Mikrokultūra

Mikrokultūra

Rudzrogu 1, Mārupe, Mārupes nov. LV-2167
+371 20318188 +371 20318188 Mājaslapa Mājaslapa

Par mums

Mikrokultūra ir dabīgu, novatorisku produktu līnija. Mūsu produkti ir unikāls dabas, zinātnes un tehnoloģiju maisījums, kas kalpo kā pakāpiens uz pilnīgāku dzīvi. Šobrīd esam izstrādājuši inovatīvus frakcionētu biešu sulas šotus, BEET-TOX, apkarojot taukaino aknu slimību, samazinot holesterīna līmeni, uzlabojot fizisko sniegumu; melnā plūškoka sulu, kas lieliski cīnās ar slimībām, iekaisumiem, gripu un vīrusu simptomiem, vienlaikus paaugstinot imunitāti; un dabīgās pretparazītu un pretsēnīšu tabletes Clean Kill, kas, salīdzinot ar ķīmiskajām alternatīvām, neizraisa smagas blakusparādības un tā vietā uzlabo vispārējo ķermeņa veselību, uzlabojot kuņģa mikrofloru.

Mūsu misija ir veicināt izpratni par mūsdienu dzīvesveida un industrializācijas kaitīgo ietekmi uz dabu, pārtiku un līdz ar to arī mūsu fizisko un garīgo labsajūtu. Izstrādājot dabiskus produktus, mūsu mērķis ir mazināt vides faktoru radītās veselības problēmas, izvadīt uzkrātos toksīnus un atbalstīt organisma dabiskās funkcijas.

Bet kas ir mikrokultūra?

Mēs esam šīs Zemes neatņemama sastāvdaļa, kas ir cieši saistīta ar dabu. Kad mūsu vidē notiek ķīmiskas un nedabiskas izmaiņas, mūsu ķermenis un prāts to jūt. Tas, kas notiek makro pasaulē, notiek arī mikro pasaulē - mūsu ķermeņos. Pārstrādāta pārtika, emisijas, spēcīgi medikamenti, klimata pārmaiņas, pesticīdiem noslogota pārtika, steidzīgs dzīvesveids, ekrāni, kas ņirb mūsu sejās un nepietiekams miegs - tas viss ietekmē un izjauc mūsu iekšējo ekosistēmu. Mikrokultūra ir aicinājums dziedēt iekšējo mikroekosistēmu. Mēs aicinām uzsākt ceļojumu uz veselību ar maziem, mikro pūliņiem, iekļaujot arī mūsu produktus savā ikdienas rutīnā.

BEET-TOX frakcionētas biešu sulas šoti: diētiskais produkts aknu funkciju un darbības uzlabošanai, samazina tauku veidošanos un uzkrāšanos aknās, veicina tauku vielmaiņas optimizēšanu, veicina šūnu atbrīvošanos no liekajiem taukiem, holesterīna un tiek kavēta tauku veidošanās, uzlabo skābekļa piegādi, kas palielina izturību un samazina nogurumu ilgstošas slodzes laikā. Melnā plūškoka koncentrēta sula bez pievienota cukura vai saldinātājiem: palīdz uzturēt elpošanas sistēmas veselību, stiprina imūnsistēmu, pretiekaisuma īpašības, mazina urīnceļu infekcijas, atvieglo alerģiju simptomus, antocianīnu, flavonoīdu un fenolskābju saturs. CleanKill zāļu pretparazītu un pretsēnīšu tabletes: iedarbīgas zāļu tabletes, kas attīra organismu no helmintiem, patogēnām baktērijām, sēnītēm. Dabīgais sastāvs ir lieliska alternatīva citiem pretparazītu preperātiem, kuriem ir spēcīga ietekme uz orgāniem un izraisa blakusparādības. Tabletēs ir aktīvās sastāvdaļas vērmeles lapas, priežu mizas un čagas ekstrakts (bagāts ar fulvīnskābi), krustnagliņu pulveris, kanēlis, kurkumas saknes pulveris, nātres lapas, kumelīšu ziedi.

TRAVEL GASTRO - Ceļošanas asistents gremošanas sistēmai

Ar Travel Gastro salabojot savu kuņģa mikrobiomu, organisms ir gatavs pats tikt galā ar neiereastu vidi, ēdieniem, ar gremošanas sistēmas kairinātājiem. Tāpēc ceļojuma laikā nemaz nebūs jāskrien meklēt oglīti vai ķimiskos glābējus!
Travel gastro sagatavos tavu ķermeni šiem šokiem, taču mēs iesakām negaidīt līdz ceļojumam! To vari lietot arī pa vienai kapsulai / dienā, lai uzlabotu kuņģa mikrobiomu, vielmaiņu, reakciju!

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 20318188
E-pasts microculturelab@gmail.com
Mājaslapa https://microculturelab.com/
Reģistrācijas numurs 40203532683

Darba laiks

  • Pirmdiena 10:00-18:00
  • Otrdiena 10:00-18:00
  • Trešdiena 10:00-18:00
  • Ceturtdiena 10:00-18:00
  • Piektdiena 10:00-18:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Uztura bagātinātāji, uztura bagātinātāju ražošana, vitamīni, minerālvielas, aminoskābes, augu preparāti, dabas veltes, vieglai dzīvei, ilgtspējīgai dzīvei, veselība, bezrecepšu zāles, dabas zāles, dabas medikamenti, dabīgās zāles, holesterīns, holesterīna pazemināšana, augsts holesterīns, aknu funkciju uzlabošana, holesterīna līmeņa samazināšana, imūnsistēmas stiprināšana, pretiekaisuma īpašības, taukaino aknu slimība, sporta snieguma uzlabošana, fiziskai slodzei, biešu sula, pretparazītu, pretsēnīšu, helminti, patogēnās baktērijas, sēnītes, vērmeles, čaga, kurkuma, nātres, kumelītes, zāļu tabletes, melnais plūškoks, plūškoka sula, bez cukura, elpošanas sistēmas veselība, saaukstēšanās, simptomu mazināšanai, iesnas, gripa, vīrusi, urīnceļu infekcijas, iekaisumi, antioksidanti, diētiskais produkts, aknu veselība, mājdzīvnieku īpašniekiem, aknu bojājumi, aknu steatoze, steatoze, nogurums, sirds slimības, sārmainā fosfatāze, kopējais bilirubīns, triglicerīdi, glikoze, hemoglobīns, aptaukošanās, askarīdas, pinvijas, žiardijas, Escherichia, Salmonella, Candida, Aspergillus spp. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija