Darbs augstumā

'JP Solutions', SIA
'JP Solutions', SIA

Darbs augstumā ir viena no bīstamākajām profesijām, kas ir saistīta ar daudziem riskiem.

Darbs augstumā ir viena no bīstamākajām profesijām, kas ir saistīta ar daudziem riskiem. Ja darba vietas iekārtojums ir neatbilstošs, darbinieki riskē ar savu veselību un pat dzīvību. Tādēļ, lai darbs uz jumtiem, karnīzēm, torņos, dzelzceļa iekraušanas punktos un citos objektos būtu maksimāli drošs, ir nepieciešams profesionāls, kvalitatīvs un konkrētā darba izpildei piemērots aizsardzības aprīkojums.
SIA “JP Solutions” piedāvā individuālo un kolektīvo drošības sistēmu projektēšanu, tirdzniecību un montāžu, sniedz konsultatīvo atbalstu uzņēmumiem, kas veic darbu augstumā, vai strādā industriālā alpīnisma jomā, kā arī nodrošina ar šo darba specifiku saistītas apmācības.
Ir situācijas, kad darbu var ātri un vienkārši paveikt ar standarta inventāru. Tomēr, daudzos gadījumos, lai izvairītos no kritieniem un citām traumām, ir jāmeklē nestandarta risinājumi. Lai apmierinātu mūsu klientu vajadzību pēc individuāli izstrādātām drošības sistēmām, mēs sadarbojamies ar vairāk nekā desmit ražotājiem un nepieciešamības gadījumā, projektā iestrādājam divus, trīs vai piecus dažādu ražotāju risinājumus.

Vairāk par darbu augstumā:
https://www.wah.lv/

Drošības sistēmas

 


Kolektīvās drošības sistēmas darbam augstumā pilda divas pamata funkcijas, - nepieļauj vai apstādina  kritienu, kā arī palīdz droši piekļūt darba vietai. Ņemot vērā, ka katrs objekts ir individuāls, arī drošības sistēmas tiek komplektētas, ņemot vērā konkrēto darba vidi un specifiku.
SIA “JP Solutions” ir uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvas, sertificētas un pārbaudītas drošības sistēmas un citus tehniskos risinājumus, kas ir paredzēti darbinieku dzīvības un veselības risku novēršanai un minimizēšanai. Mūsu plašajā sortimentā ir gan kolektīvās drošības sistēmas, gan arī individuālais aizsardzības ekipējums un inventārs no vairāk nekā 10 ražotājiem un ekskluzīvajiem pārstāvjiem Baltijas reģionā. Projektējam, montējam un piedāvājam iegādei:
-    Vertikālās un horizontālās drošības sistēmas, - troses, sliedes, SLR blokus;
-    Enkura punktus;
-    Pasīvās drošības sistēmas, - jumta margas un ierobežotus jumta celiņus, drošības sietus.

Vairāk par drošības sistēmām:
https://www.wah.lv/

Industriālā alpīnisma inventārs

 


Industriālā alpīnisma jomā, darba izpildes kvalitāte un darbinieku drošība ir lielā mērā atkarīga no kvalitatīva un pārbaudīta inventāra. Turklāt, drošības aprīkojums pasargā no traumām un nelaimes gadījumiem ne tikai darbiniekus, bet arī ikvienu, kas atrodas objekta tuvumā. Izvēloties darba specifikai atbilstošu alpīnisma inventāru ir vērts veikt rūpīgu izpēti un izvēlēties tādu risinājumu, kas būs maksimāli drošs, bez bojājumiem un pilnīgā darba kārtībā. Tikpat svarīgi ir pievērst uzmanību arī materiālam, - augstas kvalitātes drošības inventārs un ekipējums kalpos ilgi un uzticami jebkuros darba apstākļos.
SIA “JP Solutions” piedāvā sertificētu, kvalitatīvu un pārbaudītu alpīnisma inventāru, kas ir piemērots visa veida darbam augstumā dažādos objektos. Pie mums var iegādāties drošības jostas, cilpas, štropes, ierīces darba vietas pozicionēšanai, ķiveres, lukturus, virves un citu alpīnisma inventāru un piederumus.


Lasīt vairāk:
https://www.wah.lv/individualie-aizsardzibas-lidzekli/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu