Kas ir Airsofts?

Airsoft latvia ir vadošais airsoft pasākumu organizators Latvijā, Jau vairāk kā ar 8 gadu pieredzi un virs 3000 pasākumiem.AIRSOFT ATVĒRTĀS SPĒLES, Tā lieliska vieta, kur atpūsties no ikdienas un pavadīt aizraujošu, adrenalīna bagātu dienu vienam pašam vai kopā ar draugiem, domubiedriem vai ģimeni.

Airsoft Latvia organizē atvērtā tipa spēles, kurās pievienoties var jebkurš interesents. Lai piedalītos nav nepieciešamas priekšzināšanas vai savs ekipējums. Mūsu pasākumi pulcē plašu airsoft entuziastu skaitu, un esam izveidojuši draudzīgu komūnu, kura ir izpalīdzīga pret jaunajiem spēlētājiem.

Atvērtās spēles ir lieliska iespēja saprast vai šis hobijs ir paredzēts tieši Tev, kā arī iespēja ieraudzīt, iztestēt un pat iemēģināt roku ar dažādām airsoft replikām un atšķirīgiem spēles stiliem. Mums ir pieejama plašākā airsoft ekipējuma noma Latvijā:

Airsoft Latvia organizē dažādas grūtības un stila pasākumus, tāpēc pirms došanās, uz kādu no mūsu pasākumiem, iesakām izlasīt pasākuma aprakstu un spēles noteikumus.

Kā Airsofts tiek spēlēts?

Spēles dalībnieki tiek sadalīti divās vai vairākās komandās. Katrai komandai tiek izstāstīts viņu mērķis un uzdevums. Spēles dalībniekiem, izmantojot komandas darbu vai savas induviduālās spējas, jānonāk pie komandas kopējā mērķa. Trāpot pretiniekam ar bumbiņu, pretinieks tiek neitralizēts un viņam jāatgriežas uz savu bāzes punktu. Spēlē uzvar komanda, kura noteiktajā laikā izpildījusi visus savus uzdevumus.

Airsoftlatvia jautri, izklaidējoši pasākumi:

A)  Airsofts - Pasākumu organizēšana, Veikals, Pilns remonta un apkopju serviss

B) Vecpuišu ballītes - īpaši uzdevumi un vecpuišu pārbaudījums

C) Komandu saliedēšanās pasākumi - Piedāvājam netikai airsoftu bet arī dažādus tiešos komandas saliedēšanās uzdevumus un uzorganizēsim Jūsu pasākumu/ komandas saliedēšanos vai sporta spēles no A līdz Z

D) Dzimšanas dienas ballītes

E) Klases ekskursijas, skolēnu ekskursijas

D) Uzņēmumu pasākumi, pasākums, sporta spēles, izklaide telpās un dabā.(tiek piedāvāts pilns serviss -izklaide, uzkodas, telpas, pasākuma noorganizēšana)

F) AIRSOFT SERVISS, veikals, uzlabošanas serviss, LIETOTI AIRSOFT. Airsoft repliku remonts.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 25914643
E-pasts info@airsoftlatvia.lv
Mājaslapa https://www.airsoftlatvia.lv/
Reģistrācijas numurs 43603087656

Atslēgvārdi

Airsofts, lāzertags, pasākumu organizēšana, spēles, sacensības, airsoft replika, airsoft, speedsoft, atvērtās spēles, Airsofts, Straikbol, AIRSOFT LATVIA, AIRSOFT LATVIJA,Lāzertag spēle, Lazertags, Vecpuišu ballītes, puišu pasākumi, izklaide,  Dzimšanas dienas ballītes, Sporta spēles, Aktīvā atpūta, Komandas izaicinājumi, saliedēšanās pasākumi, komandas spēle. Airsoft Repliku serviss, Airsoft remonts, Airsoft veikals, airsoft un militārās preces, INTERESANTA ,AIZRAUJOŠA AKTĪVA ATPŪTA.  Pasākumu organizēšana, pasākumi, izklaide uzņēmumiem , kas darbojas gan celtniecības nozarēs, gan grāmatvedībā, gan ar medicīnu saistītas nozarēs. darbinieku saliedēšanās, iepazīšanās pasākumi. Darba ģimenes, domubiedru saliedēšana, saliedēšanās pasākumi, pasākums, Klases ekskursijas, skolēnu ekskursijas, studijas biedru pasākums, pasākumi, izkliade. AIRSOFT SERVISS,  repliku remonts, repliku,ekipējuma veikals, uzlabošanas serviss, remontdarbi,  LIETOTI AIRSOFT. ekipējums, AIRSOFT replika. AIRSOFT ieroči. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija