Par mums

Prāna Ko ir 26 gadu pieredze profesionālu saimniecības un higiēnas preču, profesionālo uzkopšanas līdzekļu, iekārtu un inventāra jomā Latvijā.

Uzņēmums Prāna Ko piedāvā medicīnas un darba apģērbus un apavus, skaistumkopšanas, HoReCa un būvniecības nozarēm. Apģērbi un apavi atbilst nozaru īpašām prasībām un vajadzībām.

Prāna Ko ir vairumtirdzniecības uzņēmums ar mazumtirdzniecības veikaliem ‘’Darba apģērbi un apavi’’ un ‘’Viss ideālai tīrībai’’ Spilves ielā 4, Rīgā.

Medicīnas apģērba KOI zīmola ekskluzīvs izplatītājs Baltijas valstīs un Papernet zīmola izplatītājs Latvijā, kas ir pasaules līderis higiēnas papīra ražošanā.  

Uzņēmumā sortimentā ir uzkopšanas inventārs mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi, individuālās aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļi, medicīnas aprūpes preces, urīna nesaturēšanas preces, medicīnas darba apģērbi un apavi, higiēnas papīra izstrādājumi, EKO-līdzekļi, gultas veļa, frotē dvieļi utt.

Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 8000 dažādu preču

  • Prāna Ko ir ekskluzīvs medicīnas apģērba KOI (ASV) zīmola izplatītājs Baltijas valstīs.
  • Paparnet (IT) zīmola izplatītājs Latvijā, kas ir pasaules līderis higiēnas papīra ražošanā.
  • Abena (DK) zīmola izplatītājs Latvijā, kas ir EKO zīmols, kas ražo urīna nesaturēšanas produkciju un kopšanas kosmētiku.

Kontaktinformācija

Tālrunis +371 67609700
Mobilais tālrunis +371 29222582
E-pasts prana@prana-ko.lv
Mājaslapa https://prana-ko.lv/lv/
Reģistrācijas numurs 40003277283

Darba laiks

  • Pirmdiena 8:30-19:00
  • Otrdiena 8:30-19:00
  • Trešdiena 8:30-19:00
  • Ceturtdiena 8:30-19:00
  • Piektdiena 8:30-19:00
  • Sestdiena 10:00-17:00
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi. Dezinfekcija. Dezinficējošo līdzekļu tirdzniecība. Innocid. Higiēnas papīra izstrādājumi. Tualetes papīrs. Papīra dvieļi. Roku dvieļi. Roku salvetes. Industriālais papīrs. Vienreizlietojami palagi. Flizelīns. Individuālie aizsardzības līdzekļi. Cimdi. Maskas. Respiratori. Vienreizlietojami halāti. Bahilas. Vienreizējās gofrētās cepures. Pirkstaini. Papīra turētāji. Atkritumu maisi un tvertnes. Saimniecības preces. EKO-līdzekļi. Mazgāšanas līdzekļi. Uzkopšanas inventārs. Uzkopšanas rati. Frotē dvieļi. Halāti. HoReCa apģērbi un apavi. Priekšauti. Darba apģērbi un apavi. T-krekli. Flīsa jakas. Flīsa vestes. Medicīnas apģērbi un apavi. Floriana, Koi medicīnas apģērbs. Gultas veļa. Spilvendrānas. Palagi. Preces urīna nesaturēšanai. Guļošo slimnieku aprūpei. Autiņbiksītes. Kosmētiskie un kopšanas līdzekļi Abena. Gaisa atsvaidzinātāji un smaku neitralizētāji. Karogi. Turētāji. Apģērbi pēc pasūtījuma. Apģērbi ar izšuvumu. Veikals Darba apģērbi un apavi. Veikals Viss ideālai tīrībai. Spilves iela 4. Darba apģērbi un apavi. Drošības apavi. Aizsardzības apavi. Gumijas zābaki. Flīsa jakas. Darba apģērbs un aizsardzības līdzekļi. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija

Saistītie uzņēmumi

Preču zīmes

ABEBA
ABENA
FLORIANA
HAUG BURSTEN
HYDRACHIM
INNOCID
MAPA
MUBB
PAPERNET
SELDEN
TTS