"Maziņš kā jūra" privātais bērnudārzs - "Skolmeistars", SIA

Kontakti
  • Social networks
Darba laiks
  • Pr. 7:00-19:00
  • Ot. 7:00-19:00
  • Tr. 7:00-19:00
  • Ce. 7:00-19:00
  • Pk. 7:00-19:00
  • Se. -
  • Sv. -
Apraksts

“Maziņš kā jūra’’ ir pirmsskola, kurā tiek nodrošināta gan aizraujoša nodarbību programma, gan mīlestības pilna un gādīga vide, kurā augstu vērtēta tiek katra bērna personība, veicināta pozitīva pašapziņa un uz savstarpēju cieņu balstīta sadarbība. Šajā pirmsskolā realizējam tās pedagoģiskās idejas un principus, kurus mēs, dibinātāji un skolotāji, esam izmantojuši un ar labiem rezultātiem pārbaudījuši savā darbā. Jau vairākus gadus esam aktīvi projektu dalībnieki Nordplus programmā (www.nordplusonline.org). Priecājamies iepazīties ar pirmsskolas izglītības pieredzi Baltijas valstīs un nākotnē ceram iemantot draugus arī Ziemeļvalstīs. No 2015. gada esam iesaistījušies Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) stratēģiskās partnerības projektā “Valuing play” (Rotaļa ir vērtība), Nr. 2015-1-LV01-KA219-013447-1. 

Atslēgvārdi

Privātais bērnudārzs, dārziņš, Privātā pirmsskolas izglītības iestāde, bērnu dārzs Pārdaugavā, Bērnu pieskatīšana, Bērnu izziņas, mācību materiāli, uzskates materiālu gatavošana, tirdzniecība, izbraukuma semināri, profesionālas konsultācijas uz vietas, vecāku apmācība, harmoniskas personības veidošana, bērnudārzi, pirmsskolas izglītība, Nodarbības bērniem, aizraujoša nodarbību programma, pozitīva mācību vide, sociālo iemaņu attīstība.

Ziņas

SIA "Skolmeistars" – pirmsskolas izglītība, pirmsskola, privātais bērnudārzs

Kvalitatīva pirmsskolas izglītība ir neatņemama bērna dzīves sastāvdaļa. Kvalitatīva pirmsskolas izglītība veido vērtīgu zināšanu un izpratnes pamatu, kas palīdz vieglāk un sekmīgāk apgūt mācību vielu pamatskolā, vidusskolā un universitātē, sasniegt nozīmīgus rezultātus izvēlētajā profesijā, uzlabojot dzīves kvalitāti pieaugušā

"Maziņš kā jūra" – privātais bērnudārzs Pārdaugavā

Privātais bērnudārzs nodrošina individualizētu pieeju mācību procesā. Tāpat kā katram bērnam ir atšķirīga personība un intereses, tā arī katram ir nepieciešama atšķirīga mācību pieeja, jo kāds labāk uztver klausoties, cits – skatoties vai darot.