Banner 980x90

Aicina ziņot, kur Rīgā nepieciešams pazemināt ietvju apmales

Rīgas domes Satiksmes departaments atgādina, ka vēl līdz 30. septembrim ikviens ir aicināts piedalīties akcijā  "Nolīdzini apmales!" un iesūtīt Satiksmes departamenta mājas lapā www.rdsd.lv informāciju par vietām Rīgā, kur būtu nepieciešams pazemināt ietvju apmales. 
Kā ziņots, akcija tika izsludināta 16.septembrī Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros.

Izmantojot šo informāciju, Rīgas domes Satiksmes departaments izstrādās apmaļu pazemināšanas rīcības programmu, lai mērķtiecīgi uzlabotu pārvietošanās apstākļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem, māmiņām ar bērnu ratiņiem un velosipēdistiem.

Līdz šim ietvju apmaļu pazemināšana Rīgā vēsturiski izbūvētajām ielām tika veikta ielu rekonstrukcijas jeb pilnīgas pārbūves laikā. Izbūvējot jaunas ielas, gājēju apmalēm tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Taču ielu pārbūves un jaunu ielu izbūves process ir pakāpenisks. Tāpēc, lai ietvju apmaļu pazemināšanu veiktu mērķtiecīgi salīdzinoši īsākā laika periodā, šo darbu veikšanai ir paredzēts izstrādāt atsevišķu rīcības programmu. Darbus paredzēts realizēt, sākot ar tām vietām, kur ietvju apmales būs nepieciešams pazemināt, lai nodrošinātu pārvietošanās iespējas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Kaut arī akcija "Nolīdzini apmales!" ilgs līdz 30.septembrim, informāciju par vietām, kur Rīgā nepieciešams pazemināt ietvju apmales, iedzīvotāji varēs sūtīt arī turpmāk uz departamenta e-pastu sd@riga.lv vai pa pastu. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)