Vietējās ziņas

 • Kā iemācīties ekonomēt naudu ģimenē?

  Latvijas Bankas veiktā Latvijas mājsaimniecību finanšu un patēriņa apsekojuma rezultāti, kas publicēti 2018. gadā, liecina - 69% mājsaimniecību cilvēki uzskata, ka viņu ienākumi ir vienādi ar izdevumiem un 12% mājsaimniecību izdevumi ir lielāki par ienākumiem. Tas nozīmē, ka lielākajā daļā Latvijas ģimeņu bankas kontā mēneša beigās pāri nekas nepaliek, un notiek dzīvošana "no algas līdz algai". 

 • Kā veiksmīgi iekārtot studijas tipa dzīvokli

  Vēl aizvien populāri ir studijas tipa dzīvokļi, kuros vienā telpā atrodas gan virtuve, gan viesistaba. Lai arī šis dzīvoklis ir piemērots vienam vai diviem cilvēkiem, telpas iekārtošana tā, lai mazajā vietā justos brīvi un patīkami, turklāt mājīgi, var kļūt par īstu izaicinājumu. 

 •  Vai vēlies ietaupīt un iekrāt? Lūk, efektīvi ieteikumi budžeta plānošanai!

  Ikdiena nav iedomājama bez naudas tērēšanas. Ja cilvēkam ir daudz vajadzību, arī tēriņi būs krietni vien lielāki. Mūsdienās daudzi cilvēki neaizdomājas par to, ka ir svarīgi veidot iekrājumus, jo noteiktā laikā tie var būt ļoti nepieciešami. Taču, ja cilvēks ir pieradis ikdienā daudz tērēt un īpaši nepiedomāt pie tā, kur tiek iztērēta viņa nauda, iemācīties taupīt būs ļoti grūti. 

 • Padomi remontam vannas istabā

  Kad mājā pienācis laiks remontdarbiem, tad rodas bezgala daudz jautājumu – kur pirkt būvmateriālus, kādu pārveidot telpu, kas būtu jāzina pirms remonta sākuma, kā tas varētu viss izskatīties beigās. Sarežģītākās telpas, kuras būtu telpiski jāpārdomā, kā arī jāpievērš rūpīgāka uzmanība materiālu izvēlei, ir virtuve un vannasistaba. Šoreiz runāsim par vannas istabu un to, kas būtu jāzina, ja nav praktiskās pieredzes remontdarbos, bet esi izlēmis remontēt pats. 

 • 4 aizraujošas idejas brīvdienām – lielisks restorāns, atpūta pie dabas u.c.

  Foto: Baltvilla.lv

  Iestājoties pavasarim, arvien vairāk laika gribas pavadīt svaigā gaisā, atpūšoties pie dabas un "uzlādējot baterijas". Brīvdienas izdaiļos gan pastaiga gar jūru, gan izsmalcināts restorāns, gan dabas baudīšana. Tomēr, kā izvēlēties savām interesēm piemērotāko atpūtu? Lūk, 4 idejas dažādām gaumēm! Turpiniet lasīt un smelieties iedvesmu brīnišķīgai brīvā laika pavadīšanai šajā pavasarī!

 • Auto diski – TOP ražotāji un padomi, veicot to iegādi

  Foto: Shutterstock.com

  Daudziem autobraucējiem viņu spēkrats ir kas vairāk nekā vienkārši pārvietošanās līdzeklis. Tas var būt statuss vai stila simbols, kurš nemitīgi prasa uzmanību un uzturēšanu. Ja tā labi padomā, tad gandrīz jebkura automašīna atrodas nemitīgā uzlabošanas procesā – pa reizei ir nepieciešamas jaunas detaļas, uzlabojumi vai vienkārši vajadzīga mašīnas atsvaidzināšana. Ja Jums rūp savs auto un tā stāvoklis, tad, iespējams, esat apsvēruši domu to kādā veidā uzlabot. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir jauni diski. To iegāde gan var mulsināt plašā klāsta dēļ, tāpēc rakstā apskatīsim dažus no populārākajiem ražotājiem, kā arī kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties pareizo komplektu.

 • Kāda materiāla matracis ir labākais Tavam miegam?

  Foto: Shutterstock.com

  Tava miega kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no tā, uz cik ērta matrača Tu guli. Matrača ērtība ir subjektīva un to nosaka matrača cietība, savukārt matrača cietību nosaka materiāls, no kā ražots matracis. Mūsdienās matraču tirgū ir sastopami 7 dažādu materiālu matrači – katrs ar savu specifiskumu un piemērotību Tavām vajadzībām. Kā izvēlēties matraci un kādi ir katra matraču veida plusi, uzzini turpinājumā!

 • 5 aplikācijas ģimenes budžeta plānošanai

  Personīgā budžeta plānošana ir aktuāla daudziem – tā palīdz veiksmīgāk pārvaldīt savas finanses, atrisināt neparedzētas situācijas, kā arī īstenot lielākus dzīves plānus. Taču kā izveidot efektīvu budžeta plānu? Un kādus palīglīdzekļus der izmantot? Par to turpinājumā.

 • 10 padomi lietotas automašīnas iegādei

  Lietotas automašīnas iegāde mūsdienās ir bieži sastopams un iecienīts veids, kā tikt pie transportlīdzekļa, jo tas ļauj ietaupīt līdzekļus un par saprātīgu summu izvēlēties mašīnu, kas Tev patiešām patīk. Taču, lai arī lietotu automašīnu pirkšanai ir pietiekami daudz plusu, netrūkst faktoru, kam jāpievērš īpaša uzmanība, pretējā gadījumā var gadīties piedzīvot vilšanos, jo neilgi pēc auto iegādes, tai parādās dažādas nopietnas problēmas. 

 • Lielisks virsmatracis pilnvērtīgam miegam – kādu izvēlēties?

  Pilnvērtīgs miegs palīdz tikt galā ar ikdienas stresu un nogurumu, uzlabo pašsajūtu un nodrošina tik ļoti nepieciešamo enerģiju. Labam miegam ir vairāki priekšnoteikumi – viens no tiem ir kvalitatīvs virsmatracis. Tie pieejami plašā izvēlē, tādēļ aktuāls jautājums ir – kā izvēlēties labāko virsmatraci?