Banner 980x90

Rīgas Doms 

Rīgas Doms ir Rīgas un Latvijas arhibīskapa katedrāle un Doma draudzes dievnams, kas vēsturiski bijusi Livonijas centrālā katedrāle līdz Livonijas sabrukšanai 1561. gadā. Rīgas Doms sevī apvieno romānikas, agrīnās gotikas, baroka un jūgendstila iezīmes, un ir gan viduslaiku perioda lielākā, gan viena no vecākajām sakrālajām celtnēm Latvijā un Baltijas reģionā. 

Mūsdienās Rīgas Domā darbojas Doma evanģēliski luteriskā draudze, un tas ir kļuvis par galveno Latvijas ekumēnisko dievkalpojumu norises vietu, kā arī vienu no Rīgas mūzikas dzīves centriem. Rīgas Doms glabā vēstures, arhitektūras, mākslas un kultūras vērtības no dažādiem gadsimtiem.

Adrese: Herdera laukums 6, Centra rajons, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 29499097
Mājaslapa: www.doms.lv
E-pasts: doms@doms.lv
GPS koordinātes: 56.949016, 24.1025701

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)