Banner 980x90

Brīvības svētkus aicina sagaidīt ar piedalīšanos orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā”

Lai aktīvi un erudīti atzīmētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu 4. maijā, liepājnieki un pilsētas viesi aicināti pieteikt savu dalību aizraujošās orientēšanās spēlēs komandām “Liepājas pēdas Latvijā”, kuras šogad norisināsies jau desmito reizi, vēsta pašvaldība.

Orientēšanās spēles ir veidotas kā izzinoša pastaiga vai izbrauciens pa pilsētu un paredzētas draugiem, ģimenēm un kolektīviem, kas vēlas pavadīt laiku aktīvi, vienlaikus uzzinot interesantus faktus par Liepāju un tās nozīmi Latvijas vēsturē un kultūrā.

Dalība spēlēs ir laba iespēja stiprināt komandas garu, veicināt fizisko aktivitāti un vienkārši labi pavadīt laiku.

Komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā savu dalību spēlēs var pieteikt līdz 23. aprīlim, autorizējoties Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā un aizpildot pieteikuma anketu.

Veiksmīgai dalībai spēlēs pašvaldība atgādina, ka orientēšanās karte būs pieejama digitāli, speciālā lietotnē, tādēļ dalībniekiem (komandām) nepieciešama vismaz viena viedierīce ar interneta pieslēgumu.

Orientēšanās spēļu “Liepājas pēdas Latvijā” kontrolpunktus jau tradicionāli plānots veidot vietās, kurās pēdējo gadu laikā tapuši jauni objekti vai pakalpojumi, kurās iespējams saturīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī uzzināt jaunus un interesantus faktus par Latviju un Liepāju gan vēsturiskajā, gan mūsdienu kontekstā.

Komandu reģistrācija un spēļu atklāšana 4. maijā notiks J. Čakstes laukumā, bet spēļu finišs jau tradicionāli būs Rožu ielā 6, pie Liepājas pašvaldības domes ēkas.

Savukārt pēc finiša visi dalībnieki kopā ar visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem J. Čakstes laukumā būs gaidīti uz svētku koncertu un spēļu apbalvošanu. 

Pērn orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā” piedalījās 1082 dalībnieki 259 komandās.

Vairāk informācijas par spēlēm, tostarp spēļu nolikumi pieejami pašvaldības mājaslapā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)