Auditorkompānijas "Ernst & Young Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 6,8%

Rīga, 4.dec., LETA. Auditorkompānijas "Ernst & Young Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 12,218 miljoni eiro, kas ir par 6,8% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā.

Rīga, 4.dec., LETA. Auditorkompānijas "Ernst & Young Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 12,218 miljoni eiro, kas ir par 6,8% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 10,3% un bija 2,173 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Kompānijas finanšu pārskata vadības ziņojumā minēts, ka pagājušajā finanšu gadā "Ernst & Young Baltic" vairākiem klientiem izstrādāja un ieviesa Vispārējās datu aizsardzības regulas vadlīnijas, realizēja vairākus digitalizācijas un darījumu konsultācijas projektus, kā arī realizēja projektus valsts un pašvaldības iestādēm. Tāpat pagājušajā finanšu gadā "Ernst & Young Baltic" realizēja projektus un sniedza konsultācijas, kas saistītas ar noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizēšanas novēršanu. Nākotnē auditorkompānijas vadība plāno pilnveidot darbinieku profesionalitāti un prognozē klientu un piedāvāto pakalpojumu skaita pieaugumu. Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, "Ernst & Young Baltic" strādāja ar 11,441 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 34,3% un bija 1,969 miljoni eiro. Kompānija reģistrēta 2002.gada jūnijā, un tās pamatkapitāls ir 6971 eiro. "Ernst & Young Baltic" kapitālā 99,99% pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam "Baltic Networks", bet 0,01% - Apvienotās Karalistes uzņēmumam "Ernst & Young Europe". "Ernst & Young Baltic" galvenie darbības virzieni ir revīzijas un grāmatvedības pakalpojumi, nodokļu un uzņēmējdarbības vadības konsultāciju sniegšana, kā arī saistīto pakalpojumu sniegšana.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)