DCP, SIA

DCP, SIA

Šmerļa 3 (6.korpuss), Rīga, LV-1006
+371 67790344 +371 67790344 Mājaslapa Mājaslapa

Par DCP:

Esam oficiālie pārstāvji daudziem pasaulē atzītiem zīmoliem - Roline, Delock, Level One, Equip, Value, Lindy, Emtec, Vivotek, MikroTik, Navilock, Easy Touch, Platinet, Omega, Easy Products,  Mini-ITX, AF, Lifeview u.c.
Kompānijas darbība orientēta uz kvalitatīvu produktu un pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem, ar mērķi būt par vadošo vairumtirgotāju datoru kabeļu, komponenšu un  tīklu risinājumu jomā, piedāvājot plašu specifisku produktu klāstu.
DCP ir saīsinājums no vārdiem Distribūcijas Centrs Profesionāļiem, tas nozīmē, ka dažādu IT, īpaši specifisku preču vairumtirdzniecība ir DCP pamatbizness, un visas pūles tiek veltītas tam, lai mēs esam stabils, profesionāls un pievilcīgs sadarbības partneris saviem klientiem un partneriem.

Mūsu klienti:

Kompānijas, kuras nodarbojas ar datortehnikas tirdzniecību, servisu un IT pakalpojumu sniegšanu gala lietotājiem, interneta veikali, videonovērošanas risinājumu sniedzēji un interneta tīklu nodrošinātāji.
Klientu ērtībai mēs piedāvājam pasūtījumu sistēmu, kurā lietotājs var iepazīties ar visu mūsu noliktavā esošo un iespējamo sortimentu, saņemt visu nepieciešamo informāciju - lietotāja atbalstā, iepazīties ar jaunumiem un akcijas precēm, kā arī ar topā esošo produktu sarakstu, lejuplādēt savā dokumentu mapē konkrētā ražotāja pilnu cenu lapu, un reģistrēti lietotāji veikt preču pasūtīšanu, saņemt apstiprinājumu un informāciju par pasūtījumu vēsturi.

Cita informācija:

Pateicoties daudzajiem kontaktiem ar ārvalstu kompānijām, piedāvājam ļoti operatīvi veikt speciālas piegādes, neierobežotā preču apjomā, pēc speciāliem klientu pieprasījumiem, jo vienmēr atradīsies kāds īpašs produkts, kuru Rīgā nebūs iespējams atrast.
Piedāvājam arī XML failu augšupielādi ar kataloga informāciju par precēm, cenām, pieejamību.
Esam vienīgais oficiālais DELOCK Produkcijas PREMIUM PARTNERIS Latvijā www.delock.de.
Kā arī vienīgais oficiālais SECOMP International distributors Latvijā, Roline un Value zīmoliem.

Kontaktinformācija

Tālrunis +371 67790344
E-pasts info@dcp.lv
Mājaslapa https://www.dcp.lv/
Reģistrācijas numurs 40003722468

Darba laiks

  • Pirmdiena 9:00-17:00
  • Otrdiena 9:00-17:00
  • Trešdiena 9:00-17:00
  • Ceturtdiena 9:00-17:00
  • Piektdiena 9:00-14:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Kabeļi, adapteri, konverteri, HDMI, USB, Displayport, DP, DVI, UTP, tīkls, tīkla kabeļi, rūteri, maršrutētāji, 19” skapji, ID karšu lasītāji, cietais disks, procesors, datu slēdži, navigācija, PCI, Express kartes, LED, datoru tīrāmie līdzekļi, videonovērošana, kameras, sviči, biroja aprīkojums, statīvi, turētāji, somas. Secomp, Roline, Delock, Value, LevelOne, Lindy, STANDART, Navilock, AF, Vivotek, MikroTik, Easy Product, Level One, Equip, Excel, Moxa, Platinet, OMEGA. Automatizācijas tehnoloģijas, automatizācijas tehnoloģijas Rīga, kabeļi Rīga, kabeļi Mežciems, audio kabeļi Mežciems, strāvas kabeļi, Mežciems, adapteri Rīga, adapteri Mežciems, atmiņas kartes Rīga, atmiņas kartes Mežciems, video novērošanas sistēmas Rīga, video novērošanas sistēmas Mežciems. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Preču zīmes

ROLINE
DELOCK
VALUE