apgūšanai

  Latvijas finanšu tehnoloģiju uzņēmumi AS "VIA SMS Group" un SIA "Twino" sadarbosies Āzijas un Klusā okeāna reģiona kreditēšanas tirgus apgūšanai, aģentūrai LETA pavēstīja kompāniju pārstāvji.