Gustiņš, bērnu un ģimenes izglītības un  atpūtas centrs

Gustiņš, bērnu un ģimenes izglītības un atpūtas centrs

Čiekurkalna 2. līnija 31A, Rīga, LV-1026
+371 29448175 +371 29448175 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts:

Privātā pirmsskolas iestāde “Gustiņš” atrodas Čiekurkalnā, Rīgā. No sākuma tika veidots kā bērnu centrs, bet nu jau pārtapis par pirmsskolas izglītības iestādi, kur bērniem ir iespēja apgūt pašu svarīgāko konkrētajā vecumā. Īpaša uzmanība tiek vērsta uz bērnu fonemātiskās dzirdes un matemātikas priekšstatu apguvi. Svarīgas ir arī sensorās uztveres attīstīšanu, runas uztveres sekmēšanu. Šo visu bērni apgūst nodarbībās. “Gustiņš” ir bērna otrās mājas, kurās var justies brīvi, tajā arī tiek pievērsta uzmanība katra bērna individualitātei. Lai iestātos Gustiņā, būs nepieciešams iesniegums par bērna uzņemšanu, bērna dzimšanas apliecība, kā arī vecāka ID dokuments. Iespējams iestāties divās grupiņās – pelēni un ezīši, katrai grupai ir atsevišķs nodarbību plāns.

Nodarbības:

Bērnudārzs piedāvā dažādas nodarbības, kas būs piemērotas jebkura bērna talantiem un interesēm. Svarīga ir bērna gan radošā, gan arī fiziskā attīstība, tāpēc tiek piedāvātas gan tēlotājmākslas, mūzikas un matemātikas nodarbības, gan arī kustību, sensorā un valodas attīstīšana.

Kontaktinformācija

Iestādes vadītāja +371 29448175
E-pasts lueta.dace@inbox.lv
Mājaslapa https://www.gustins.lv
Reģistrācijas numurs 40008084735

Darba laiks

  • Pirmdiena 7:00-19:00
  • Otrdiena 7:00-19:00
  • Trešdiena 7:00-19:00
  • Ceturtdiena 7:00-19:00
  • Piektdiena 7:00-19:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Bērnudārzs, Pirmsskolas izglītības iestāde. Audzinātājas, skolotājas, pedagogi. Izbraukumu pasākumi, jubilejas, svētki. Ziemassvētku, (Jaungada) eglītes, radošās nodarbības, (darbnīcas). Pirmsskolas izglītība, bērnu sagatavošana skolai, sagatavošana skolai, pirmsskolas izglītības programma. Angļu valoda bērniem, angļu valodas apmācība, Bērnudārzs Čiekurkalnā, Teikā, Mežaparkā, Purvciemā, Čiekurkalns, Mežaparks, Purvciems. Privātā pirmsskolas izglītības iestāde. Privātais bērnudārzs, privātie bērnudārzi, izglītības iestādes. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija