Atsevišķos "Rīgas mikroautobusu satiksmes" maršrutos būs izmaiņas kustības sarakstos

Rīga, 17.maijs, LETA. Sākoties vasaras sezonai, pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) atsevišķos maršrutos no šā gada 1.jūnija stāsies spēkā izmaiņas kustības sarakstos darba dienās, informēja RMS pārstāvji.

Maršrutā Nr.300 "Stacijas laukums - Vecdaugava" darba dienās un brīvdienās, vasaras sezonā no 1.jūnija līdz 31.augustam atsevišķi ekspressbusi brauks līdz galapunktam "Vecāķi". Informācija par to, ka ekspressbuss kursēs līdz Vecāķiem, būs redzama priekšā uz elektroniskā tablo.

Pirms iekāpšanas 300.maršruta ekspressbusā RMS aicina pasažierus pievērst uzmanību elektroniskajam tablo, kas atrodas priekšā. Nelielas izmaiņas kustības sarakstos darba dienās būs 224., 237. un 241.maršruta minibusos, kur atsevišķiem reisiem mainīsies atiešanas laiki.

RMS nodrošina pasažieru pārvadājumus 20 pilsētas maršrutos ar minibusiem.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, RMS apgrozījums pērn bija 11,047 miljoni eiro, bet peļņa - 17 362 eiro. Uzņēmums 2016.gadā strādāja ar 11,815 miljonu eiro apgrozījumu un 53 666 eiro peļņu.

Pilnsabiedrība RMS dibināta 2012.gadā, tās biedri ir tieši un pastarpināti Beļģijā reģistrētajam uzņēmumam "B-International" piederošās SIA "B-Bus" un SIA "Sabiedriskais autobuss".