Banner 980x90

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Gada rīdzinieks 2023”

Rīgas dome aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumam "Gada rīdzinieks 2023". Laureātu nosauks 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, Rīgas domes svinīgās sēdes laikā.

Pretendents pašvaldības apbalvojumam var būt jebkuras valsts piederības un tautības persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu un šogad ar savu talantu un darbu veicinājusi Rīgas vārda atpazīstamību Latvijā un pasaulē kultūras, zinātnes, sporta, inovāciju, pilsoniskās līdzdalības u.c. jomās, pievēršot sabiedrības uzmanību Latvijas galvaspilsētai.

Pretendentus apbalvojumam "Gada rīdzinieks 2023" ikviens var pieteikt līdz 8.novembrim, aizpildot anketu pašvaldības portālā riga.lv .

Iesūtītos pieteikumus vērtēs komisija Rīgas domes priekšsēdētāja Viļņa Ķirša vadībā. Žūrijā šogad iekļauti balvas “Gada rīdzinieks 2022” ieguvēju – biedrības “Tavi draugi” – pārstāvis, domes pastāvīgie sadarbības partneri, t.sk., Memoranda padomes, Apkaimju alianses un apkaimju biedrību pārstāvji. Vērtēšanas komisijā uzaicinātās arī kultūras jomas autoritātes un citi.

Līdz šim apbalvojumu "Gada rīdzinieks" saņēmuši sabiedrībā pazīstami zinātnieki, mūziķi, sportisti, mākslinieki un citu profesiju pārstāvji.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)