Banner 980x90

Iekraušanas tehnikas ražotāja "Toyota material handling Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 15,7%

Iekraušanas un izkraušanas tehnikas tirgotāja SIA "Toyota material handling Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.aprīļa līdz 2019.gada 31.martam, bija 21,336 miljoni eiro.

Rīga, 6.nov., LETA. Iekraušanas un izkraušanas tehnikas tirgotāja SIA "Toyota material handling Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.aprīļa līdz 2019.gada 31.martam, bija 21,336 miljoni eiro, kas ir par 15,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 12,2% un bija 799 233 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka peļņas samazinājums galvenokārt saistīts ar investīcijām cilvēkresursos jauno produktu ieviešanai tirgū. Tāpat kompānijas vadība informē, ka pagājušajā finanšu gadā pieaudzis "Toyota material handling Baltic" Skandināvijas reģionā sniegto papildu pakalpojumu apmērs. Pagājušajā finanšu gadā pabeigta "Toyota material handling Baltic" jauno telpu projektēšana. Vadības ziņojumā norādīts, ka uzņēmuma darbības efektivitātes uzlabošanai tika izstrādāts un akceptēts attīstības plāns laika posmam no 2020. līdz 2022.gadam. Plāns paredz palielināt tirgus daļu, jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanu, turpmākus darba efektivitātes uzlabošanas pasākumus, kā arī ieguldījumus personāla apmācības procesā, tehnoloģijās un jaunā Baltijas centra atklāšanu Rīgā. Akceptētā biznesa stratēģija paredz turpmākajā darbībā attīstīt un veicināt arī tehnikas tirdzniecību, kā arī loģistikas risinājumus un apkalpošanu visā Baltijas reģionā kopumā. Tāpat plānots palielināt dažādu pakalpojumu eksportu uz Eiropas Savienības un NVS valstīm, tādā veidā iegūstot sinerģijas efektu un darbības risku samazināšanu. "Toyota material handling Baltic" iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.martam, strādāja ar 18,438 miljonu eiro apgrozījumu un 910 540 eiro peļņu. Kompānija "Toyota material handling Baltic" reģistrēta 2001.gadā, un tās galvenie darbības virzieni ir elektriskās un mehāniskās noliktavas tehnikas, plaša spektra iekrāvēju un noliktavas plauktu sistēmu pārdošana. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4,268 miljoni eiro. Uzņēmums pieder Zviedrijā reģistrētajai "Toyota material handling Europe".

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)