Banner 980x90

Studijas Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža gaida ikvienu studēt gribētāju no 9. līdz 25. jūlijam – Jūrmalā, Vidus prospektā 38, vai Rēzeknē, N. Rancāna ielā 23A!

Jūnijs, kā ierasts, ir laiks, kad topošie studenti lemj par studiju iespējām – profesijām, ko vēlas apgūt, un augstākās izglītības iestādēm, kurās rudenī uzsākt savas studiju gaitas. Medicīnas nozare vienmēr ir bijusi pieprasīta darba devēju vidū, ik gadu reflektanti ievērojamu interesi izrāda tieši par Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu, jo zina, ka šī studiju vieta ir viena lielākajām medicīnas koledžām Latvijā, kur iespējams iegūt kvalitatīvu īsā cikla profesionālo augstāko izglītību un apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas – veselības vai sociālās aprūpes nozarē. 

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedāvā izvēlēties studijas divos sabiedrībai svarīgos virzienos – veselības aprūpe un sociālā labklājība. Pie mums studenti var kļūt par kvalificētu ārstniecības personu vai speciālistu sociālajā labklājības nozarē. Studijas ir iespējamas kādā no astoņām akreditētām 2 vai 3 studiju gadu programmām: "Ārstniecība", "Estētiskā kosmetoloģija", "Ārstnieciskā masāža", "Biomedicīnas laborants", "Radiologa asistents", "Podoloģija", "Sociālā aprūpe" un "Sociālā rehabilitācija". Iespēja studēt ir ne tikai Jūrmalā, bet arī Rēzeknē, tā tiek nodrošināta iespēja studēt medicīnas koledžā tuvāk savai dzīvesvietai.

Kāpēc izvēlēties studijas Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā? 

Izvēloties studijas Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā, jūs iegūstat vairākus būtiskus ieguvumus. Koledžā tiek piedāvātas perspektīvas veselības aprūpes un sociālās labklājības nozares studiju programmas, kurās darba tirgum tiek sagatavoti kvalificēti un konkurētspējīgi speciālisti. Studiju process notiek profesionāli aprīkotos kabinetos, laboratorijās un simulācijas telpās, kas aprīkotas atbilstoši mūsdienu prasībām un ir līdzvērtīgas ikdienas darba videi veselības vai sociālās aprūpes nozarē. Praktisko nodarbību kabinetos studenti var efektīvi apgūt nepieciešamās prasmes un gūt zināšanas. 

Koledžā valda draudzīga atmosfēra un studiju procesu vada profesionāli docētāji, kas ir nozaru profesionāļi. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas kvalitātes politika garantē augstvērtīgu izglītību, kas ļauj sagatavot kompetentus speciālistus, turklāt lielākajā daļā studiju programmu pastāv iespēja studēt par valsts budžeta līdzekļiem, nodrošinot izglītības pieejamību ikvienam valsts iedzīvotājam, kas atbilst uzņemšanas noteikumu prasībām.

Studentu uzņemšana 2024./2025. akadēmiskajam gadam

Pieteikšanās studijām Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā sāksies 9. jūlijā, interesenti dokumentus varēs iesniegt līdz 25. jūlijam. Aicinām iepazīties ar informāciju par uzņemšanas procesu jaunajam studiju gadam, lai jau savlaicīgi sagatavotu visus nepieciešamos dokumentus.

Lai pieteiktos studijām, ir nepieciešams iesniegt atestātu vai diplomu, kas apliecina vidējās izglītības ieguvi, kā arī sekmju izrakstu. Papildus tam ir jāiesniedz personu apliecinošs dokuments, 1 fotogrāfija, reģistrācijas samaksu apliecinošs dokumentus, kā arī pēdējās iegūtās izglītības apliecinošs dokuments. Uzņemšanas komisijā ir jāiesniedz visu iepriekš minēto dokumentu kopijas pēc to oriģinālu uzrādīšanas komisijas pārstāvim. Reģistrācijas maksa par 1 studiju programmu ir 20 EUR. Uzņemšana notiek konkursa kārtībā, par kritēriju ņemot visu nokārtoto obligāto centralizēto eksāmenu rezultātus. Ar pilnajiem uzņemšanas noteikumiem ikvienu interesentu aicinām iepazīties mūsu mājaslapā! 

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža var būt tavs starta punkts veiksmīgai un aizraujošai karjerai veselības vai sociālās aprūpes nozarē. 

Gaidīsim ikvienu studēt gribētāju no 9. līdz 25. jūlijam – Jūrmalā, Vidus prospektā 38, vai Rēzeknē, N. Rancāna ielā 23A!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)