Dārza instrumenti ar akumulatoru – ērtam, klusam un efektīvam darbam

Ar kompaktu un lādējamu akumulatoru aprīkotas ierīces ir viens no mūsdienīga komforta un efektivitātes sasniegumiem. Akumulatori šodien ir visur. Tie nomaina piņķerīgos un kaitinošos vadus, sniedz kustību un rīcības brīvību un nebijušas ērtības ļoti daudzās dzīves situācijās. Arī dārza instrumentu segmentā šodien pieejami lieliski piederumi, kurus darbina ātri uzlādējami akumulatori. 

Zīmols Kärcher ir viens no vadošajiem ražotājiem, kurš piedāvā modernus un funkcionālus dārza instrumentus, kuri darbojas ar jaudīgiem un tajā pašā laikā nelieliem un ātri lādējamiem akumulatoriem. Sortimentā pieejams viss, kas vien nepieciešams dārza kopšanai un uzturēšanai – gan enerģisks akumulatora zāģis, gan parocīgas dzīvžoga šķēres ar akumulatoru, gan kompakti zāles pļāvēji un trimmeri ikvienam īpašumam, kā arī citas lieliskas ierīces, kuras vairs negribēsies nomainīt pret citām.

Kādas ir akumulatora ierīču priekšrocības?

Skatoties uz plašo instrumentu klāstu veikalos, tiešām var apjukt lielajā daudzveidībā. Pieejami gan ar benzīnu darbināmi, gan pie elektrotīkla slēdzami, kā arī ar akumulatoru aprīkoti modeļi. Kurš labāks? Kuru izvēlēties? Arvien biežāk šajā dilemmā virsroku gūst tieši pēdējais variants – saimnieki iegādājas akumulatoru ierīces. Un šāda izvēle ir likumsakarīga, jo tiem instrumentiem, kas darbojas ar akumulatoru, ir daudz būtisku priekšrocību.

 • Ērta piekļuve jebkurai vietai
  Ar instrumentiem, kuri darbojas ar akumulatoru, strādāt ir tiešām ērti un parocīgi, jo var piekļūt jebkurai vietai. Piemēram, dzīvžoga šķēres ar akumulatoru ir tik vieglas, kompaktas un manevrējamas, ka var veikt griešanu jebkurās vietās, arī grūti pieejamās, arī tuvu pie zemes vai žoga. Iespējams arī brīvi mainīt instrumenta leņķi. Ar šādu piederumu var veikt pat sīkākos un precīzākos darbus, panākot teicamu estētisko rezultātu. Vairums akumulatora instrumentu arī ir daudz vieglāki par cita veida instrumentiem, tāpēc ar tiem ērti un bez noguruma var strādāt ilgāk.
 • Bez vadiem un pagarinātājiem
  Vadi, kas nepieciešami elektroinstrumentiem, ir gan neparocīgi, gan apnicīgi. Ja darba zona ir tālāk no elektrotīkla, tad jāizmanto pat vairāki pagarinātāji. Izmantojot tās pašas jau pieminētās dzīvžoga šķēres ar akumulatoru, nav jādomā par elektropieslēgumu. Atliek tikai pievienot iepriekš uzlādētu akumulatoru, kas darbosies gana ilgi, lai varētu paveikt visus iecerētos darbus. Modernās akumulatora ierīces tiek aprīkotas ar lielas ietilpības akumulatoriem, kuri nodrošina ar enerģiju daudzām darba stundām.
 • Daudz drošāka darba vide
  Tur, kur iesaistīta elektrība, ir paaugstināts traumu risks. Ja dārza instruments darbojas ar vadu, kas pieslēgts elektrotīklam, pastāv iespēja iegūt elektrotraumas. Darba gaitā nejauši var tikt bojāts pats vads, pakļaujot riskam cilvēku, kas ar ierīci strādā. Paaugstināta bīstamība ir arī vadi un pagarinātāji, kas izvietoti pāri teritorijai, lai aizsniegtu darbam nepieciešamo vietu. Aiz vadiem var nejauši paklupt un gūt traumas ne tikai pats darbinieks, bet arī citi cilvēki, kas atrodas tuvumā.
 • Ērta un vienkārša lietošana
  Izvēloties dārza instrumentus, kuru darbināšanai nepieciešams benzīns vai pieslēgums elektrotīklam, jārēķinās ar papildu laiku, kas vajadzīgs instrumentu sagatavošanai – bākas uzpildei, vadu izvietošanai un citiem procesiem. Bet instruments ar akumulatoru, kurš pirms tam uzlādēts, tikai jāpaņem un jālieto, jo darbam ir gatavs uzreiz. Piemēram, ja nepieciešams apzāģēt zarus vai sagarināt malku īpašuma attālākajās vietās, tad akumulatora zāģis ir ērti un vienkārši lietojams ar minimālu tehnisko apkopi, kas neaizņems daudz laika.
 • Klusāka darbība un mazāks svars
  Kad iedomājamies par benzīna zāģi vai benzīna zāles pļāvēju, noteikti nāk prātā tā skaļā darbība, kas traucē strādāt, gulēt vai skatīties TV. Vasarā šādu instrumentu uzmācīgās skaņas jābauda no visām pusēm. Izvēloties dārza instrumentus ar akumulatoru, var ievērojami samazināt skaņas piesārņojumu, jo tie savā darbībā ir daudz klusāki. Šī īpašība iepriecinās ne tikai jūs, bet arī mājiniekus un tuvākos kaimiņus, kuriem nebūs jāklausās trokšņos. Pateicoties kompaktajam akumulatoram, šāda tipa ierīces ir arī vieglākas. Tas nozīmē, ka tās vadīt, pārvietot un uzglabāt ir daudz ērtāk.

 

Kāpēc izvēlēties Kärcher dārza instrumentus?

Kärcher piedāvā plašu klāstu ar ierīcēm dārzam, lai padarītu to skaistu, sakoptu un oriģinālu bez lielas piepūles. Kärcher ierīces ir īpaši klusas darbībā un ar funkcionālu dizainu, kas ļauj pielāgoties jebkuru veicamo darbu specifikai. Piedāvājumā atrodams gan uzticams akumulatora zāģis un dzīvžoga šķēres ar akumulatoru, gan tādi instrumenti kā zāles trimmeris ar akumulatoru, akumulatora lapu pūtējs, nezāļu noņēmējs un citi. Visu preču komplektācijā jau ir iekļauts akumulators un arī ātrais lādētājs, kā arī atsevišķiem modeļiem pievienots arī otrs rezerves lādētājs. Litija jonu elementi nodrošina akumulatoru darba jaudu un ilgmūžību, tāpēc šādas dārza ierīces ir ilgtermiņa ieguldījums saimniecībā. Tās nevajadzēs ik sezonu labot, mainīt detaļas un risināt citus tehniskos jautājumus, jo Kärcher īpašu uzsvaru liek uz augstākās kvalitātes izejmateriāliem, tehniskajām inovācijām, ergonomiku un funkcionalitāti, tāpēc darbs ar šiem instrumentiem ir patīkams, viegls un efektīvs gadu no gada.

 

Pērciet uzticamos Kärcher akumulatora dārza instrumentus karcher.com.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu