Banner 980x90

12 noderīgas bezmaksas lietotnes ceļojumu idejām un plānošanai: Iesaka eksperts

Līdz ar vasaras iestāšanos, ir sākusies atvaļinājumu sezona. Ja nepieciešamas jaunas idejas vai padomi to plānošanai, noderēs dažādas mobilās lietotnes. Lietotnes tālrunī var palīdzēt ne tikai plānošanas procesā, kad meklē iedvesmu ceļojumiem, labākās viesnīcas, restorānus un aizraujošākos maršrutus, bet arī tad, ja vēlies atrast labierīcības citā valstī vai mēģini tikt galā ar laika joslu izmaiņām.

“Mobilais telefons ir ierasts un neaizstājams palīgs mūsu ikdienā. Arī ceļojumos varam ņemt talkā viedtelefonu, kas palīdzēs gan labāk plānot, gan izbaudīt ceļojumu. Bez ierastās navigācijas funkcijas, kas palīdz orientēties nepazīstamās vietās, ir virkne dažādu noderīgu lietotņu, kas ceļošanu var atvieglot, padarīt mierpilnāku un interesantāku. Ja izvēlies izmantot kādu no lietotnēm, iesakām to lejupielādēt drošos un pārbaudītos interneta veikalos, piemēram, “Google Play” vai “App Store”, kā arī pārliecināties, kuri pakalpojumi ir bez maksas, bet par kuriem būs jāveic papildu maksa,” saka “Tele2” tehniskā servisa vadītājs Gints Peičs.

1. Jaunām idejām – “Headout” un “Culture Trip”

Ja plāno pēdējā brīža ceļojumu, lietotne “Headout” ir ideāli piemērota tev. Tikai daži klikšķi, lai atklātu interesantas izrādes, ekskursijas un citas aktivitātes pilsētā, kurā atrodies. Šeit tu atradīsi ne tikai labākos pēdējā brīža pasākumus, bet arī atlaides biļetēm.

Lietotne “Culture Trip” nodrošina labākos ceļotāju ieteikumus un video ar apskates vietām. Lietotnē esošie rīki ļauj izveidot apmeklējamo vietu sarakstus un uzreiz rezervēt viesnīcas.

2. Par labākajiem piedāvājumiem – “Hopper” un “Skiplagged”

Ja meklē lētākās viesnīcas un lidojumus, lietotne “Hopper” būs neaizstājams palīgs. Tās tehnoloģija katru dienu analizē miljoniem lidojumu un viesnīcu cenas un norāda, vai rezervēt ceļojumu tagad vai nedaudz pagaidīt. Tev būs jāievada galamērķis un kalendārā būs redzams lētākā un dārgākā lidojuma datums. Šeit vari iestatīt paziņojumus par cenu kritumiem un filtrēt savus braucienus – izslēgt iespējas ar gariem pārlidojumiem, papildu maksām vai citiem ierobežojumiem.

Vēl viena lietotne, kas ļauj ekonomēt, ir “Skiplagged”. Tajā vari atrast lētākus transfēra vai pēdējā brīža viesnīcu piedāvājumus. Šeit pieejamie rīki arī ļauj iestatīt brīdinājumus par cenu kritumu, izsekot citu cilvēku ieteikumiem un uzzināt noderīgus padomus.

3. Plānošanai – “Sygic Travel Maps” un “Visit a City”

Lietotnē “Sygic Travel Maps” ir milzīga ceļvežu datubāze un vairāk nekā 50 miljoni atrakciju vienā kartē: labākās viesnīcas, muzeji, restorāni un veikali. Šeit integrētie rīki palīdz iepriekš plānot, cik ilgs laiks būs nepieciešams objektu apmeklēšanai, uzzināt informāciju par to darba laiku un cenām. Lietotne ir bez maksas, taču, lai piekļūtu maršrutiem bez interneta pieslēguma, būs jāiegādājas premium versija.

Lietotne “Visit a City” piedāvā ieteiktos apskates ceļvežus, pamatojoties uz to, cik dienas plāno pavadīt izvēlētajā pilsētā. Lietojumprogrammu rīki automātiski savieno tuvumā esošās apskates vietas un norāda, cik tālu viena no tām atrodas, un aptuveno laiku, ko varētu tur pavadīt. Lietotne ļauj arī rezervēt ekskursijas un iegūt vispārīgu informāciju par ceļojumiem un padomus, kā ietaupīt naudu.

4. Mantu pakošanai – “Packing Pro” un “PackPoint”

Daudziem koferu krāmēšana pirms ceļojuma ir visnepatīkamākā lieta, un “Packing Pro” var mazināt šos pārdzīvojumus. Lietotne palīdz izveidot galveno lietu sarakstu, pamatojoties uz ceļojuma laiku, laika apstākļiem un citiem svarīgiem faktoriem. Lietotnē ir daži iepakošanas sarakstu piemēri un iespēja dalīties tajos ar draugiem vai ģimeni.

Ja nevēlies sarakstu veidot pats, uztici to lietojumprogrammai “PackPoint”. Pēc galamērķa, izbraukšanas datuma un laika, ko plāno tur pavadīt, ievadīšanas lietotne izveidos tev sarakstu. Lietotnē esošie rīki ļauj rediģēt izveidotos sarakstus un atzīmēt jau izveidotās listes.

5. Gardākām maltītēm – “Zomato” un “The Fork”

“Zomato” lietotne palīdz ātri atrast labākos tuvumā esošos restorānus, pamatojoties uz lietotnē iebūvēto klientu atsauksmju sistēmu. Šeit var ne tikai meklēt vislabāk novērtētās ēdināšanas vietas, bet arī pasūtīt maltītes uz mājām un izmantot lietotnē sniegtos piedāvājumus.

Vēl viena noderīga lietotne maltītes atrašanai jaunā pilsētā ir “The Fork”. Tas atvieglos jaunu un aizraujošu restorānu atklāšanu, kā arī galdiņu rezervēšanas procesu. Lietotnē ir arī lojalitātes programma, kas palīdz pelnīt punktus par katru pasūtījumu.

6. Miega režīms – “Timeshifter”

Ceļotājiem uz tālām zemēm vajadzētu izmēģināt lietotni “Timeshifter”, kas sniedz padomus, kā rīkoties, mainoties laika joslām. Aizpildi savu profilu un konkrētu ceļojuma informāciju, un lietotne izveidos personalizētus padomus un īpašu grafiku. Tajā tu redzēsi, kad atrasties gaismā, kad gulēt, lai izvairītos no spilgtas gaismas vai kofeīna. Izmantojot lietotni, vari arī pievienoties lielai ceļotāju kopienai un iegūt daudz noderīgas informācijas. Personīgo plānu varēsi izveidot bez maksas vienu reizi, bet, ja vēlēsies šo aplikāciju izmantot citiem braucieniem, būs jāiegādājas abonements.

7. Tualetes meklējumi – “Flush”

Lietotne “Flush” ļauj atrast publiskās tualetes dažādās pilsētās. Tāpat lietotne sniedz informāciju par to, vai ceļotājiem būs jāmaksā, jāizmanto atslēga un vai tualete ir pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Aplikācijas meklē “Google Play” vai “App Store”.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)