Auditorkompānijas "Ernst & Young Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 2%

Starptautiskā auditorkompānija "Ernst & Young Baltic" pagājušajā finanšu gadā, kas ir laikā no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, strādāja ar 12,468 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2% vairāk nekā gadu iepriekš.

Rīga, 27.nov., LETA. Starptautiskā auditorkompānija "Ernst & Young Baltic" pagājušajā finanšu gadā, kas ir laikā no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, strādāja ar 12,468 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 25,6% un bija 1,617 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Gada pārskats liecina, ka pagājušajā finanšu gadā "Ernst & Young Baltic" ieņēmumi no vietējā tirgū sniegtajiem pakalpojumiem pieauga par 335 515 eiro, salīdzinot ar iepriekšējo finanšu gadu, un bija 8,307 miljoni eiro, bet kompānijas ieņēmumi no pakalpojumu eksporta saruka par 84 988 eiro un bija 4,161 miljons eiro. Vadības ziņojumā norādīts, ka pagājušajā finanšu gadā "Ernst & Young Baltic" izstrādāja dabasgāzes tirdzniecības platformas risinājuma izvēles specifikāciju Baltijas un Somijas vienotā gāzes tirgus vajadzībām, kā arī sniedza atbalstu Veselības ministrijai ar mērķi veicināt efektīvu slimnīcu sadarbības modeļa izstrādi un ieviešanu, izstrādājot praktiskus ieteikumus slimnīcu sadarbības pilnveidei Latvijā.  Tāpat "Ernst & Young Baltic" pagājušajā finanšu gadā paplašināja un pilnveidoja digitālo un automatizācijas pakalpojumu klāstu. Turpināti arī grāmatvedības uzskaites apmācību projekti valsts un pašvaldību iestādēm, kas saistīti ar Ministru kabineta noteikumiem "Grāmatvedības un uzskaites kārtība budžeta iestādēs".  Pagājušajā finanšu gadā "Ernst & Young Baltic" sniedza arī risku vadības konsultācijas un realizēja ar noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizēšanas novērošanu saistītus projektus. Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, "Ernst & Young Baltic" strādāja ar 12,218 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 10,3% un bija 2,173 miljoni eiro. Kompānija "Ernst & Young Baltic" reģistrēta 2002.gada jūnijā, un tās pamatkapitāls ir 6971 eiro. Kompānijas kapitālā 99,99% pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam "Baltic Network", bet 0,01% - Beļģijā reģistrētam uzņēmumam "EY Eurioe SCRL". 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)