Darbs Rīgā vēl ir!

Jauns gads, jaunas apņemšanās – jauni darbi, tātad arī jaunā dzīve un pavisam cita ikdiena. Taču kurš gan tā var atļauties pamest darbu tieši pēc Ziemassvētku sezonas un tad mesties nezināmajā, meklējot jaunas vakances. Jaunu gadu un lieliskas pārmaiņas taču var sākt arī tuvojoties pavasarim! Kā nekā esam dabas daļa un ja jau tieši pavasarī viss sāk atmosties, tad kāpēc to nedarīt arī mums?

Vakances Rīgā, protams, ir visvairāk. Galvaspilsētā darbu atradīs arī cilvēks bez augstākās vai profesionālās izglītības. Tā tam ir jābūt, jo ne jau visi uzaug ģimenēs, kas spēj savai atvasei nodrošināt studijas. Un, galu galā, arī studenti bez darba pieredzes vēlas piepelnīties. 

Tie, kuriem jau ir viens vai vairāki grādi un vismaz pāris gadu pieredze kādā amatā, noteikti ir apnicis rakties cauri darba sludinājumiem, kuros tiek piedāvāti naudas aizdevumi, fabrikas darbs Nīderlandē vai aizdomīgi piedāvājumi pelnīt tūkstošus internetā. Kārtīgs, stabils darbs ir jāmeklē sakārtotos, rūpīgi veidotos sludinājumu portālos. 

Viens no tādiem ir dalder.lv, kurā atradīsi ne tikai darba sludinājumus, bet arī piedāvātās darba vietas profila lapu, kurā būs iespēja par konkrēto uzņēmumu uzzināt ko vairāk. Sludinājumu portālā Dalder pie katra uzņēmuma profila atradīsi arī atsauksmju lapu, kas var palīdzēt vai nu iemantot, vai apšaubīt kompānijas uzticību. 

Katram uzņēmumam savā profila lapā ir iespēja pievienot arī savu kontaktinformāciju, adresi un arī darba laiku. Autora lapā turklāt būs redzami arī pārējie šī uzņēmuma ievietotie sludinājumi. Ja tev kā darba meklētājam ir kādi papildu jautājumi potenciālajam darba devējam, vari tos uzdot, rakstot turpat, portālā. Nav nepieciešams piesārņot savu mobilo ar telefona numuriem, kuri vēlāk varbūt nemaz nebūs vajadzīgi. 

Lai gūtu ievērību potenciālā darba devēja acīs, arī tu kā darba meklētājs vari izveidot vērā ņemamu, personalizētu profilu. Sludinājumu portāls Dalder piedāvā pat izveidot CV tavā vietā! Tev tikai jāatbild uz anketas jautājumiem – un profesionālajā vidē atzīts personas dzīves apraksts būs gatavs. Izveidotajam CV tiks izveidota sava interneta saite. Topošajam darba devējam tas patiks, jo nebūs jāmaldās pa saglabāto dokumentu kaudzi, bet būs iespēja tavu CV aplūkot online.

CV nav pieņemts rakstīt gari un plaši par savām personīgajām interesēm un spējām, taču Dalder piedāvātajā profila platformā to var darīt uz nebēdu! Galu galā Latvijā brīnumainā kārtā vēl pastāv arī mazie uzņēmumi, un šādu firmu saimnieki parasti vēlas, lai komandā strādā ne tikai nozares profesionāļi, bet arī līdzīgi domājošie. 

Kamēr meklēsi darbu, Dalder piedāvā iespēju arī piepelnīties. Kas būs tavs produkts vai pakalpojums, tas lai paliek tavā ziņā, taču Dalder sniedz bezmaksas sludinājumu platformu daudz un dažādādās kategorijās – vari tirgoties ar adītām zeķēm, bērzu sulām, zīmolu apģērbiem un tāpat arī ar automašīnām vai nekustamo īpašumu. 

Darbs Rīgā ilgi nav jāmeklē. Pilsēta uz vietas nestāv pat Covid-19 laikā. Jā, no ārpuses tā kļuvusi klusāka, taču iedzīvotāji, pateicoties interneta savienojumam, savā starpā turpina komunicēt, apmainīties ar zināšanām, kā arī ar saviem produktiem un pakalpojumiem. Dalder.lv šo saziņu dara vieglāku.