"Nofrete", SIA, Skaistumkopšanas centrs

Frizētavas, saloni
Ziņas

Galvas mezoterapija – visefektīvākais veids, kā saglabāt matu krāšņumu

Mēs zinām, ka mati ir sava veida veselības indikators. Jau sen zinātnieki noteikuši saikni starp lielāko daļu procesu, kas notiek organismā, un matu stāvokli. Matu izkrišana, to izskata un struktūras pasliktināšanās – viena no galvenajām mūsdienu pasaules problemām. Un, ja agrāk par plikpaurību biežāk sūdzējās

Kontakti
Darba laiks
  • Pr. 9:00-21:00
  • Ot. 9:00-21:00
  • Tr. 9:00-21:00
  • Ce. 9:00-21:00
  • Pk. 9:00-21:00
  • Se. 10:00-17:00
  • Sv. -
Apraksts

Estētiskas medicīnas Centrs Nofrete apgalvo, ka no vecuma nav jābaidās. "Nofrete" – tā ir pilnīgi jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskām operācijām. Mūsu vizītkarte – individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, izdevīgi sadarbības noteikumi, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti, un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums. 

Atslēgvārdi

Skaistumkopšana. Ādas foto atjaunošana. Fotoepilācija. Manikīrs, kosmetologs. Figūras modelēšana. Sejas tīrīšana. Kosmetoloģija, dermatoloģija, kosmetologs. Liftings. Dermatologs, fotoatjaunošana, cukura epilācija. Bērnu dermatologs, DMK kosmētika, lūpu palielināšana. Mezoterapija, Botulinatoksina (botulina) injekcijas. Grumbu izlīdzināšanas injekcijas, filleri, kontūrplastika, biorevitalizācija. Pedikīrs, gēla nagi. Gelish manikīrs (ilgnoturīgais). Pīlings, mikroslīpēšana. Permanentais make-up. Skropstu pieaudzēšana. Vakuuma (vakuma) masāža, akmens masāža, (masāža ar akmeņiem). Anticelulīta procedūras, kavitācija, ietīšana, vaksācija, Plazmaliftings, drakulas injekcijas, karboksiterapija, tredliftings, PRP, intīmā plastika, plasmoliftings, juvederm.