Banner 980x90

Aicina apmeklēt fotokonkursa "Jauna elpa” ceļojošās fotoizstādes atklāšanu

Ikviens interesants ir aicināts apmeklēt fotokonkursa “Jauna elpa" ceļojošās izstādes atklāšanas pasākumu sestdien, 11. martā, pulksten 15.00 LKA Latvijas Kultūras koledžā, Bruņinieku ielā 57, Rīgā.

Šā gada februāra mēnesī norisinājās LKA Latvijas Kultūras koledžas studentu kursa darba ietvaros rīkots fotokonkurss.

Lai piedalītos fotokonkursā, dalībniekiem bija jāizmanto dziesma “Jau ni mes” kā iedvesmas avots. Saite uz dziesmu: https://youtu.be/d9GQNp7r8Tk. Dziesmu izpilda latgaliešu grupa “Bez PVN”, kura pagodinās arī ar savu klātbūtni izstādes atklāšanas pasākumā.

Fotokonkursa mērķis - sekmēt pozitīvu atpazīstamību un popularitāti ne tikai pašai mūzikas grupai, bet arī latgaliešu kultūrai visā Latvijas teritorijā, tādējādi saglabājot latviskās kultūrtelpas unikalitāti un bagātību visā tās daudzveidībā, kā arī radīt iespēju ikvienam izpaust savus talantus fotomākslā.

Konkursā piedalījās dalībnieki ar vairāk nekā 60 darbiem. Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Aleksandra Devin, Lāsma Lopatko un Edgars Sparāns, izvēlējās labākos 15 darbus, kuri tiek iekļauti fotoizstādē. Izstādes atklāšanas laikā tiks pasniegtas balvas labāko darbu autoriem.

Pēc ceļojošās izstādes atklāšanas būs arī iespējams to apskatīt dažādās Latvijas vietās. Lokācijas pašlaik tiek turētas noslēpumā, taču pakāpeniski tās tiks publicētas fotokonkursa sociālajos medijos Facebook un Instagram.

Pasākumu atbalsta: A/S “Latgales piens”, Piedzīvojumu Parks “Tarzāns”, “Stops Ideju Krūzes”, “Brain Games”, “Līvānu ķiploks”, “Ausmeņa Kebabs”, Z/S “Kurmīši”, “Griksi”, “Cannelle Bakery”, Kafijas grauzdētava “KUUP”, “FotoBarons.lv”, “Līgatnes vīna darītava”. Pasākums veidots sadarbībā ar latgaliešu grupu “Bez PVN”, LKA Latvijas Kultūras koledžu, “Valodu māja”.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)