Skandināvu virtuves

Skandināvu virtuves

Lielirbes 17A - 2, Rīga, LV-1046
+371 22011998 +371 22011998 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

"Skandināvu virtuves" ir uzņēmums, kurš jau daudzus gadus izstrādā un ražo gan mūsdienīgas, gan klasiskas, gan arī minimālistiskas virtuves mēbeles, kas radītas ar vēlmi panākt lielisku dizaina estētiku un mēbeļu lietošanas funkcionalitāti. Mēs esam pilnībā fokusēti uz mūsu ražoto produktu dizainu un kvalitāti, lai piepildītu mūsu klientu individuālās vajadzības, vēlmes un realizētu viņu sapņus. Mūsu komandā strādā profesionāli dizaineri ar lielu pieredzi izsmalcinātu mēbeļu dizainēšanā.

Pakalpojumi un produkti:

“Skandināvu virtuves” galvenais fokuss vienmēr ir bjis virzīts uz individuāli izstrādātām virtuves mēbelēm. Klienti var pateikt mums savas, vēlmes, idejas un ieceres, mēs tās iestrādāsim reālos mēbeļu dizainos. Savu mēbeļu ražošanā zmantojam gan gadiem pārbaudītus, gan inovatīvus materiālus, tāpat arī pašus jaunākos dizaina materiālus. Otrs nozīmīgs mūsu produktu klāsts ir nišās iebūvētie skapji un garderobes, kā arī pēc pieprasījuma ražotās mēbeles visam mājoklim, tai skaitā vannas istabas, kumodes un citas mēbeles. Pie mums pasūtot mēbeles visam mājoklim, liela priekšrocība ir tāda, ka visas mājokļa mēbeles savā starpā ir lieliski saskaņotas gan krāsu, gan formas, gan dizaina ziņā veidojot vienotu, elegantu mājokļa harmoniju.

Individuāla pieeja:

Mūsu komandas mēbeļu dizaineri cieši sastrādājās ar mūsu klientiem, lai radītu mēbeles, kas atbilst viņu specifiskajām vajadzībām un prasībām. Mēs noņemam precīzus mērus, izstrādājam individualizētus dizainus un veidojam 3D skices katram projektam. Tādējādi, mūsu klienti iegūst pilnīgu priekšstatu par galīgo produktu jau pirms tā ražošanas.

Kvalitāte un uzticamība:

"Skandināvu virtuves" jau ilgstoši ir sinonīms izcilai kvalitātei un uzticamībai. Mēs izmantojam augstākās kvalitātes materiālus un mūsdienīgākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu ilgmūžības un estētikas savienojumu mūsu ražotajās mēbelēs un radītajos mēbeļu dizainos.

Bezmaksas Projektu Izstrāde mūsu klientiem:

Saviem klientiem vienmēr izstrādājam bezmaksas 3D projektus, kurās mēs iekļaujam klientu vīzijas un idejas. Pēc tam tās tiek realizētas pilnībā no projekta sākuma līdz tā pabeigšanai. Mūsu komanda kas veidojusies ilgā laika periodā klientiem nodrošina visaptverošu servisu, kas ietver dizaina izstrādi, materiālu izvēli, mēbeļu ražošanu un to uzstādīšanu, kā arī garantijas servisu.

Svarīgākais par "Skandināvu Virtuves":

"Skandināvu virtuves" ir vairāk nekā mēbeļu ražotājs; mēs esam jūsu radošais partneris, kas palīdzēs īstenot jūsu idejas un vīzijas. Ar mūsu zināšanām, pieredzi un aizrautību, mēs saražosim lieliskas mēbeles Jūsu telpām, kurās jūs varēsiet justies ērti, laimīgi un iedvesmoti!

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 22011998
E-pasts info@skandinavuvirtuves.lv
Mājaslapa https://skandinavuvirtuves.lv/
Reģistrācijas numurs 40203054756

Atslēgvārdi

Virtuves, Virtuves mēbeles, Virtuves iekārtas, Virtuves komplekti, Iebūvētie skapji, Iebūvējamie skapji, Skapji, Kumodes, Vannas istabas, Letes, Mēbeles pēc pasūtījuma, mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, mēbeļu izgatavošana, mēbeļu ražošana, mēbeļu dizains, mēbeļu projektēšana. Ražots Latvijā. Korpusa mēbeles, sekcijas, garderobes, priekštelpas, priekšnami, vannas istabas mēbeles, viesistabas mēbeles, guļamistabas mēbeles. Komerc mēbeles, mēbeles veikaliem, veikalu plaukti, veikalu aprīkojums, info letes, plaukti, vitrīnas, biroja mēbeles, ofisa mēbeles, biroju skapji, biroja plaukti. Interjers, interjera dizains, dizaina projekti. Detaļu apdare, apdares pakalpojumi, MDF detaļu krāsošana, finierēto detaļu lakošana, detaļu beicēšana, dekoratīvā nažfiniera finierēšana, masīvkoka fasāžu izgatavošana. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija