Afiša

NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS, Biķernieku kompleksā sporta bāze

NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS, Biķernieku kompleksā sporta bāze
NESTE WORLD RX OF RĪGA - PČ RALLIJKROSĀ POSMS, Biķernieku kompleksā sporta bāze
KUR
KAD
Sestdiena, 19. septembris, 08:00 - 17:00
Īpašais piedāvājums rallijkrosa līdzjutējiem!
Tikai 4 dienas – no 21. novembra līdz 24. novembrim – Neste World RX of Rīga piedāvā īpašu iepriekšpārdošanas cenu biļetēm!
 Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības. Pilotu rīcībā ir 600 zirgspēku sacīkšu mašīnas, kas līdz 100 km/h paātrinās ātrāk nekā Formula1 bolīdi. Dalībnieki nebaidās no kontaktcīņas un sacensību uzvarētājs nereti tiek noskaidrots tikai spraigas cīņas rezultātā, kas skatītājiem nozīmē divas adrenalīna un azarta pilnas dienas.
CSDD Biķernieku rallijkrosa trase Rīgā tika atklāta 2016. gadā un tiek uzskatīta par vienu no modernākajām un drošākajām rallijkrosa trasēm pasaulē.
Rīgas posmā būs pārstāvētas FIA pasaules rallijkrosa čempionāta un FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta pilnppiedziņas Supercar klase un priekšpiedziņas Super1600 klase.
Sacensību nedēļas nogales sestdienā paredzēti brīvie treniņbraucieni, kā arī divi kvalifikācijas braucieni, savukārt svētdienā norisināsies atlikušie divi kvalifikācijas braucieni, pusfināli un fināli.A SEKTORS
No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Šī tribīne atrodas vistuvāk dalībnieku parkam.
Tribīnē sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonāB SEKTORS
No B sektora skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, bet īpaši labi redzams sacensību starts, finišs un Joker apļa daļa.
Sektorā sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.D SEKTORS
No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases.
Sēdvietas sektorā nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.STĀVVIETA
Stāvvietas zona atrodas tieši pie lielā tramplīna, vietā, kur pirmajos sacensību gados atradās C sektors.
Nedaudz apgrūtināta redzamība. Sektorā atļauts ienest krēslus vai pakāpienus.
Biļete neietver ieeju dalībnieku parka zonā.VIP BIĻETE
VIP biļete ietver atsevišķu autostāvvietu tuvu tribīnēm, ēdināšanu un īpaši VIP zonu un tribīnes, no kurām var redzēt lielāko daļu trases, īpaši startu un Joker apļa daļu.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parkā. ATLAIDES UN INFORMĀCIJATikai Latvijas pilsoņiem
Ieejas biļete personai ar invaliditāti (nepārvietojas ratiņkrēslā, ir Latvijas pilsonis)
D sektors
Cena:  1 EUR
Ieejas biļete derīga personai ar invaliditāti – Latvijas pilsonim, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā. Gadījumā, ja persona ar invaliditāti ir bērns, kurš nav sasniedzis 18 gadu vecumu, viņa pavadošai personai arī ir nepieciešams iegādāties šo ieejas biļeti (1 EUR). Pie ieejas pasākuma norises vietā kopā ar ieejas biļeti obligāti jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Pasākuma organizatoram ir tiesības atteikt ieeju pasākumā apmeklētājam – personai ar invaliditāti, ja kopā ar ieejas biļeti netiek uzrādīta derīga invalīda apliecība. Visām augstāk minētajām personām pie ieejas jāuzrāda derīga invalīda apliecība! Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem! Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu.) Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot - pasākuma dienā nav sasnieguši 13 gadu vecumu):
- 25% atlaide biļetei jebkurā sektorā;
-50% VIP Latvijas pensionāra biļete:
Latvijas pensionāriem 10% atlaide biļetei jebkurā sektorā. Pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība.
  

Papildus informācija: http://latviarx.lv/lv/

Pirkt biļeti: