Vietējās ziņas

 • Kā iekārtot funkcionālu un ērtu guļamistabu?

  Lai atpūstos no saspringtas darba dienas, katram vajadzētu iekārtot guļamistabu tā, lai itin nekas netraucētu naktsmieram. Tieši izvēlētās mēbeles, apgaismojums un laba skaņas un gaismas izolācija ir tās lietas, kas nodrošinās jums kvalitatīvu atpūtu un dos spēkus jaunai dienai. Kas tad būtu jāņem vērā, izvēloties guļamistabas mēbeles un citus interjera priekšmetus, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

 • Virtuves nams SCAVOLINI – itāļu mēbeles pēc pasūtījuma

  Nomainot mēbeles mājoklī, mēs varam īstenot ievērojamas pārmaiņas, kas ietekmē ne tikai mūsu komfortu, bet arī to, kā telpas izskatās un kāda ir atmosfēra tajās. Ja esošās viesistabas, vannasistabas vai virtuves mēbeles vairs nešķiet pievilcīgas un savu laiku ir nokalpojušas, ir laiks meklēt ko jaunu. Tiem, kuri augstu novērtē kvalitāti, individuālu pieeju un unikalitāti, piekritīs, ka mēbeles pēc pasūtījuma ir īstais variants – to izvēloties, nekļūdīsies. 

 • 5 pakalpojumi, kurus mūsdienās ātrāk un ērtāk iegādāties internetā

  Internets mūsdienās kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Internetu var ērti izmantot izklaidei, mācībām un, lai viegli atrastu sev nepieciešamo informāciju. Arī dažādu pakalpojumu iegāde un pieejamība internetā padarīta daudz vienkāršāka, kas cilvēkiem atvieglo dzīvi, palīdz ietaupīt laiku un naudu, kas mūsdienās ir svarīgi ikvienam. 

 • Galvenie iemesli, kādēļ cilvēki nespēj izkļūt no parādiem

  Finansiālo saistību kārtošana ir izaicinājumu pilns process. Dažādu iemeslu dēļ gadās, ka cilvēkiem neizdodas laikus apmaksāt rēķinus vai atdot aizdevumus, kā rezultātā viņi nonāk parādos. Izkļūšana no parādiem ir vēl lielāks izaicinājums, tāpēc mēs esam apkopojuši galvenos iemeslus, kādēļ tas ir tik grūti. Ielūkojies tajos un noskaidro, kādas kļūdas nepieļaut savā ikdienā, lai nenonāktu sarežģītā finansiālā situācijā. 

 • Kam sievietes tērē visvairāk naudas?

  Pat tad, ja mēs cenšamies izvairīties no naudas tērēšanas, mūsdienās tas ir teju neiespējami, jo nākas maksāt par dažādām precēm un pakalpojumiem, bez kuriem nevaram iztikt. Un tad, protams, ir arī tādi pirkumi, kurus veicam, jo vēlamies uzlabot savu ikdienu vai iepriecināt sevi vai kādu citu. Šajā rakstā esam apkopojuši tās lietas, kurām tieši sievietes savā ikdienā tērē lielākās naudas summas. 

 • Ar Pocket matraci no Erti.lv katrs rīts izdevies!

  Mūsu dzīves kvalitāte atkarīga no vairākiem faktoriem, kurus paši varam ietekmēt savas dzīves laikā. Viens no tiem ir pareizs un veselīgs uzturs, otrs ir adekvāts ūdens patēriņš, trešais – kvalitatīvs miegs. Tieši miegs ir atbildīgs par to, ka jūtamies mundri, izskatāmies labi (gan īstermiņā, gan ilgtermiņā) un esam veseli. Miega kvalitāti ietekmē daudzi elementi – sākot ar to, kāda bijusi diena, ko darām pirms miega, kāds ir telpas mikroklimats un kāds ir matracis, uz kura guļam. 

 • 5 iemesli, kāpēc apvienot kredītus

  Kredītu apvienošana ir finanšu pakalpojums, kura uzdevums ir palīdzēt sakārtot kredītņēmēju finansiālās saistības, ja tās kļuvušas pārāk apgrūtinošas. Kredītu apvienošanu iespējams veikt dažāda veida aizdevumiem – hipotekārajiem un patēriņa kredītiem, līzingam un arī ātrajiem kredītiem, kuri ir viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc kredītņēmēji izlemj par labu kredītu apvienošanai. Jāatgādina, ka kredītu apvienošana neliek kredītsaistībām brīnumainā kārtā izgaist, tās joprojām ir spēkā, tikai tās ir pārstrukturizētas ar citiem nosacījumiem.

 • Kā rīkoties, ja pelni vairāk nekā vīrs?

  Mūsdienās ir sastopamas diezgan daudzas ģimenes, kurās sieviete pelna vairāk par vīrieti. Daļa domā, kas tas ir pieņemami, bet citam liekas, ka tas nav pareizi. Nereti paši vīrieši jūtas nepārliecināti par sevi, ja viņu sievas pelna vairāk kā viņi paši. Vienmēr ir pastāvējis uzskats, ka vīrietim ir jānodrošina sava ģimene. Tomēr mūsdienās viss ir citādāk. Arī sieviete var būt tā, kura nodrošina savu ģimeni. Taču šāda situācija ģimenē var izraisīt strīdus, kas var novest pat pie šķiršanās. 

 • 7 iemesli, kādēļ ir vērts studēt augstskolā

  Jums ir vidējā vai vidējā-profesionālā izglītība? Vai uzskatāt, ka jums ar to pietiek? Lai arī dzīvi iespējams turpināt bez augstākās izglītības, tas ir lielisks ieguldījums jūsu nākotnē un izaugsmē. 

 • 8 laika pavadīšanas aktivitātes ziemā tiem, kam ir  bērni

  Ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Pieturoties pie šīs tautas gudrības, par visu nepieciešamo ziemas priekiem jāsāk domāt jau tagad. Īpaši tad, ja tev ir ģimene ar vismaz vienu mazu bērnu, šīs idejas tev var lieti noderēt.