Poikāns ar atbalstītājiem paziņo par partijas "KPV LV" pamešanu melu un neskaidrā finansējuma dēļ

Ilmārs Poikāns/ Foto: Ieva Čīka/ LETA
Ilmārs Poikāns/ Foto: Ieva Čīka/ LETA

Ilmārs Poikāns un vairāki citi partijas "KPV LV" biedri trešdien, 26.oktobrī paziņoja par aiziešanu no politiskā spēka un aiziešanu no partijas valdes.

Kā iemeslus Poikāns minēja partijas līdera Artusa Kaimiņa melošanu, kā arī situāciju ar neskaidro finansējumu. Poikāns norādīja, ka politisko spēku pamet, jo ir guvis pietiekami daudz pierādījumu, ka "man nav pa ceļam" ar Kaimiņu.

Partijas valdi pametīs Poikāns, Marita Eisaka, Uldis Neilands un Armands Kincs.

Kā ziņots, vien pāris mēnešus pēc partijas "KPV LV" izveides sašķēlusies tās vadība un četri no deviņiem tās valdes locekļiem nolēmuši partiju pamest, jo esot vīlušies partijas ideālos un tās līderī, vakar ziņoja Latvijas Televīzija.

Konflikts partijas vadībā esot briedis jau kādu laiku, un pirms nedēļas partijas valdes sēdē esot bijis plānots lemt par paša Kaimiņa izslēgšanu no partijas viņa vadības stila dēļ.

Savukārt Kaimiņš apgalvoja, ka neesot zinājis par šādu biedru ieceri, taču viņš esot gatavs šādam pavērsienam, jo notikumi esot vērtējami kā politisko nelabvēļu īstenota klasiska partijas graušana no iekšpuses.

Pēc Kaimiņa vārdiem, notiekošais esot normāla partijas attīstība, turklāt valdē aizvien paliek pieci cilvēki, tātad ir kvorums un valde ir lemtspējīga.

Viss par: Latvijas ziņas