Afiša

Izrāde 'FONOGRAMMA' / Спектакль 'ФОНОГРАММА', Studio 69

Izrāde 'FONOGRAMMA' / Спектакль 'ФОНОГРАММА', Studio 69
Izrāde 'FONOGRAMMA' / Спектакль 'ФОНОГРАММА', Studio 69
KUR
KAD
Pirmdiena, 21. oktobris, 19:00 - 20:30
21. oktobrī plkst. 19.00Koncertzālē “Studio 69”
/Tērbatas 73, Rīga/
Izrāde “Fonogramma”
Autors: Aleksejs Ščerbaks
Režisors: Intars Rešetins
Lomās:
Iljana – Lilita Ozoliņa
Pjetro – Igors Čerņavskis Luga par diviem
Sensenos laikos, kad visi bija apbrīnojami jauni un līdz neprātam iemīlējušies, atgadījās kas tāds, kas apvērsa ikviena šā notikuma līdzdalībnieka dzīvi. Klasiskajā trīsstūrī izdzīvoja tikai divi. Neviens netika tiesāts, neviens neizcieta sodu. Pāri palikušos likteņa vara aiztrieca katru uz savu pusi, lai pēc daudziem gadiem atkal savestu kopā ar nejaušības spēku.
Un, lai arī viņa tagad ir pasaules mēroga zvaigzne, bet viņš –  mazs mīms nelielā teātrī, viņu kopīgais «skelets skapī» visu saliks pa vietām un pieprasīs samaksāt par nodarījumu… Grēkam nav noilguma. Tāpat kā mīlestībai.
Alekseja Ščerbaka («Balta vārna melnā krāsā», «Tango ar Stroku», «Spoks no Kentervilas», «Starpstacija») jaunā luga rosinājusi slaveno Lilitu Ozoliņu atkal pēc ilgāka pārtraukuma uzrunāt publiku no skatuves krievu valodā, bet Rīgas Krievu teātra vadošajam aktierim Igoram Čerņavskim ļāvusi nospēlēt lielu un ļoti negaidītu lomu..
Intars Rešetins – viens no interesantākajiem Latvijas režisoriem. Pēc pirmā darba šajā  jomā viņš ir ieguvis Nacionālo teātra prēmiju “Spēlmaņu nakts”. Intars tika nominēts labākā režisora titulam par izrādēm "Dēls"  Dailes teātrī un “Patiesība” Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī 2017.-2018. gada sezonā.
Izrādes ilgums: 1,5 stundas bez starpbrīža
Izrādes valoda: krievu
Vecuma ierobežojums: 16+   
Pirkt biļeti: