Banner 980x90

Biķernieku kompleksā sporta bāze

Pagājušā gadsimta 50. gados ar Autotransporta un šoseju ministrijas atbalstu motosporta sabiedrība uzsāka teritorijas meklēšanu sporta bāzei. No motosportistu puses trases vietas izvēles komisijā piedalījās Automoto sporta federācijas priekšsēdētājs Pauls Grauze, TD CAMK kluba priekšnieks Oskars Valbergs, sporta daļas vadītājs Eduards Kiope un PSRS sporta meistars Kārlis Ošiņš. 

Tika apsekoti vairāki rajoni:  Senču sila apkārtnē Baltezerā, Pārdaugavā Babītes mežu  rajons un Biķernieku  tālākais nostūris pie vecā Mežciema. Komisija vienbalsīgi lēma, ka Biķernieku meža variants ir vispiemērotākais, jo tur kopā ar šosejas sacīkšu ceļu, varēja veidot starptautiskas nozīmes motokrosa trases. Biķernieku kompleksā sporta bāze tika atklāta 1966. gadā un šobrīd tā ir lielākā auto un moto sporta trase Baltijā. Sporta bāzē iespējams izīrēt un izmantot dažādas auto un moto sporta trases (kartinga trasi, lielo moto trasi un mācību bezceļu trasi), telpas (garāžas, nojumes, angārus), kā arī slidotavu un hokeja laukumu.

Adrese: S. Eizenšteina 16, Rīga, LV-1079
Tālrunis: +371 67025800, +371 25714991
Mājaslapa: www.bksb.lv
E-pasts: info@bksb.lv
GPS koordinātes: 56.9665679, 24.2257852

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)