Banner 980x90

Aktivitātes Rīgas Mūzikas internātvidusskolā

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Aprīlis, kā jau ierasts, Rīgas Mūzikas internātvidusskolā ir aktīvs mēnesis. Aprīļa sākumā tika organizētas Atvērto durvju dienas, kā arī ieskandināts Raimonda Paula atklātais konkurss mūzikā. Taču šomēnes esam aktīvi ne tikai mūzikā, bet arī citos darbos.

Šobrīd skolas pagalmu rotā kas nebijis – tikko uzbūvēta estrāde! Lai gan neliela, toties pašiem sava. Tā kā pavasaris ir bagāts notikumiem un pasākumiem, tad itin drīz varēsim to iemēģināt.

Šomēnes esam uzņēmuši arī ciemiņus no visām Latvijas pusēm – gan Atvērto durvju dienās, gan mūzikas konkursā, kā arī Valkas pamatskolu Ekoskolas aktivitāšu ietvaros.

Skolas vokālais ansamblis arī veiksmīgi atgriezies no ciemošanās Somijā. Koncerti tika sniegti Mikkeli mūzikas skolā, kā arī Jukas pamatskolā. Maijā savukārt gaidīsim ciemiņus no Somijas.

Ļoti strauji tuvojas viens no mūsu skolas gada atbildīgākajiem brīžiem – gada atskaites koncerts. Šogad tas norisināsies 28. aprīlī bērnu un jauniešu centrā "Altona". Visi laipni gaidīti!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)