3 noderīgi palīgi tavā ikdienā un dārza darbos 

Siltās un patīkamās laika prognozes maija mēnesim nozīmē, ka visi dārza darbu entuziasti jau ir sākuši rūpīgi plānot savus nākamos dārza darbus. Taču pirms iecerēto darbiņu uzsākšanas jāparūpējas, lai uzticamajā dārza aprīkojuma kolekcijā netrūkst pa kādam kvalitatīvam un ikdienā noderīgam  palīgrīkam. Šoreiz esam parūpējušies par 3 noderīgu dārza palīginstrumentu apkopošanu, kuri izcili kalpos tavām vajadzībām ne tikai piemājas dārziņa teritorijā, bet arī tavā pagalmā.

Augstspiediena mazgātājs
Viens no palīgrīkiem, kas spēs ievērojami atvieglot gan dārznieka, gan automašīnas īpašnieka, kā arī privātmājas saimnieka ikdienas dzīvi ir mūsdienīgais augstspiediena mazgātājs. Ar šādas ierīces palīdzību iespējams ātri un ērti notīrīt automašīnu, dārzā novietotās mēbeles, dārza celiņus, velosipēdus un citus priekšmetus, kam nepieciešama rūpīgāka un spēcīgāka tīrīšana. Augstais ūdens strūklas spiediens spēs notīrīt ne tikai putekļus, netīrumus un cita veida gružus, bet arī dubļus, kas nepadodas tradicionālajiem tīrīšanas veidiem.

Ja domā, ka augstspiediena mazgātājs varētu lieti noderēt arī tavos ikdienas dārza un piemājas darbos, tad zini, ka, iegādājoties šādu tīrīšanas ierīci, jāpievērš uzmanība tās jaudai. Proti, ja esi iecerējis konkrēto palīgrīku pielietot ne biežāk kā reizi nedēļā (automašīnas, velosipēda, dārza celiņu uzkopšana), nav vajadzības izvēlēties ierīci, kuras jauda pārsniedz 1,5 kW.

Multifunkcionālās kāpnes
Visai noderīgs instruments dažāda veida ikdienas darbos būs arī tā dēvētās multifunkcionālās kāpnes. Šādas kāpnes ir veidotas, lai tu bez problēmām varētu tās izmantot visdažādākajiem darbiem, piemēram, sienu apdarei piemājas teritorijā vai augļu koku vainagu apkopšanai mazdārziņā. 

Multifunkcionālās kāpnes visbiežāk sastāv no 3 x 4 vai 4 x 4 pakāpieniem un platformas. Tieši platforma ir tas kāpņu elements, kas šo dārza un piemājas palīgrīku padara tik uzticamu. Uz tās ir īpaši ērti strādāt, kā arī nav jāuztraucas par neveiklām kustībām, jo kāpņu platforma ir pietiekami plata, lai pa tās virsmu varētu pārvietoties visā tās garumā.

Izvēloties multifunkcionālās kāpnes, pārbaudi, vai konkrētās kāpnes ir salokāmas. Šī funkcija nozīmē, ka kāpnes būs gan ērtāk uzglabājamas, gan vieglāk pārvietojamas no punkta A uz punktu B.

Akumulatora krūmu un zāliena šķēres
Tiem dārzniekiem un privātmāju īpašniekiem, kuriem regulāri jācīnās ar nevienmērīgu un vizuāli nepievilcīgu zālāju, lieti noderēs tāds palīgrīks kā akumulatora krūmu un zāliena šķēres. Šī ierīce ir perfekti piemērota īpaši smalku darbu veikšanai, piemēram, zāliena malu apstrādei šaurās malās un grūti piekļūstamos stūros, kā arī dekoratīvo koku un krūmu zaru apgriešanai. 

Ja arī tavā mazdārziņā vai piemājas teritorijā ir tāda vieta, kur piekļūt ar trimmeri vai zāles pļāvēju ir visai sarežģīti, akumulatora krūmu un zāliena šķēres ir īstais rīks, ar kuru šosezon papildināt savu darba rīku klāstu.

Domājot par akumulatora šķēru iegādi, jāņem vērā šīs ierīces darbības un uzlādes laiks. Populārāko ražotāju modeļi visbiežāk var strādāt līdz pat 80 minūšu atzīmei, kas nozīmē pietiekami ilgu laika sprīdi, lai paveiktu gan zāliena, gan koku un krūmu apgriešanu bez jebkādas steigas. 

Viss nepieciešamais tavam ikdienas un dārza darbu solim
Ja esi nolēmis papildināt savu ikdienas un dārza darbu palīgrīku ekipējumu ar kādu no iepriekšminētajām precēm, ieskaties interneta veikala Xnet.lv daudzveidīgajā dārza preču un instrumentu sortimentā. Tur pieejami gan saimniecībā noderīgie augstspiediena mazgātāji, gan citi dārza instrumenti un piederumi, kas atvieglos tavu ikdienu un ļaus teritorijas uzkopšanas darbus paveikt daudz ātrāk un efektīvāk. 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu