Vasiļevska I., individuālā darba veicēja

Vasiļevska I., individuālā darba veicēja

"Mārtiņi" , Baldones pagasts, Ķekavas nov., LV-2125
29242757 29242757 Mājaslapa Mājaslapa

Par RUUTe

RUUTe ir mans, Ineses Vasiļevskas, lolojums. Vārds RUUTe ir cēlies no ārstniecības auga smaržīgā rūta (Ruta graveolens). RUUTe simbolizē dabu, tās spēku, pamatīgumu un saknes, kā arī būšanu šajā laikā un vietā.

Apvienojot racionālo ar mīlestību, senču gudrības ar mūsdienu zināšanām, ir tapusi RUUTe. Šeit es radu līdzekļus sejas un ķermeņa ādas kopšanai ar pļavas ziedu smaržām un dabas spēku. Tas ir radīšanas, izzināšanas, izpētes un ļaušanās process.

Pēc izglītības esmu mediķe. Padziļināta interese par augiem un to iedarbību man radās pirms divpadsmit gadiem, kad sāku apgūt latviešu pirts gudrības un noslēpumus. Augu pasauli esmu iepazinusi arī pētnieciskajā darbā, rakstot maģistra darbu "Latvijā biežāk lietoto ārstniecības augu bioloģiski aktīvo vielu saistība ar šo augu pielietojumu tautas medicīnā".

Esmu apguvusi un turpinu apgūt dabiskās kosmētikas gatavošanu. Tas ir nebeidzams radīšanas process. Mans nodoms un mērķis ir nodrošināt kosmētikas līdzekļu sastāvdaļu dabisko izcelsmi. Augu sastāvdaļas, kuras izmantoju manis gatavotajos līdzekļos, pati audzēju, ievācu Latvijas dabā un ražoju (ekstraktus, izvilkumus, destilātus). Pārējās augstas kvalitātes un dabiskas izcelsmes sastāvdaļas iepērku no uzticamiem piegādātājiem Francijā un Lielbritānijā. 

Visi piedāvātie kosmētikas līdzekļi ir mikrobioloģiski testēti laboratorijā, jo man ir svarīga radīto līdzekļu kvalitāte un drošums.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +37129242757
E-pasts ruute-cosmetics@inbox.lv
Mājaslapa http://ruute.lv

Atslēgvārdi

Kosmētika, kosmētikas līdzekļi, Latvijā ražota kosmētika, dabīgi produkti, produkti sejas kopšanai, produkti ķermeņa kopšanai, produkti ādas skaistumam, produkti ādas veselībai, ekstrakti ādas mitrināšanai, esktraksti ādas tonizēšanai, ziedes pēdām, matu kopšanas līdzekļi, lūpu balzami, atjaunojošs lūpu balzams, mitrinošs lūpu balzams, aizsargājošs lūpu balzams, zāļu tējas, rabarbera toniks, samtenes toniks, piparmētras toniks, pelašķa toniks, lavandas toniks, kliņģerītes un samtenes ziede, asinszāles ziede pēdām, gels sejas ādai, nomierinošs sejas krēms, sejas krēms, šampūns, šampūni, šampūns ar bērza lapu ekstraktu, gaiļbiksītes tēja, pelašķa tēja, piparmētras tēja, raudenes tēja,  ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija