Euro Finances, SIA

Euro Finances, SIA

Slāvu 25-15, Rīga LV-1073
+371 20001274 +371 20001274 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

Jūsu prioritāte ir uzņēmuma vadība - un mēs parūpēsimies par jūsu uzņēmuma dokumentiem un jūsu uzņēmuma izaugsmi. Pilns grāmatvedības atbalsta cikls no A līdz Z no sertificēta uzticama grāmatveža-auditora.

Galvenās prioritātes:

  • Grāmatvedības ārpakalpojumi no EuroFinances.
  • Jūsu prioritāte ir uzņēmuma vadība - un mēs parūpēsimies par uzņēmuma dokumentiem.
  • Pilns grāmatvedības atbalsts no A līdz Z no sertificēta grāmatveža-auditora.
  • Sertificēts grāmatvedis savlaicīgi sagatavos gada pārskatu iesniegšanai VID un operatīvo pārskatu bankām (piemēram, līzingam), sakārtos lietas aktuālajos jautājumos un uzturēs veselas jūsu nervu šūnas.
  • Grāmatvedības atskaites nav tikai likuma prasība - tas ir rīks, kas parāda reālo situāciju uzņēmumā, uztur kārtību saimnieciskajā darbībā un biznesā. Ar to palīdzību uzņēmuma vadītājs var pieņemt apzinātus lēmumus un tādējādi ietaupīt naudu un laiku.
  • Mūsu speciālisti ir lietas kursā par jaunākajām izmaiņām likumdošanā, regulāri papildina un atjauno savas zināšanas. EuroFinances nodrošinās uzņēmuma gatavību visām pārbaudēm, jo jums vairs nebūs jāsavāc trūkstošie dokumenti ārkartas režīmā. Mēs palīdzēsim jūsu uzņēmumam nopelnīt, augt un attīstīties.
  • Finanšu pārskati ir sagatavoti, pamatojoties uz Latvijas Republikas likumiem, normatīvo aktu prasībām un Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 20001274
E-pasts info@eurofinances.lv
Mājaslapa https://www.eurofinances.lv/
Reģistrācijas numurs 40103758847

Nozares

Atslēgvārdi

Grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības pakalpojumi Rīgā, grāmatvedība, grāmatvedis, grāmatvedis Rīgā, Rīga, grāmatvedības uzņēmumi Rīgā, uzņēmējdarbība, grāmatvedības firmas, grāmatvedības uzņēmumi, auditors, audits, uzskaite, atskaite, deklarācija, bilance, gada pārskats, VID atskaites, nodokļi, nodokļu konsultācijas, konsultācijas, finanses, finanšu pārskati, finanšu analīze, analīze, naudas plūsma, uzņēmuma dibināšana, SIA reģistrācija, izdevumu plānošana, budžets, pašizmaksa, alga, algas, algu aprēķins, algu uzskaite, pamatlīdzekļi, pamatlīdzekļu uzskaite. Iekšējā uzņēmuma kvalitāte, kontrole, kontroles sistēma. Sertificēts grāmatvedis, sertificēts auditors, Uzņēmuma dibināšana, Saimnieciskās darbības reģistrācija grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz pirmsdokumentāciju, Grāmatvedības uzskaite, Iekšējais audits. Finanšu pārskatu sagatavošana. Skaidras naudas darījumu iegrāmatošana, kases grāmatas kontrole. Bankas izrakstu ievadīšana grāmatvedības reģistros, naudas plūsmas veidošana. Vispilnīgākās informācijas sniegšana par uzņēmuma finansiālo stāvokli, saimnieciskās darbības rezultātiem un naudas plūsmām. Nodokļu atskaišu sagatavošana un iesniegšana VID, Atlikumu salīdzināšana (saskaņošana) ar pircējiem un piegādātājiem. Ilgtermiņa nemateriālo ieguldījumu un pamatlīdzekļu uzskaite. Algas, atvaļinājuma naudas, komandējuma, slimības pabalsta aprēķināšana. Grāmatvedības politikas un grāmatvedības stratēģijas izvēle. Statistikas atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Izmaksu optimizācija efektīvākai resursu izmantošanai. Grāmatvedības un nodokļu konsultācijas. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija