Atklāts unikāls foto un audio projekts "Beauty is Ageless"

Atzīmējot tirdzniecības centra "Spice" 15.dzimšanas dienu, 21.septembrī svinīgā gaisotnē atklāta nebijusi izstāde "Beauty is Ageless", kurā fotogrāfijās atspoguļotas 15 iedvesmojošas dāmas, bet īsā audio ierakstā dzirdamas viņu dzīves atziņas.

"Spice 15.gadu jubilejā dāvina saviem apmeklētājiem foto un audio izstādi "Beauty is Ageless", kurā tos uzrunā 15 talantīgas, vienmēr skaistas, veiksmīgas un dzīvespriecīgas sievietes. Mēs vēlamies, lai šī izstāde iedvesmo apmeklētājus un rosina katru paņemt kādu daļiņu sev. Tik tiešām, ir jāpiekrīt Kafkas teiktajam, ka katrs, kurš spēj it visā saskatīt skaistumu, nekad nenoveco," atklāj t/c Spice direktore Iveta Lāce.

Projekta tapšanas laikā 15 sabiedrībā zināmas sievietes, kuras spēj iedvesmot ar savu sievišķību un eleganci jebkurā vecumā. Dāmas piedalījās foto sesijās un kopā ar žurnālisti, bloga ageless.lv autori Unu Ulmi meklēja atbildes uz jautājumiem par skaistumu, gadiem, spēka avotiem un dzīves jēgu.

"Vizuālās un audio pieejas apvienošana ļauj daudz dziļāk ielūkoties šo sieviešu būtībā, atspoguļojot kā viņu ārējo skaistumu, tā iekšējo dziļumu. Mēs runājām par tēmām, ar kurām sievietes mēdz saskarties sarežģītos dzīves posmos un nonācām pie vērtīgām atziņām, kas lauž priekšstatus par stereotipiskiem skaistuma etaloniem. Es ļoti ceru, ka šis projekts iedvesmos, stiprinās un pozitīvi uzlādēs daudzas mūsu sievietes," atzīmē projekta idejas autore Una Ulme.

Projektā piedalās modes dizainere Natālija Jansone, salonu tīkla Kolonna galvenā kosmētiķe Baiba Jevdokimova, dejotāja un deju pasniedzēja Vija Vētra, izdevniecības Rīgas Viļņi valdes priekšsēdētāja Aija Simsone, daudzbērnu māmiņa, bloga mnemozine.lv izveidotāja Una Gavare, pasniedzēja Lelde Vikmane, stiliste Žanna Dubska, dietoloģe Lolita Neimane, uzņēmēja Kristīne Līpiņa, t/k Spice direktore Iveta Lāce, galerijas Putti īpašniece Agita Putāne, jogas pasniedzēja Ineta Ķirse, aktrise un režisore Ināra Slucka, Vīna Studija valdes priekšsēdētāja Ilze Freimane un baleta pasniedzēja Zita Errs.

Fotosesijās dāmas iemūžināja fotogrāfes Aiga Rēdmane, Liene Pētersone un Linda Lauva, bet par viņu vizuālo veidolu rūpējās stiliste Iveta Vecmane. Izstādes atklāšana noritēja svinīgā un pacilājošā gaisotnē, aktiera Jura Žagara vadībā.

"Beauty is Ageless" foto izstāde ir aplūkojama t/c "Spice" laukumā pie informācijas centra līdz 16.oktobrim. Pilnus interviju tekstus ar projekta dalībniecēm var izlasīt blogā "www.spice.lv" un "www.ageless.lv". Kontaktinformācija: Maija Trikule-Pleša Prospero sabiedriskās attiecības Mob.: 22076439

Viss par: Lietotāju ziņas