Apraksts

Lietotas lauksaimniecības tehnikas piegādātājs Latvijā: Traktori, preses, kombaini, lopbarības novākšanas un sagatavošanas tehnika, pļaujmašīnas, piekabes, miglotāji, laistītāji, frontālie iekrāvēji, sējtehnika, tehnika ar ierīci mēslu izsējai.

Jau vairāk kā 15 gadus, sadarbībā ar Polijas un Vācijas lauktehnikas un komerctransporta tirgotājiem, mēs piedāvājam iegādāties populārāko ražotāju jaunus un mazlietotus traktorus, augsnes apstrādes un ražas novākšanas tehniku, kravas automašīnas, piekabes, kā arī speciālo tehniku.

Visai piedāvātai tehnikai ir veikta pirmspārdošanas sagatavošana, nepieciešamības gadījumā arī remonts un detaļu nomaiņa. Nodrošinām pareizu visu pārdošanas dokumentu sagatavošanu un iegādātās tehnikas nosūtīšanu uz Latviju. Nepieciešamības gadījumā, varam nodrošināt pircējam vai pircēja pārstāvim iespēju personiski apmeklēt mūsu partnerus Polijā vai Vācijā, lai klātienē veiktu tehnikas izvēli un pārbaudi. Visa iegādātā tehnika 3-5 darba dienu laikā tiek piegādāta uz pircēja norādīto adresi. Rezerves daļu piegāde visām populārākajām traktoru markām.

Palīdzēsim realizēt vai piedāvāt uz apmaiņu jūsu veco vai nevajadzīgo tehniku.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 29228394
E-pasts info@trucks.lv
Mājaslapa https://www.trucks.lv/
Reģistrācijas numurs 43603024148

Atslēgvārdi

Jauna lauksaimniecības tehnika, lietota lauksaimniecības tehnika, Traktors, Prese, Kombains, Lopbarības tehnika, Piekabe, Frontālais iekrāvējs, Lietots traktors, Pārdod traktoru, pērk traktoru, Traktora piegāde, lauksaimniecības tehnikas piegāde, Sējmašīnas, Mēslu izkliedētāji, kliedētāji, Izdevīga tehnika, NEW HOLLAND, DEUTZ FAHR, SAME VIRTUS, MASSEY FERGUSON, CLAAS, JOHN DEERE, VALTRA, FENDT, RENAULT, LELY WELGER, MCHALL, KUHN GMD, KRONE EASY CAT, FELLA SM, VICON EXPERT, POTTINGER EUROCAT, SCHMITZ CARGOBULL, SAMSON, BUHALO, RUROMILK, BROCKHARD DRAGON, BLANCHARD ATLANTIQUE, CARUELLE OLYMPIA, BERTHOUD RACER, MANITOU, MERLO, AMAZONE. Rezerves daļas. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā