AG Industrial, Industriālie riteņi

AG Industrial, Industriālie riteņi

Visa veida industriālie riteņi un rullīši™👍
Brīvības gatve 403, Rīga, LV-1024
+371 29613442 +371 29613442 Mājaslapa Mājaslapa

Par "AG Industrial"

Mēs, uzņēmums "AG Industrial", esam zinošs konsultants un uzticams sadarbības partneris ikvienam uzņēmumam, kas darbojas kādā no industriālajām nozarēm un kam nepārtraukta darba procesa nodrošināšanai ir nepieciešami augstas kvalitātes, industriālās nozares specifikai atbilstoši izstrādājumi.
Uzņēmums AG Industrial ir radīts, lai nodrošinātu tieši jums nepieciešamos produktus – arī pašām specifiskākajām industriālajām vajadzībām.

Mēs specializējamies šādos industriālo izstrādājumu virzienos:

 • industriālie riteņi un to komplektējošie elementi,
 • rūpnieciskās šļūtenes un to savienojumi,
 • pārvietojamās kāpnes un industriālās platformas,
 • blīvauklas un blīvējošie materiāli,
 • smilšu strūkla un metālapstrāde,
 • tehnikā gumija,
 • planetroll variatori,
 • reduktori un motorreduktori,
 • elektromotori.

Kvalificēts personāls

Uzņēmuma "AG Industrial" mērķis ir kļūt par ceļvedi Baltijas uzņēmumiem plašajā industriālo izstrādājumu pasaulē. Mums ir profesionāla un kvalificēta konsultantu komanda, kas pārzina produktu un ieteiks izstrādājumus, kas nodrošinās precīzi jums nepieciešamo funkciju, līdz ar to arī perfekti un ilgstoši kalpos.

Eiropas ražotāj!

Sadarbojoties ar mums, jūs varat būt drošs, ka iegādāsieties augstākās kvalitātes izstrādājumus, jo mēs sadarbojamies tikai ar Eiropas vadošajiem ražotājiem, par kuru kvalitāti paši esam pārliecinājušies. Industriālajiem izstrādājumiem, kam atbilstoši nozares prasībām ir visi nepieciešamie sertifikāti un atbilstības deklerācijas.

Kontaktinformācija

Birojs +371 29613442
E-pasts info@agindustrial.lv
Mājaslapa https://www.slutenes-ag.lv/
Mājaslapa https://www.agindustrial.lv

Darba laiks

 • Pirmdiena 8:00-17:00
 • Otrdiena 8:00-17:00
 • Trešdiena 8:00-17:00
 • Ceturtdiena 8:00-17:00
 • Piektdiena 8:00-17:00
 • Sestdiena -
 • Svētdiena -

Pievienotie dokumenti

Atslēgvārdi

Industriālie riteņi un ritenīši, tērauda, gumijas, rūpnieciskie, mēbeļu, skritulīši, poliuretāna, vidējas un lielas kravnesības. Konsultācijas. Čuguna ar lodīšu gultņiem. Tērauda, pneimatiskā riepa, ass. Motorreduktori, reduktori, Elektromotori, Planetro LL variatori. Poliuretāna ritenīša protektors, mehāniskais čuguna korpuss. Ritenīši ar AVOLAN un AVOPRENE poliuretāna protektoru ar augstas kvalitātes mehānisko čuguna korpusu, alumīnija korpusu vai ar elektriski metinātu tērauda korpusu, pieejami arī ar īpašiem poliuretāniem: AVOTOP, AVOWATER, AVOBIO, AVOPLUS. Šie ritenīši ir pieejami ar diametru diapazonā no 60 mm līdz 700 mm un ir kombinēti ar dažāda tipa vidējas kravnesības, lielas kravnesības un īpaši lielas kravnesības skritulīšiem. Slodzes izturība: 120-7000 kg. Ritenīši ar gumijas riepu un tērauda atlokiem vai ar termoplastiskā materiāla korpusu, kas pieejami arī bez pelēkas gumijas marķējuma un ar speciālām gumijas riepām, eļļas droši, ļoti elastīgi, divkomponentu sastāvu. Ritenīši ar melnu elastīgu gumijas riepu un alumīnija korpusu poliamīda 6 korpusu, pieejami arī ar pelēku nemarķētu gumiju un zilu,izturīgu pret griezumu gumiju. Ritenīši ar mehānisko čuguna korpusu vai elektriski metināto tērauda korpusu. Šie ritenīši ir pieejami ar diametru diapazonā no 80 mm līdz 400 mm un kombinācijā ar dažāda tipa vidējas kravnesības un lielas kravnesības ritenīšiem. Slodzes izturība: no 50 līdz25 000 kilogramiem. Poliamīda 6 un videi draudzīgi poliamīda 6ritenīši, kuri ir pieejami ar diametru diapazonā no 50 mm līdz 250 mm un ir kombinēti ar dažāda tipa vidējas kravnesības un lielas kravnesības skritulīšiem. Slodzes izturība: 100-800 kg. Nerūsējošā tērauda ritenīši. Mehāniskie čuguna riteņi ar vienkāršu urbumu vai ar lodīšu gultņiem, kas IR pieejami ar diametru diapazonā no 80 mm līdz 270 mm un ir kombinēti ar dažāda tipa vidējas kravnesības, lielas kravnesības un īpaši lielas kravnesības skritulīšiem. Slodzes izturība: 120-2100 kg. Fenola kaučuka ritenīši, ritenīši ar gumijas riepām un stikla šķiedras poliamīda korpusu, ritenīši ar augstas temperatūras silikona gumijas riepu ar tērauda atlokiem vai alumīnija korpusu. Palešu rullīši ar poliamīda 6 korpusu. Palešu rullīši ar poliamīda 6 korpusu un injekcijas poliuretāna protektoru. Palešu rullīši ar poliamīda 6 korpusu. Antistatiskie ritenīši un rullīši Pneimatiskie ritenīši ar termoplastisko materiālu korpusu vai ar tērauda korpusu. Nesaplacināmie ritenīši ar poliuretāna riepām. Decauville ritenīši ar speciālu cietinātu tēraudu, ar lodīšu gultņiem. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija

Saistītie uzņēmumi

Preču zīmes

ag industrial
alfagomma
avo
bonfiglioli
bridgestone
cejn
espiroflex
ivg
jungheinridh
krause
norres
parker
thor
trelleborg