Banner 980x90

3 padomi vasaras riepu izvēlē

Vai ir pienācis laiks iegādāties jaunas riepas savam auto? Piedāvājuma klāsts šobrīd ir ļoti daudzveidīgs, tādēļ orientēties tajā var nebūt tik vienkārši. Viena no iespējām ir paļauties uz iepriekšēju pieredzi un izvēlēties pārbaudītas vērtības, tomēr dažkārt ir vērts izpētīt aktuālo piedāvājumu un iepazīties arī ar citām iespējām, kas ļautu uzlabot gan braukšanas komfortu, gan drošību. Lasiet tālāk un uzziniet, ko ņemt vērā, iegādājoties jaunas vasaras riepas! 

Piedāvājuma izvērtēšana 

Auto riepas šobrīd iespējams iegādāties dažādās tirdzniecības vietās, tostarp internetā. Tomēr, lai būtu pārliecība par iegādāto riepu kvalitāti, drošākā vieta to iegādei ir uzticams riepu serviss vai riepu garāža, kur riepas tiek atbilstoši uzglabātas. Visbiežāk tur pieejama arī riepu montāža, kas pamatīgi atvieglo rūpes par auto sagatavošanu sezonai. 

Lai saprastu, kāda veida riepas būs jūsu automašīnai piemērotākās (https://www.riepugaraza.lv/zimoli/sailun), ir jāizvērtē ne tikai to cena, bet arī jūsu braukšanas paradumi. Tā, piemēram, vissezonas riepas var būt izdevīgs risinājums, jo ar tām atļauts braukt ne tikai vasarā, bet arī citos gadalaikos, tomēr ir jārēķinās ar to, ka siltajā laikā tās dilst ātrāk un neuzrāda tik labu veiktspēju kā vasaras riepas. 

Neatkarīgo riepu testu rezultāti 

Ir vērts arī iepazīties ar neatkarīgo riepu testu rezultātiem, kas sniegs priekšstatu par to, kuras riepas atzītas par labākajām un drošākajām. Lai arī topa augšgalā parasti ierindojas pasaulē atzītu ražotāju Premium klases riepas, tas nenozīmē, ka zemākas klases riepas nav pietiekami uzticamas. Labs variants ir populāro zīmolu meitas uzņēmumu ražotās riepas, kas daudz neatpaliek kvalitātes ziņā, taču to cena ir pircējam daudz draudzīgāka. 

Mazlietotas vai jaunas riepas? 

Vēl viens jautājums, kas ir jāizvērtē – iegādāties jaunas vai mazlietotas riepas? Jaunas riepas vienmēr ir drošāka izvēle, taču, ja budžets ir pavisam ierobežots, lietotas riepas ieteicams iegādāties pie uzticama pārdevēja, piemēram, labi novērtētā riepu servisā. 

Riepu Garāža – kvalitatīvas riepas jūsu auto 

Vai ir aktuālas labas riepas Rīgā? Ieskatieties servisa “Riepu Garāža” piedāvājumā, kur pieejamas gan mazlietotas, gan jaunas riepas dažādās cenu kategorijās. Izvēlei ir arī lietie diski, riepu balansēšana un montāža. Uzziniet vairāk www.riepugaraza.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)