Vietējās ziņas

 • 6 ceļu satiksmes drošības aspekti rudens sezonā

  Katrs gadalaiks nes savus izaicinājumus ikvienam ceļu satiksmes dalībniekam. Nu ir klāt rudens un tas mums atnes lietainākas dienas, stiprākas vēja brāzmas, un kas zina – varbūt turpinājumā arī kādu sniegotu rītu. Šie apstākļi atkal izaicina autovadītājus būt no jauna pārliecinātiem un atbildīgiem. Nepieciešams no jauna izvērtēt gan sava auto tehnisko stāvokli, gan savas braukšanas iemaņas, lai neradītu draudus ne sev, ne citiem satiksmes dalībniekiem. Aicinām tevi izlasīt turpmākos ieteikumus un būt gatavam drošai braukšanai rudens sezonā, kad būtiski mainās brauktuves seguma stāvoklis un redzamība braukšanas virzienā.

 • Kā notiek Bonus Malus klases noteikšana auto vadītājiem?

  Ikviens autovadītājs zina, ka vismaz reizi gadā savam transportlīdzeklim ir jāiegādājas obligātā OCTA apdrošināšana. Katram autovadītājam OCTA polises cena būs atšķirīga. Kādam tā gadā izmaksās vien pāris desmitus eiro, kādam tā  izmaksās pat vairākus simtus eiro. Šīs polises cenu ietekmē vairāki faktori, bet pats svarīgākais ir Bonus Malus klase. Katram autovadītājam ir atšķirīga Bonus Malus klase. 

 • Priekšrocības ziemas riepu iegādei interneta veikalā 220.lv

  Līdz ar rudens sezonas atnākšanu autovadītājiem noteikti jāpievērš pastiprināta uzmanība sava auto tehniskajam stāvoklim. Līdz ar laika apstākļu maiņu, mainīsies arī ceļa segums, tādējādi ietekmējot auto vadāmību. Latvijas likums nosaka, ka visiem transportlīdzekļiem, kas vēlas piedalīties ceļu satiksmē, jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām 1. decembrī, tomēr daudzi auto vadītāji izvēlas ziemas riepu nomaiņu veikt jau ātrāk, piemēram, oktobrī. Ja vēlies izvairīties no rindām autoservisā un lieka stresa, savlaicīga ziemas riepu iegāde ir prātīga ideja, turklāt pastāv veids, kā iegādāties ziemas riepas, pat neizejot no mājas – iepērkoties internetā. 

 • 13 produktīvas darba vides priekšnosacījumi

  Ja vēlies savu darba laiku izmantot maksimāli produktīvi, tad ieskaties šajos padomos.

 • Vai laba izglītība nozīmē veiksmīgu karjeru?

  Lai arī bieži sastopams viedoklis, ka laba izglītība vēl nenodrošina veiksmīgu karjeru, tomēr ir skaidrs, ka tā var palīdzēt gūt panākumus profesionālajā darbībā un līdz ar to – arī palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti kopumā.

 • Kādēļ indukcijas plīts ir labākā izvēle Tavai virtuvei?

  Foto: Shutterstock.com

  Klīst dažādi mīti par to, cik laba vai slikta ir indukcijas plīts salīdzinājumā ar citiem plīšu veidiem. Un vadoties tieši pēc tiem, lielākā daļa cilvēku izdara savu lēmumu par labu vai sliktu šim plīšu veidam. Šajā rakstā – nekādu mītu, tikai un vienīgi uz faktiem balstīti indukcijas plīšu plusi un mīnusi, kas palīdzēs Tev pieņemt savu galīgo lēmumu. 

 • Malkas krāsns "barība": viss, kas jāzina par katru koksni

  Foto: Pixabay.com

  Tuvojoties rudens mēnešiem, arvien aktuālāks temats kļūst apkure, un viens no "karstākajiem" jautājumiem: kādu malku izvēlēties, ja mājoklī atrodas malkas krāsnis? Par to, kura koksne sasildīs visvairāk, kas ir siltumatdeves koeficients un kāpēc ar ozola kurināšanu jāuzmanās – raksta turpinājumā!

 • Sekss brīvā dabā – ar ko rēķināties un kā to izbaudīt?

  Foto: Shutterstock.com

  Sekss brīvā dabā vismaz vienu reizi mūžā ir absolūts "must have", jo tas sniedz aizraujošas emocijas, neaizmirstamu pieredzi un palīdz attiecībās saglabāt dzirkstelīti, jo ir kaut kas ārpus ierastā, kaut kas, kas pārtrauc rutīnu. Iedomājieties, kādas sajūtas jūs pārņemtu, mīlējoties ar partneri zem zvaigžņotas debess! Romantika, tuvums, kaisle, bauda, ahhh! Pirms mesties šajos erotiskajos brīvdabas piedzīvojumos ir dažas lietas, kam ir jāsagatavojas savlaicīgi, ar ko ir jārēķinās un kas jāpatur prātā. Nelielu čeklisti un ieteikumus, kas būtu labākie vibratori un citas seksa rotaļlietas, ko iesaistīt šādos piedzīvojumos, atradīsiet turpinājumā.

 • Kā lietderīgi aizvadīt atvaļinājumu?

  Atvaļinājums ir viena no tām lietām, kas nenokrīt kā sniegs no skaidrām debesīm, bet ir jau labu laiciņu iepriekš zināms. Šīs brīvdienas reizēm tiek plānotas jau nākamajam gadam, pat vēl pirms beidzies šī gada atvaļinājums, jo viens būtisks faktors veiksmīgam atvaļinājumam ir naudas esamība, tādēļ naudas krāšana ir tā, ar ko jārēķinās, jo ne visi pie atvaļinājuma naudas saņem arī papildus algu. 

 • Kā dzīvot pilnvērtīgāk?

  Ikvienam var pienākt brīdis, kad saprotat, ka dzīvojat tikai dzīvošanas pēc. Iespējams, ikdienas skrējiens ir ievedis Jūs rutīnas aplī un vairs neprotat no tā tikt ārā. Šajā rakstā sniegsim ieteikumus, kas var palīdzēt Jums dzīvot pilnvērtīgāk, izbaudot katru dienu un katru minūti.