Dienas horoskops 28.februārim

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Auns Nedomā par to, kas tev vēl ir jāizdara, labāk atskaties atpakaļ uz jau paveikto, un tad turpini iesākto. Ja domas tevi ved pie padošanās, tad mazliet atpūties un tad saņem sevi rokās!

Vērsis Darīsi vienu, bet domāsi par kaut ko citu. Dzīvi mēģini sakārtot tā, lai domas būtu pie darāmajiem darbiem. Mēģini koncentrēties nepieciešamajam, nevis dalīt uzmanību vairākām lietām vienlaicīgi!

Dvīņi Kaut arī citu acīs būsi tāds kā parasti, tomēr iekšēji jutīsies pavisam citādāk. Izrunājies ar kādu draugu par visu, kas tevi nomāc!

Vēzis Labs moments, lai nostabilizētu savu finansiālo situāciju. Piekrīti mazām avantūrām, tās tev mazliet uzlabos tuvākās dienas.

Lauva Šodienas stresu tev atņems tas, ka gaišākām acīm ieraudzīsi savu nākotni. Neuztraucies par to, kas ir jau sen noticis- to nevar labot.

Jaunava Atvieglojums un harmonija. Nesatraucies tik ļoti par savu veselību, vari arī piesaukt to, kas tev nedraud. Gaidāmi interesanti notikumi.

Svari Lietas nenotiks, kā plānots attiecībā uz mīlas dzīvi. Tev bija zināmas idejas vai jau sarunāts randiņš, bet tas nenotiks kā tu to iedomājies. Kā no zila gaisa notiks negaidītas lietas.

Skorpions Pēdējā laikā esi bijis ļoti dāsns, bet cilvēki to sāk nenovērtēt, tev ir visas tiesības būt mazliet aizskartam. Nenāks par sliktu, ja būsi egoistisks. 

Strēlnieks Pat maza iedvesma var aizsākt lielu sapni, ļaujies savai iztēlei un nebaidies riskēt, jo savādāk nav iespējams vinnēt.

Mežāzis Būsi patīkami pārsteigts, cik daudz var padarīt, ja vien saplāno laiku un visu dara laicīgi. Var gadīties, ka parādās vairāk darbu, nekā cerēts, tāpēc, ilgi nedomājot, uzreiz izdari to, kas tev ir jāizdara.

Ūdensvīrs Nododies sevis pilnveidošanai un attīstīšanai – sportiskas aktivitātes ir īpaši ieteicamas. Vakarā tevi iedvesmos sarunas ar draugiem vai arī kāda labas grāmatas izlasīšana.

Zivis Ja tevi kaut kas pēdējā laikā ir sācis ieinteresēt, tad neaizbildinies ar to, ka tev tam nav laika vai resursu, bet gan paskaties un papēti visu pats!

Līdzīgi raksti

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 8.martam

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 7.martam

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 6.martam

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 4.martam