Liepājas teātris ar jaunākajiem iestudējumiem dosies viesizrādēs uz Rīgu

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

12. un 13.augustā, Liepājas teātris viesosies Rīgā, Dailes teātrī, piedāvājot skatītājiem savus jaunākos iestudējumus, kas pirmizrādi piedzīvoja aizvadītajā sezonā, aģentūru LETA informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Skatītājiem tiks rādīta drāma "Ziloņcilvēks", ko iestudējusi režisore Laura Groza-Ķibere. Tas ir stāsts par reālu vēsturisku personu Džonu Meriku, kurš dzīvojis viktoriāņu laikmeta Londonā un sava kroplā, iedzimtās slimības deformētā ķermeņa dēļ iesaukts par Ziloņcilvēku.

Iestudējumā titullomu atveido Egons Dombrovskis. Izrādē piedalās arī aktieri Edgars Ozoliņš, Inese Kučinska, Anete Berķe, Kaspars Kārkliņš, Mārtiņš Kalita, Rolands Beķeris, Gatis Maliks un Kaspars Gods.

Savukārt 13.augustā skatītājiem tiks piedāvāts iestudējums "Portreti. Vilki un avis", ko pēc Aleksandra Ostrovska lugas iestudējis Viesturs Meikšāns. Režisors iestudējumu veidojis kā savdabīgu portretu galeriju, vienlīdz lielu nozīmi piešķirot katram lugas tēlam, līdz ar to katrs no viņiem ir gan centrs, gan veido fonu. Izrādē piedalās aktieri Inese Kučinska, Edgars Ozoliņš, Everita Pjata, Anete Berķe, Kaspars Kārkliņš, Mārtiņš Kalita, Kaspars Gods, Ilze Trukšāne, Rolands Beķeris un Gatis Maliks.

Savukārt abos šajos datumos - 12.augustā un 13.augustā - Dailes teātra Mazajā zālē tiks spēlēta Liepājas teātra direktora Herberta Laukšteina monoizrāde "Cilvēks, kas vairās no lifta" Gaļinas Poliščukas režijā. Tas ir humora pilns stāsts par to, kā par kāda cilvēka vienīgo draugu kļūst lifts.