Banner 980x90

Daugavgrīvas cietoksnis

Dažu kilometru attālumā no Rīgas centra atrodas Daugavgrīvas cietoksnis. Seštūrainais 17. gadsimta cietoksnis ir piedzīvojis zviedru, Krievijas Impērijas un  PSRS Baltijas kara flotes vienības. 

Militāro ēku paliekas ir pilnas noslēpumu un pārsteidzošu atklājumu. Daugavgrīvas cietoksnis apmeklētājiem pieejams sestdienās un svētdienās. Daugavgrīvas cietokšņa pirmsākumi meklējami 17. gs., kad cietokšņa pirmos nocietinājumus poļu-zviedru kara laikā uzbūvēja zviedru armija. Padomju laikos cietoksnī bija izvietota apsardzes daļa, kuģu remontdarbīca, tajā atradās arī tādi objekti kā mīnu traleris un divas zemūdenes. Mūsdienās Daugavgrīvas cietoksnis tiek izmantots kā Latvijas Republikas muitas zona. Cietokšņa patiesais skaistums atklājas no putna lidojuma – sešu staru zvaigzne, kas nokritusi netālu no Daugavas ietekas jūrā.

Adrese: Birzes iela 2, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1016
Tālrunis: +371 28204051 
Mājaslapa: www.liveriga.comwww.facebook.com/daugavgrivas.cietoksnis
E-pasts: info@rigatic.lv
GPS koordinātes: 57.0435081, 24.0400398

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)