"Laadur Baltic", SIA

Ziņas

Noliktavu plaukti un iekārtas. SIA "Laadur Baltic"

Noliktavu plaukti vienkāršo daudzu uzņēmumu darbu. Noliktavu un arhīvu pieejamība ir ļoti svarīga – noliktavu plaukti un to sistēmas palīdz optimāli sakārtot preces un piederumus efektīvam darbam.

Kontakti
Pievienotie dokumenti
Apraksts

Kopš 2004. gada piegādājam Latvijā augstas kvalitātes pacēlājus un iekraušanas tehniku, kā arī nodrošinam pilna cikla tehnisko apkalpošanu. LABĀKĀS TRADĪCIJAS. Uzņēmums Latvijā dibināts 2004. gadā kā likumsakarīgs Laadur Group attīstības turpinājums, pārņemot labāko pieredzi no mātes uzņemuma Igaunijā, kurš savu darbību uzsāka 1993.gadā. SAMAZINĀT KLIENTA PRODUKCIJAS PAŠIZMAKSU. Laadur Baltic panākumu pamatā ir klienta vajadzību un darbības apstākļu izzināšana – spēja nokomplektēt un piegādāt iekārtu precīzi atbilstoši klienta prasībām, un pat nedaudz vairāk. Katrs sīkums ir svarīgs, jo var ietekmēt to, kā iekārta spēs samazināt klienta produkcijas pašizmaksu un palielināt peļņu. 

Atslēgvārdi

Jauni un lietoti iekrāvēji, iekrāvēju rezerves daļas, iekrāvēju remonts. Tirdzniecība, piegāde, noma, Full service noma, tehniskā apkope, diagnostika, izbraukuma servisa dienests, remonts. Rezerves daļas, papildaprīkojums. YALE, ROCLIFTER palešu ratiņi, iekrāvēji, dīzeļiekrāvēji, gāzes iekrāvēji, elektroiekrāvēji, noliktavu tehnika, pacēlāji, reach truck, komisionētāji. BAUMANN, COMBILIFT sāncēlāji, 4 virzienu iekrāvēji. EDMOLIFT, SLP, KASTEN, TRESTON, HANEL plauktu sistēmas, palešu plaukti, arhīvu sistēmas, konsoļu plaukti, kastes, preču plūsmas sistēmas, marķējums, drošības aprīkojums. DINO LIFT, GENIE, HAULOTTE, NIFTY LIFT darba platformas, personāla pacēlāji, groza pacēlāji piekabes. HAULOTTE, FARESIN teleskopiskie iekrāvēji.