"VRK Travel", SIA

Tūrisms
Apraksts

Visus spēkus ieguldīt, lai nodrošinātu ceļotājiem neaizmirstamu atpūtu, spilgtas atmiņas un labu garastāvokli. Mūsu darbinieki pārzina un mīl savu darbu. Mūsu menedžeri vienmēr pēta klientu atsauksmes, kas dod mums iespēju paplašināt tūrisma galamērķu piedāvājumus un paaugstināt piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Аutobusu tūres notiek ar ērtiem tūrisma klases autobusiem, kuri var pārvest no 7 līdz 70 pasažieriem. Еkskursijas vada sertificētie grupas vadītāji, augsti kvalificētie gidi ar lielu darba pieredzi. Mūsu klientu un partneru ērtībām mēs izmantojam IT tehnoloģijas. 2018.gadā esam radījuši elektronisko rezervēšanas sistēmu, pateicoties kurai mūsu klientiem un partneriem tagad ir iespēja „no mājam” veidot un rezervēt savu ceļojumu patstāvīgi. 

Atslēgvārdi

Tūrisma aģentūra, ceļojumi ar lidmašīnu, ceļojumi ar autobusu.

Ziņas

SIA "VRK Travel" –  tūrisma pakalpojumi

Pēdējā brīža ceļojumi un ceļojumi ar lidmašīnu, ko piedāvā tūrisma operators "VRK Travel", ļaus izbaudīt lielisku atpūtu un apskatīt skaistākās vietas Izraēlā, Maltā un Prāgā.

SIA "VRK Travel" – pēdējā brīža ceļojumi

Daudzi, kas plāno, kā pavadīt savu ilgi gaidīto atvaļinājumu, vēlas vienlaikus arī ietaupīt. Šādos gadījumos lielisks variants ir pēdējā brīža ceļojumi, kas dod iespēju atpūsties no ikdienas raizēm, laiskojoties saules apspīdētā jūras vai okeāna krastā, un iepazīt jaunas valstis par ļoti izdevīgu cenu.