Banner 980x90

23. septembrī 20 Latvijas pilsētās norisināsies "Latvijas Orientēšanās nakts 2022"

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 23. septembrī norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts 2022, kas ir aizraujošas trīs stundu sacensības rogainingā ar kājām.

Dalība pasākumā ir bez maksas, pieteikšanās līdz 19. septembrim tiešsaistē rogaining.lv/onakts.

Sacensībās piedalās komandas divu līdz piecu cilvēku sastāvā kādā no grupām: OPEN, sievietes, ģimenes, veterāni.

Nepieciešams uzlādēts telefons un Qrenteerings mobilā aplikācija. Atzīmēšanās kontrolpunktos notiks, nolasot QR kodus. Aplikācija pieejama Google Play un Apple App Store. Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā.

Reģistrācija un numuru saņemšana 23. septembrī sāksies no pulksten 18.30, karšu saņemšana no pulksten 19.00. Kopīgs starts pulksten 20.00 un finišs 23.00. Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti.

Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt rogaining.lv/onakts.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)